Субота, 19.01.2019, 14:07 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 14
Гостей: 13
Користувачів: 1
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2018 » Грудень » 22 » Виживимо, заживемо, чи скоріш за все побачимо?
Субота, 22.12.2018, 15:59
Виживимо, заживемо, чи скоріш за все побачимо?

20 грудня в Дунаєвецькій селищній ОТГ відбулось дві знакові події для року, що минає. По-перше: одноголосно, без будь яких зауважень і поправок прийнято Рішення, а з ним і фінансовий документ по якому будемо жити у 2019 році. А в обід, загорілись новорічні вогні на головній ялинці під супровід аматорів сцени навколишніх старостянських округів.
Отже доходи селищно бюджету затверджено у сумі 68 мільйонів 922,2 тисячі гривень, у тому числі доходи спеціального фонду складають 510,3 тис.грн.. Видатки відповідно законодавчої бази рівняються доходам. Багато це чи мало? Хочу сказати, що бюджет селищної ради до обєднання складав 3-4 мільйона, сьогодні маємо майже у 20 разів більше. Але, як говорять в народі - коштів завжди катастрофічно не хватає скільки би їх не було. А тому позачергова тридцять шоста сесія VII скликання, як і потребує бюджет, затвердила перелік захищених статей.
З дохідною частиною фінансового документу ознайомила присутніх депутат виборчого округу № 12 (с.Харітонівка, с.Тернова) - Райтаровська Лілія Анатоліївна. Видаткову зачитала головний бухгалтер ОТГ - Нагибайло Наташа Олександрівна. Контроль за виконанням цифрових показників покладено на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, звязків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, обєднаннями громадян та засобами масової інформації, голова комісії депутат виборчого округу № 16 с. Удріївці - Кузьмінська Леоніда Станіславівна.
Судячи по реакції присутніх на сесії, бюджет задовільнив усі сторони в механізмі доходів та видатків, як його розробників так і депутатів та старост обєднаних громад. Хоча внести якісь зауваження, чи можливо власні корективи судячи по репліці намагався депутат Заяць Юрій Олексійович виборчий округ № 22 с.Маліївці., але на жаль його спроба залишилась поза увагою. І все таки постає питання: а чи задовільнить головний фінансовий документ простих пересічних? І знову, як говориться - поживемо побачимо. Ну, а поки, що З Різдвои Христовим та Новим роком!
Анатолій Кухаренко експерт Громадської ради Мінрегіону України.

Категорія: Новини Сільських рад | Переглядів: 261 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0   Спам
1-й коментар від Друг, написано 26.12.2018 о 16:44
Запитання по факту матеріалу і незадоволенням батьків: чому аматори да не свої? І де діти наші? Друге: чому горезвісна Уляна "Супрун" депутат обласної ради з шанованим Антоном Петровичем та з молодим і необкатаним керівником нашого дошкільного закладу примусили наших дітей піднімати руки в верх ради своєї реклами та ради їхніх принизливих подачок. Не вже там не знайшлося педагога чи вихователя щоб призупинити приниження наших дітей?
0   Спам
2-й коментар від Fiodor, написано 26.12.2018 о 19:52
Цілковита безвідповідальність, страшна бездіяльність Антона Петровича Камінського перед людьми на даному етапі. Його яхідне согубе лецемірство удавати із себе на словах палкі принципи справедливості. Як приклад цьому є чергове задурманювання нас заробітною платнею під благовидні слова являється цинізмом наглості його влади. Що тільки вартує "хенде-хох" в дошкільному закладі. Горішок розкушений. Аркадієвич! А ти був прав! Станції писець! На мові фізики - абсолютний нуль господарювання наближається!
0   Спам
3-й коментар від 13, написано 27.12.2018 о 20:36
Прошу вибачення в матеріалі допущена помилка. Дохідну частину фінансового документу зачитувала сеціаліст - Комарова Олена Миколаївна, а не депутат Райтаровська Лілія Анатоліївна.
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019