Понеділок, 10.12.2018, 10:23 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 16
Гостей: 16
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2018 » Листопад » 20 » Поради для тих, хто готується до роботи за кордоном
Вівторок, 20.11.2018, 12:07
Поради для тих, хто готується до роботи за кордоном

   У зв'язку із економічною та політичною ситуацією праця за кордоном у громадян України стає все популярнішою. Звичайно на цю тему в інтернеті дуже багато інформації, але здебільшого вона розпорошена по мережі. Тому коли  виникає потреба у пошуку роботи, доводиться переглядати масу інформації та вчитися на власних помилках. Для того,щоб спростити життя майбутнім заробітчанам та запобігти їх потраплянню до рук шахраїв на основі власного досвіду, я вирішив написати невеликий порадник, у якому я спробую коротко розписати про те із чим зіткнувся я при пошуку  роботи за кордоном та можливо зіткнетеся ви, а також на що потрібно звертати увагу в першу чергу.

   По-перше, при пошуку роботи найкраще звернутися по допомогу до ваших родичів та друзів, які вже працюють, тобто туди, де місце роботи перевірене на сто відсотків. Якщо такої можливості немає, роботу ви будете шукати в інтернеті або через агенства. Ваша співпраця із ними буде залежати від того, які документи ви маєте на руках (паспорт, візи). На тему, які документи потрібні для роботи в тій чи іншій країні та як і де їх виготовити шукайте відповіді самостійно в залежності від власного вибору країни та роботи.

   Більшість вакансій, які пропонують агенства є платними, менша частина вакансій є також платними, але платити ви за них будете вже із зарплати, ще менше вакансій є безплатними. Останні зазвичай стосуються затребуваних на ринку праці спеціалістів, наприклад, будівельників, зварювальників і т.д.. Також, відносно легко знайти безплатну роботу у таких країнах як Польща, Чехія, куди, власне, і документи виготовити найпростіше. 

   Тому, по-друге, ніколи не платіть за роботу у Польщі і Чехії. Ці країни постійно відчувають брак робочої сили у зв'язку із відтоком власних громадян у інші країни та постійним ростом економіки, їхнє законодавство ліберальне щодо працівників з України, а кількість вакансій просто колосальна. Тому, не дивуйтеся потім, що на одному підприємстві будуть інші громадяни України, які працюють на тих же умовах, що і ви, але роботу вони отримали безкоштовно. 

   По-третє, майже всі платні  вакансії в інтернеті,тобто ті, де ви платите гроші перед початком роботи, а не оплачуєте вакансію безпосередньо із зарплати є брехнею та написані шахраями. 

   По-четверте, ніколи, чуєте ніколи не платіть гроші незнайомій людині наперед, навіть, якщо це невеликі гроші. Всі оголошення шайхрайського характеру пропонують високу заробітню плату, хороші умови проживання і т. д.,а агент, із яким ви спілкуватиметеся буде переконливо розповідати, що все просто і роботу ви гарантовано отримаєте. Тільки-но ви повірите та заплатите, на ваші дзвінки перестануть відповідати. Говорю впевнено,так як сам став заручником такої ситуації. Тому, якщо ви хочете працювати у Німеччині, Швеції, Данії та інших країнах, де праця із українськими документами не зовсім легальна, краще поїхати безпосередньо туди, орендувати там житло та шукати роботу на місці. Так хоча би є вірогідність, що роботу ви все таки знайдете. 

   Шукати роботу треба тільки через перевірені агенства, які мають власний офіс, куди найкраще буде прийти персонально.

   По-п'яте, ніколи,чуєте ніколи,не погоджуйтеся та не їдьте працювати туди, де праця пов'язана із м'ясом, рибою, різного роду птицею і т. д.. Гарантовано,що це буде робота у низьких температурах та вологості. За кілька місяців, а може й раніше у вас почнуться проблеми із здоров'ям, тому зароблені гроші можуть одразу піти на ваше лікування.

   По-шосте, агенства брешуть та недоговорюють. Наприклад, вам можуть сказати, що ви будете лише пакувати куряче філе у коробки,а на ділі виявиться,що ви будете приймати участь у всіх процесах виробництва. Зазвичай так робиться для того, щоб затягнути працівника туди, де велика плинність кадрів. Новий працівник приїжджає на роботу і банальна логіка відпрацювати гроші затрачені на виготовлення документів та взагалі потреба у коштах (власне для того і їдуть за кордон) змушує пробути на певній роботі місяць і більше. Потім такий працівник звільняється, на його місце агенство працевлаштовує нового обдуреного і все починається спочатку. Власне сама логіка системи і побудована на тому, що людина приїде без коштів і у неї залишеться варіант або працювати, або терміново повертатись додому з нічим. 

   По-сьоме, разом з собою на роботу за кордон обов'язково візьміть гроші. Скільки залежить від країни куди їдете. Для Польщі вистачить 300 доларів. Їдете туди, де продукти,транстпорт більш дорожчі,візьміть більше. Гроші дадуть вам час на пошук іншої, більш кращої роботи.

   Будьте уважні.

Віталій
Категорія: Економіка та розвиток | Переглядів: 199 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018