Четвер, 20.06.2019, 16:44 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2019 » Лютий » 2 » Не даймо себе обдурити
Субота, 02.02.2019, 09:05
Не даймо себе обдурити

Відповідно Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" розпочались звіти очільників громад про свою діяльність на теренах нашої адміністративно-територіальної одиниці, про роботу рад та їх виконавчих апаратів. Хтось уже справився з цією задачою і відзвітував. Правда в просторих кабінетах шкіл, хоча і в теплих шубах, судячи із всього з вікового сну жителі громад поки, що не проснулись. Хоча вміють спостерігати й думати, вміють говорити, писати коментарі, а дальше? А дальше вікове поневолення вбило нашу ініціативу, вільну думку, притупило національну гордість, зробило нас покірних, скромних та безпретензійних людиноподібних істот. Чому? За інформацією Дунаєвецького відокремленого підрозділу Спілки народного контролю України, як показали дані звіти, люди перебувають у літургічному сні: не можуть розрізнити правди від брехні, як сліпці, добровільно ідуть в ярмо і втягують в це своїх дітей. Бо принцип "поділяй і володарюй" сьогоднішні мужновладці застосовоють досить уміло і продовжують нас годувати - крупою, цукром, маслом, "Лесями Українками", "Сковородою" ( бо Шевченки до речі уже не в моді, інфляція проклята зідає все). Хоча ради справедливості, не в обіду говорячи, уже і село чудово розуміє, що і це все тільки перед виборами. Тож не відмовляйтесь ні від чого - то все одно у вас украдене. Але читайте пресу та беріть участь у дискусіях сильних світу цього. Спостерігайте, що робиться на політичній шахівниці і ви самі осягнете, що й до чого, й іншим дасте слушну пораду. Створюйте патріотичну більшість заради своїх громад, добра і держави.
А, що до звітів то не залишайтесь ніколи осторонь їх , а саме реально оцінюйте і контролюйте. Щоб здобути перемогу над перевертнями громад, люди мовчазної більшості мусять усвідомити свої завдання і цілі, а передусім бути непохитними у вірі у свою перемогу. Думаю, що голови свої звіти зроблять публічними і ми зможемо реально оцінити стан справ.

Категорія: Свята та урочисті заходи | Переглядів: 400 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0   Спам
1-й коментар від Fiodor, написано 03.02.2019 о 08:39
Доброго ранку! Мабуть дуже змістовний, як на мій погляд, цікавий з багатьма запитаннями, буде звіт найближчим часом голови нашого селища - Антона Петровича Камінського. Людини досить неординарної і непередбачуваної у своїх поступках. Все це дійство за звичай таких заходів, як і в наших колег відбудеться в центрі альмаматері нашої загальноосвітньої школи I-III ст., яка і являється в одночас розсадником так названого герегівського керування. З ласки божої та щирого запрошення депутата районної ради Богуша Віктора Степановича, він же директор шкільного закладу, відбулось окроплення приміщень покірним рабом церкви загарбника, фанатиком "руского мира"- "отцом Николаем" в супереч Закону України "Про освіту" та Конституції України, циркулярам районного та обласного відділу освіти. Тут принаймі слід нагадати і взяти до уваги працівникам СБУ, що вище названі персоналії, коли саме гарант на святого Володимира на його гірці закликав до обєднання, то ця свята трійця "квасила" в церкві за отой ""русский мир и его господина". Фото і докази спільної трапези, хранимо поки, що ,як зіницю ока. Але все таки про звіт - оголошення, дата і час. Співдоповідач обовязково наш освітянин з темою: " Роль педагогічного колективу у виховані шкільної молоді на научно-популярних матеріалах "руского мира" під час виборчої компанії." Кузькина мать".
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс