Понеділок, 26.08.2019, 04:28 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2019 » Березень » 2 » Правда та міфи про статтю незаконого збагачення та децентралізацію.
Субота, 02.03.2019, 14:06
Правда та міфи про статтю незаконого збагачення та децентралізацію.

Святе письмо говорить приблизно десь так: не шукай, що їсти, що пити, що одягнути, як обманути, як вкрасти, а шукай ПРАВДИ ЙОГО, і тоді усе оте знайдеш окрім обману і бажання красти. І так ПРАВДА. Ми живемо за правилами ринкової економіки, де гроші є мірою статку, успіху і "успішної децентралізації". Чим більшою сумою оперує владна людина то логічно здавалось би повинні краще жити громади і люди в державі. А у нас - парадокс! Отже це МІФИ! Я не прихильник цієї моделі розвитку суспільства, але так сталося, що світ вибрав саме її, а ми частина цього світу. Щоб вижити, необхідно прийняти ці правила - вкради мільярд і тобі сурове зауваження, вкради мільйон і тобі сурова догана, вкради тисчу і тобі умовний термін, вкради мішок картоплі щоб дітям їсти дати... І тобі всі пять! А то і більше років тюрми. Але я вірю і знаю, що років через сорок світ зміниться, і зміняться правила прийняття законодавчого рішення. А поки, що гроші правлять світом. Світ Іуди так не хоче змінюватись. І, як результат - Рішення Конституційного суду, який скасував статтю про незаконне збагачення, порушило ряд міжнародних зобов’язань України. Не виключено, що в результаті буде замороженим безвізовий режим з Євросоюзом та співпраця із МВФ.Про це йдеться у заяві представництва Transparency International в Україні. В організації констатували, що це рішення суду фактично дає держслужбовцям можливість легалізувати незаконні статки, та нищить сам сенс електронного декларування посадовців через відсутність кримінальної відповідальності за незаконне збагачення. Також втратять сенс норми щодо покарання зумисного декларування неправдивої інформації, бо корупціонерам вже не буде необхідності приховувати статки.
При чому це руйнівне для боротьби із корупцією рішення КС є незворотним, бо за законодавством є обов’язковим, остаточним і не може бути оскаржене. У Transparency International закликали українську владу негайно запропонувати вихід із цієї ситуації, інакше Україну чекають серйозні наслідки.
Отже основною парадигмою успіху і людини, і громади, і держави мусить бути заробляння грошей та економічне їх витрачання без зловживань на усіх рівнях.
Анатолій Кухаренко, експерт Громадської Ради Мінрегіону України.

Категорія: Надзвичайні події | Переглядів: 282 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
+1   Спам
1-й коментар від Fiodor, написано 06.03.2019 о 14:16
А вчора розповідали про "успішну децентралізацію" прямо в стінах школи в 19.00 під нагайкою губернатора і Гереги. Відлюдники!!! Дусили тільки нас, простий люд нічого не знав. Спасайте наші душі від мерзотників.
+1   Спам
2-й коментар від Zirka, написано 08.03.2019 о 06:05
Оскільки проведення цього заходу проходило під грифом "совершено секретно" і тільки за чіткими вказівками бюджетників.І, як говориться за правилами таємних виборчих перегонів - стаємо в чергу за черговою порцією лапші на вуха. Але тут слід відмітити, що у ч. 5 ст. 31 Закону України «Про освіту» зазначено, що керівництву закладів освіти, органам державної влади та органам місцевого самоврядування, забороняється залучати до агітаційних заходів у освітніх закладах. Також Міністерство освіти і науки України виклало у листі «Щодо недопущення політичної агітації у закладах освіти» №1-9/407 від 26.06.2018 р. Там, зокрема, зазначено: «Міністерство засуджує розміщення будь-якої партійної агітації у закладах освіти, проведення політичних акцій та залучення до них учасників освітянського процесу.

Відповідно до ч. 9 ст. 58 Закону України «Про вибори Президента України» у разі якщо будинок (приміщення) незалежно від форми власності було надано для проведення передвиборного публічного заходу чи передвиборної агітації за одного кандидата на пост Президента України, власник (володар, користувач) цього будинку (приміщення) не має права відмовити в його наданні на тих же умовах іншому кандидату на пост Президента України. Виходячи із цього надаю запит на отримання публічної інформації на якмх умовах проводився данний захід?
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс