Середа, 17.10.2018, 13:06 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Статистика
Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 Організації та заклади
Головна » Організації » Послуги » Фінанси, Страхування

Відділення страхової компанії "UNIQA" (УНІКА)
Діяльність: Послуги страхування
Режим роботи: з 8:30 до 18 год., в суботу до 15 год., вихідний день Неділя
Адреса: місто Дунаївці, вул. Ново-Жовтнева, 8А (СТО навпроти стадіону)
Телефон/Факс: 0(3858)31097
Телефон: 0(97)8950702
E-mail: uniqa@live.ru
АВТОСТРАХУВАННЯ

Сучасне життя важко уявити без автомобіля. Для одного це засіб пересування, для другого - цінне надбання, для третього - елемент статусу або складова комфорту. Але, у будь-якому випадку, неприємності, які можуть статися з автомобілем, завдають моральну шкоду та фінансові втрати кожному автовласнику. Несподіванки трапляються як на дорозі, такі на місці зупинки, і, на жаль, не завжди вдається їх уникнути. Якого б масштабу не були ці неприємності - від дорожньо-транспортної пригоди з незначними подряпинами до угону автомобіля - вони так чи інакше забирають наш час, настрій та гроші.
Страхування є помічником в подібних ситуаціях. Наявність страхового полісу гарантує Вам не лише фінансовий, але і моральний захист.
Переваги страхування в UNIQA:
- гнучка тарифна політика Компанії дозволить Вам обрати найбільш привабливі умови страхування;
- цілодобовий інформаційний центр;
- при необхідності - виїзд аварійного комісара Компанії на місце страхової події;
- безкоштовні консультації юристів Компанії.
СТРАХУВАННЯ МАЙНА ТА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Дім - це одна з найважливіших складових добробуту людини за всіх часів. Справжній хазяїн, упорядковуючи свій дім, піклується і про його майбутнє, а саме - як зберегти СВОЄ в непередбачуваних випадках.
Страхова компанія UNIQA, пропонує Вам механізми захисту будинку, квартири та майна в непередбачуваних ситуаціях - страхові програми, які створені на основі більш ніж 160-річного досвіду Австрійської Компанії UNIQA з урахуванням українських особливостей і зростаючого попиту на послуги страхування.
Можна застрахувати все разом – будинок/квартиру, ремонт, предмети інтер'єру, меблі, побутову техніку, оргтехніку, спортивне й туристичне устаткування, інструменти, готівку та коштовності - або окремо – Вибирати Вам!
Додатково наша Компанія пропонує Вам застрахувати відповідальність перед третіми особами. Ви запитаєте - хто такі ці «треті особи»? Наприклад, це Ваші сусіди, яких Ви випадково можете залити водою. У такому випадку збиток, нанесений Вами сусідам, буде відшкодований Страховою компанією.
Особливі переваги нашої пропозиції
- Ви можете застрахувати все, що для Вас має цінність, у т.ч. готівкові кошти, ощадні книжки, пластикові картки, коштовності;
- страхуються Ваші особисті речі та речі членів Вашої родини;
- ми не інспектуємо майно, тобто не робимо його опис;
- доступна ціна, для кожної родини;
- для постійних клієнтів є додаткові знижки;
- допомога в оформленні документів при настанні страхового випадку;
- швидке врегулювання збитків;
- відшкодування витрат на відновлення документів;
- професійна консультація співробітників UNIQA.
ОСОБИСТЕ СТРАХУВАННЯ

Програма "Здоров’я & Процвітання" - Страхування здоров’я на випадок хвороби.
Здоров’я – одна з найцінніших речей у нашому житті. Саме збереженню здоров’я ми приділяємо значну увагу. Але, на жаль, іноді трапляються неприємні розлади здоров’я. Майже завжди такі ситуації потребують чималих коштів і, як наслідок, завдають удару по сімейному бюджету. Страхова компанія «UNIQA» пропонує Вам страхування здоров’я на випадок хвороби, яке компенсує втрати за час тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання, а також витрати на лікування тяжких захворювань.
Як працює страховий поліс?
При захворюванні клієнт отримує страхову виплату в розмірі від 75 до 250 грн (у залежності від обраної програми) за кожну добу тимчасової непрацездатності.
У разi виникнення «критичної» хвороби** клієнт отримує одноразову страхову виплату в розмірі від 4 000 до 12 000 грн (у залежності від обраної програми).
Хто може бути застрахований?
Будь-яка особа віком від 1-го до 60-ти років, яка не має встановленої групи інвалідності.
Як застрахуватися?
- Повідомте про своє бажання співробітнику Страхової компанії «UNIQA».
- Ознайомтесь iз правилами й умовами страхування.
- Підпишіть договір страхування та сплатіть страховий платіж.
Переваги страхування
- Можливість самостійного вибору медичного закладу та методики лікування.
- Отримання грошової компенсації за кожну добу тимчасової непрацездатності.
- Отримання компенсації витрат на лікування тяжких захворювань.
Ви маєте можливість обрати страхування Вашого здоров’я на випадок хвороби або «критичної» хвороби як окремо, так і одночасно в одному договорі.
* Під ХВОРОБОЮ розуміються інфекційні й паразитарні хвороби; новоутворення; хвороби ендокринної системи; хвороби крові, кровотворних органів, системи кровообігу; хвороби нервової системи; хвороби органів дихання; хвороби органів травлення; хвороби сечостатевої системи; хвороби шкіри та підшкірної клітковини; хвороби кістково-м’язової системи.
** До «КРИТИЧНИХ» ХВОРОБ відносяться: інфаркт міокарда, інсульт, злоякісні пухлини, наявність яких підтверджено гістологічними дослідженнями, аортокоронарне шунтування, трансплантація органів, ниркова недостатність, параліч (параплегія, геміплегія, тетраплегія), сліпота.

СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ

Ми живемо в дуже цікавий, але непростий час. Щодня сучасне життя пред'являє нам нові, все більш високі вимоги. Зростання конкуренції в економіці та суспільстві безперервно підвищує темп нашої роботи, залишаючи все менше часу для сім'ї, друзів, відпочинку... Багато важливих і приємних для себе речей нам доводиться відкладати «на потім» – коли буде більше вільного часу, підростуть діти, знизяться навантаження на роботі тощо.
Але чого вартий «заслужений відпочинок» без можливості фінансувати власні потреби та забезпечити гідне життя своїм близьким? На забезпечену старість під опікою держави розраховувати не доводиться, діти, що виросли, будують власне життя та, часто, самі продовжують потребувати нашої допомоги... І, нарешті, хто поклопочеться про наших близьких, якщо з нами трапиться непоправне?
Відповіді на ці питання не знайдуться самі по собі. Для створення свого комфортного майбутнього, Вам доведеться докласти деяких зусиль. Та, чим раніше Ви почнете їх прикладати, тим вагомішим буде кінцевий результат. А ми – Страхова компанія «УНІКА» – допоможемо Вам в його досягненні, надавши у Ваше розпорядження європейські стандарти обслуговування, досвід і страхові продукти.

Інформація доступна для перегляду до: 1.01.2014
Останнє оновлення сторінки: 10.11.2012
Категорія: Фінанси, Страхування |
Переглядів: 4008 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі
РЕЄСТРАЦІЯ | ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018