Понеділок, 26.08.2019, 04:10 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2019 » Травень » 1 » Громадянське суспільство на новому етапі становлення.
Середа, 01.05.2019, 14:05
Громадянське суспільство на новому етапі становлення.

Проблематика громадянського суспільства сьогодні набуває нового змісту. Вибори Президента ще раз на моє особисте і глибоке переконання ( про, що я і заявляв раніше) показали, що політичні партії вичерпали і повністю дескридитували себе серед наших людей. Сьогодні в авангарді так званих реформ стає громадянський рух, як нова хвиля, яка може винести на гребінь того хто стоїть ближче до нього реально, і так само може опустити вниз будь кого якщо не буде спільних дій у досягненні єдиної мети на благо людей. Отже громадянське суспільство може тримати на плаву верхи. Завдякуючи тільки спільним діям по удосконаленню розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, адміністративно-територіального устрою влади і громади ми можемо розбудувати Україну і справжнє в прямому розумінні громадянське суспільство.
На чому воно має формуватись? Моя відповідь на трійці християнської моралі. Перша - врахування громадської думки владою при прийняті законодавчих, виконавчих та сесійних рішень. Друга - ефективний діалог, постійний комунікаційний звязок - влада-громада. Третя - беззаперечний громадський контроль. Ось ці "три кити" можуть забезпечити певну ідеалізацію держави. Бо справедлива і мудра країна має бути громадянською. Розмежування громад і держави це прірва на шляху побудови ідеального суспільства. І це показала Помаранчева та Революція Гідності. Які фактично підтвердили філософію державоутворення.
Указ Президента України від 26 лютого 2016 року № 68/2016, Національна стратегія начебто і урахували підвищення участі громадських організацій в різних сферах діяльності влади, але ефективного діалогу та партнерських відносин органів державної влади, органів місцевого самоврядування з організаціями громадянського суспільства так і не відбулось. Не говорячи вже про задеклароване стратегією стимулювання участі організацій громадянського суспільства в соціально-економічному розвитку України.
Коли говорити про публічність, то принаймі можна константувати, що до 1991-го року, коли була проголошена Незалежність України це був просто нонсенс. Хоча ради справедливості це мало і позитивний результат. Так, партійна номенклатура, внутрішньо і зовнішньо була закрита, але доступ до неї був саме відкритий в соціальному захисті найнижчому прошарку людей і притому безоплатно! Освіта, медицина, фізкультурно-оздоровчі послуги, санітарно-курортне лікування, старість і пенсія були гарантовані. Тут потрібно сказати, що такох соціальної справедливості яку ми мали в 70-х - 80-х роках, ми мати найближчим часом вже не будемо, при будь якому ідеальному, чи то лівому чи центриському, правому, ліберальному, чи радикальному президентові. А ось та справедливість в якійсь мірі була і послідовним рухом "шістидесятників" які своєю жертовністю крок за кроком створювали громадянське справедливе суспільство. А провідна роль єдиної направляючої партії КПРС втрачала свої сили в розбудові СРСР. Щось подібне бачимо і сьогодні. Тільки з тією різницею, що тоді була одна, а сьогодні вже сотні. Як результат - громадянське суспільство обрало, як би там хто хотів чи не хотів свого народного Президента. І проблематику громадського суспільства на новому етапі розбудови держави хотілось би бачити зглаженою.
Анатолій Кухаренко експерт Громадської Ради Мінрегіону України. "Відкритий диспут експертів - бачення становлення громадянського суспільства".

Категорія: Правова допомога | Переглядів: 249 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0   Спам
1-й коментар від Zirka, написано 07.05.2019 о 06:55
Із сайту Дунаєвецької селищної ради:30 травня 2019 року о 14.00 відбудеться засідання сорокової сесії Дунаєвецької селищної ради

30 травня 2019 року о 14.00 відбудеться засідання сорокової сесії Дунаєвецької селищної ради в актовій залі Дунаєвецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою смт. Дунаївці вул. Травнева, 18.
Так, що там має відбутись - де порядк денний? Де проекти рішень? А можливо і громадськість щось да зпропонує?
Засідання постійних комісій відбудеться 30 травня 2019 року о 13.00 за цією ж адресою ( за інформацією того таки сайту).
0   Спам
2-й коментар від Fiodor, написано 07.05.2019 о 08:16
РОЗВИТОК ТУРИЗМУ НА ПАРТНЕРСЬКИХ ЗАСАДАХ. І ЗНОВУ КЛОУНАДА. АБО ПРИВЛАСНЕННЯ ЧУЖИХ ЗАСЛУГ (ФЕЙСБУК СЬОГОДНІ)

Минулої п’ятниці Чемеровецький селищний голова Олександр Собань на запрошення Дунаєвецької селищної об’єднаної громади (ПРИ ЧОМУ ТУТ ДУНАЄВЕЦЬКА СЕЛИЩНА ОБЄДНАНА ГРОМАДА, КОЛИ ЗАХІД ОРГАНІЗОВАНИЙ ЗА ІНІЦІАТИВИ ВЕЛІНИ ЗАЯЦЬ І ПІД ПАТРОНАТОМ МІСЬКОЇ РАДИ ДУНАЄВЕЦЬ)відвідав урочистості з нагоди відкриття на Дунаєвеччині туристичного сезону. Захід розпочався офіційним підписанням Меморандуму про співпрацю між дванадцятьма об’єднаними територіальними громадами південного регіону Хмельниччини, Державними історико-архітектурних заповідниками «Хотинська фортеця» та «Самчики», Кам’янець-Подільським державним історичного музеєм-заповідником та Національним історико-архітектурним музеєм «Кам’янець». Відповідно до визначених документом завдань, громади-партнери зобов’язались на створення нових можливостей для розвитку туристичного бізнесу, популяризацію історичної та культурної спадщини, підготовку та реалізацію спільних проектів у туристичній сфері.
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс