П`ятниця, 19.10.2018, 06:40 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2018 » Жовтень » 7 » Черговий "пшик" під завісу сезону під спільними діями і якісними змінами
Неділя, 07.10.2018, 07:36
Черговий "пшик" під завісу сезону під спільними діями і якісними змінами

   Створюючи правове коло та враховуючи благі наміри ініціаторів, опираючись звичайно на діюче законодавство та національну стратегію громадянського суспільства, Устав федерації футболу України та Хмельницької федерації перші кроки по створеню подібної організації в Дунаєвецькій селищній ОТГ було зроблено: належно оформлений протокол загальних зборів по висуванню кандидатів в члени виконкому місцевої організації, протокол про вибори керівного складу від 19 січня поточного року, офіційна реєстрація, два чи три засідання, ось ніби і все. Хоча на перший погляд прогресивні ідеї по створенню ДЮСШ, чи то клубу, чи то більш оновленого центру "Спорт для всіх" (контроль над якими мав би бути під Федерацією футболу Дунаєвецької селищної ОТГ) і за логікою, повинен був втілюватись в життя. Але...

   Маємо те, що маємо. Запланована, як говориться ревізія дитячо-юнацького футболу, аналіз гурткової роботи в школі, вироблення спільних підходів разом із відділом освіти ОТГ та дирекцією школи не отримали право на життя. Чому? А тому, що авторитарний режим органу місцевого самоврядування і цю ділянку громадської роботи на відкуп нікому не збирався віддавати з перших днів, а ні громадськості, а ні вчителям фізвиховання чи то тренерам по футболу. І, як не дивно навіть освіті та дирекції школи саме тоді коли у прогресивних, появились прогресивні ідеї. Як результат - мета досягнута. Федерації не має. На усіх запланованих заходах, перспективних планах, утримання хоча би на плаву дорослого футболу поставлено "жирну чиновницьку" крапку.

   А, що далі? А далі агітаційна листівка 2015 року політична партія "За конкретні справи", "Спільні дії - якісні зміни!"... Територіальна громада повинна стати повноважним і самостійним господарем... і ще місцевий очільник пообіцяв: "Особливу увагу приділятиму вирішенню проблем молоді, здорового способу життя. Необхідно відновити та побудувати спортивні майданчики, зали. Саме фізична культура і спорт - повинні стати доступною життєвою потребою."
Ось і все.

   P.S. Заявляю про свій офіційний вихід з фейкової Федерації футболу Дунаєвецької селищної ОТГ.

А. Кухаренко
Категорія: Спорт | Переглядів: 248 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 4
0   Спам
1-й коментар від Vadim, написано 10.10.2018 о 09:36
А тепер те саме тільки коротко. Які плани були, з ким погоджувалися? Що таке відкуп? "Жирна крапка" це що і яким чином вона поставлена? Та навіщо виходити з Федерації Фудболу, ось вийшли і що далі?
0   Спам
2-й коментар від 13, написано 10.10.2018 о 23:03
Vadim, про всі плани і наміри в матеріалі. Плани відділу культури, спорту, молоді та туризму (Володимир Манастирський). Намагались погодити з Камінським. Відкуп - сам не гам і комусь не дам. Жирна крапка - кінець футболу в регіоні. Що вийшло і , що далі - не бажаю працювати з тими з ким не бачу результатів роботи. А далі все буде добре! А Вам дякую, Vadim, за інтерес до сьогодення футболу. Давайте працювати разом.
0   Спам
3-й коментар від Vadim, написано 11.10.2018 о 08:40
А тепер скажіть кому Ви зробили краще що вийшли з Федерації футболу? Як що є цілі то може правильніше буде спробувати через деякий час знову їх реалізувати, а не кидати ключами до землі? Що ми зможемо зробити в ці країні як що при які небудь перешкоді будемо казати що звідкись виходимо?
0   Спам
4-й коментар від 13, написано 11.10.2018 о 20:41
Vadim, цілі звичайно є. І ми їх разом обовязково реалізуєм. Над цим працюю кожен день. З вовками вити разом не хочу. Все буде добре!.
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018