Понеділок, 26.08.2019, 04:23 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2019 » Червень » 25 » 18.06.2019р. На мисливському ставку РО УТМР м. Дунаєвець
Вівторок, 25.06.2019, 15:42
18.06.2019р. На мисливському ставку РО УТМР м. Дунаєвець

18.06.2019р. На мисливському ставку РО УТМР м. Дунаєвець, мала місце надзвичайна подія, а саме єгерем Андрушко О.М. був виявлений Микола Олійник заслужений “почесний член ” РО УТМР” який підняв “заслінку” (дошки, так званого монаха по народному - дамби). Таким чином був спущений ставок №2″маточник” відновлювальна зона! На запитання від мисливця Муца С.В. для чого він зробив дану дію? пан Олійник пояснив, що особисто
йому тут ( на даному ставку) товстолоб не потрібен!…. личинка якого разом з личинкою коропа була запущена в рівних пропорціях по 100 000 шт (на суму 1600-грн), за порадою спеціалістів Пулковецького рибоза плідника Вінницької області, за допомоги та підтримки рибаків та мисливців району.
Таким вчинком було завдано шкоди всьому риболовному господарству «Дунаєвецький мисливський став», на кілька десятків тисяч гривень, через те, що сезон розведення і вирощування риби 2019-2020 рр. втрачений !
Через дану подію були скликані позачергові збори мисливців та рибаків РО УТМР у Дунаєвецькому районі ініційовані членом «ради президії» від Дунаєвецької міської первинної організації, які відбулись 23.06.2019 р. В приміщенні офісу Дунаєвецьке РО УТМР. Присутніми на даних зборах були: 5 осіб з 23 членів «ради президії», а саме: 1 Смілянський О. 2 Муц В. 3 Швець О. 4 Баран М. 5 Притуляк О. та декілька мисливців і рибалок, від так збори вважаються не дійсними за відсутності більшості членів ради президії, або проігноровані організатором/рами зборів.
По питанню самовільного спуску ставка №2 відновлювальної зони, було винесено рішення…., Тай так цікаво вирішено, правда не зрозуміло ким та про, що те рішення і чи можна все це так назвати? Через те, що ніяка комісія по вивченню даного питання не була сформована, записів ніяких не велося, процесу голосування взагалі ніякого не було. Та сам процес зборів проходив цікаво тому, що ніхто ні в чому не розбирався, просто поставили запитання Олійнику, «для чого ти це зробив Адамович?» на що пан Олійник відповів що рівень води в ставку, на його думку був завеликий, а саме біля дамби 1.5м,та коли уточнили, «яка середня глибина ставу? Відповідь не змінилась «хоча на фото видно що приблизно на середині ставка є кладка і по ній видно що її висота становить менше 1-м ». Далі продовжив розповідь Олійник, що в нього є спеціальна маленька сітка якою він начебто перегородив вихід личинки зі ставка, правда виникає питання: « як при наявності мілкої сітки, чи то марлі, можна було відгородити личинки риб, та спустити ставок протягом кількох годин? Оскільки будь яка сітка являється перешкодою для потоку води… Потім Миколі Адамовичу зробили зауваження: «”так робити не можна” і все таке», замість того щоб, виставити питання про: 1 – ряду порушень статуту УТМР, 2 – про завдання шкоди відновлювальній території, 3 – не ставили питання про відшкодування збитків. 4 – порушення законодавства України з питань відновлювальної зони, та територій (заповідники, та спец. об’єкти)
…Було щось приблизно в такому плані : “ну ти так більше не роби Миколо Адамович”, Цікавим є ще запитання, якщо є відповідальна особа на ставку, яка отримує заробітну плату та виконує положені на нього професійні функції, то ким тоді являється Олійник Микола Адамович? В якого як виявляється є власний комплект ключів від “спец. приміщень та “дамби” ? Бо він інвалід 1-ї групи з цукровим діабетом, та без ноги, хто йому надає такі повноваження, та завдання?
Також розглядалась скарга на пана Олійника який забороняє не зрозуміло з яких повноважень ловити рибу в середу бо середа з його слів є санітарний день, в який ловити рибу заборонено! Чим він знову здивував всіх так, як дане рішення скасували більше ніж 1 календарний рік тому. Проте реакція в такому ж плані «”так робити не можна”, і т д»
Після всіх заслуг вище вказаної особи було оголошено: « ключів від Олійника не забирати! – навпаки покращити умови, для Олійника Миколи Адамовича добиратись до інфраструктури мисливського ставка. Тому, що він може допомагати проводити господарські роботи за відсутності уповноваженої особи……Та була дана вказівка пану Олійнику переговорити з рибаками, що до проплати членських внесків, та ремонту кладок.
Автор : Мисливці та рибаки Дунаєвецького р-ну, Дунаєвецька міська первинна організація мисливців та рибалок.

Категорія: Надзвичайні події | Переглядів: 466 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0   Спам
1-й коментар від urijslominskij, написано 25.06.2019 о 22:24
так що?, щуку кинули у річку?.......................... biggrin
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс