Середа, 19.09.2018, 15:36 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 3
Гостей: 2
Користувачів: 1
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2018 » Серпень » 21 » Реалії сьогодення і нова українська школа
Вівторок, 21.08.2018, 20:06
Реалії сьогодення і нова українська школа

   У ці дні школи та дитячі садочки по усій країні як і в Дунаєвецькій селищній ОТГ готуються "на повну силу" до початку нового навчального року. Правда якість ремонтних робіт, а також якість будівельних матеріалів бажають кращого. В памяті усіх ніч з 15 на 16 травня коли в дитячому садочку Дунаєвецької селищної ОТГ впала підвісна стеля на першому поверсі центрального входу та вихідним маршем другого поверху і лише за збігом обставин і покровом ночі ніхто не постраждав. До речі причини обвалу для батьків та громадськості так і не стали публічними. Ось і сьогодні, із слів батьків, ремонти в даному закладі ідуть на швидку руку. Хоча і при такому підході їм кінця не видно. Але перейдемо безпосередньо до нової української школи.

   Попередній навчальний 2017-2018 рік в громадах Дунаєвецької селищної ОТГ розпочинався з 9 закладами освіти, з 4 загальноосвітніми навчально-виховними комплексами, та 6 дошкільними навчальними закладами. Що буде на початку цього, враховуючи не передбачуваність місцевої влади, сказати важко. Адже у памяті 29 червня 2017 року, Двадцята сесія, сьомого скликання Дунаєвецької селищної ради де Антон Камінський виголосив дослівно:" В Ставищі ніколи мова не йшла про закриття школи. Це питання навіть не обговорювалось в колуарах. Чому ви слухаєте когось, а не Камінського? В Ставищі ніхто не збирався і не збирається закривати чи понижувати ступінь". Як бачимо маємо те, що маємо. І дуже добре розуміємо, що ключова реформа Міністерства освіти і науки - створити нову українську школу (але не у такий спосіб) яка передбачає врахувати думку громадськості, співпрацю батьків з адміністрацією школи. Навіть передбачається прислухатися до думки учнів критично мислити і не боятися висловлювати власну думку та уже з дитинства бути відповідальним перед суспільством. Які гарні і благородні наміри! Але "комсомольці" роблять тиху контрреволюцію. Органи місцевого самоврядування наразі використали лише 50% коштів державної субвенції на Нову українську школу. І знову ні біле, ні чорне, а на половину. Скільки щось робимо, стільки і не робимо. Те саме з інклюзивним навчанням та групами продовженого дня. І не розібравшись із своєю мовою - оголошуємо з вересня місяця 2018 рік, роком французької мови.

   Коли аналізувати експеремент, який почався 1 вересня 2017 року де почали вчитися за новими освітніми стандартами початкової школи то бачимо, як позитив так і не гатив. Знову 50 на 50. І все таки з цього навчального року першокласники Дунаєвецької селищної ОТГ , як і всі українські першачки почнуть учитися за стандартами Нової української школи.

   А поки, що 1 вересня завжди залишається в памяті кожної людини. Тож вітаю всіх з цим визначним днем - ветеранів учительської ниви, учителів, учнів, батьків, а особливо першокласників з Днем знань і початком нового навчального року з якого починається дорога в майбутнє. Все буде добре !

Анатолій Кухаренко експерт Громадської ради Мінрегіонбуду
Категорія: Освіта, Культура, Релігія | Переглядів: 299 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018