Середа, 22.08.2018, 10:51 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 8
Гостей: 7
Користувачів: 1
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2018 » Червень » 12 » Cмертельне отруєння можна попередити!
Вівторок, 12.06.2018, 11:08
Cмертельне отруєння можна попередити!

   За офіційним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Україні погіршилась епідситуація щодо захворюваності на ботулізм. З другої половини травня цього року почастішали випадки захворювання серед населення, які пов’язані із вживанням в’яленої невипотрошеної риби, що виготовлялась в домашніх умовах самостійно, або була придбана в місцях стихійної торгівлі. З початку року спеціалісти служби різних регіонів країни взяли участь у розслідуванні 31 випадку захворювання на ботулізм, в результаті яких постраждало 28 осіб, з них 11 випадків пов’язано із вживанням рибних продуктів, які були виготовленні у побуті, або невідомого походження(серед захворілих на ботулізм зареєстровано 2 летальні випадки).

   Ботулізм - важке харчове отруєння, смертність від якого сягає 20 відсотків. Збудник ботулізму (ботулінічна паличка) широко поширений у природі і тривалий час може перебувати в грунті у вигляді спор та виявляється в кишечнику домашніх і диких тварин, водоплавних птахів, риб. Спори витримують кип’ятіння до 5 годин( при домашньому консервуванні продуктів спори не знищуються). Без доступу кисню, бактерії ботулізму починають розмножуватись й виділяти токсин, який є найсильнішою природною отрутою бактеріального походження. Особливо небезпечні це – консерви домашнього приготування, копчена, в’ялена м’ясна та рибна продукція, а також інші продукти, в яких є умови для розвитку збудників та токсиноутворення . У твердих продуктах токсин може утворитись лише в тій ділянці, де розмножилася спора (гніздове розташування). Тому не рідко захворюють не всі люди, які вживали один і той же продукт. Важливо знати: для того щоб спори перетворилися на вегетативні форми, розмножилися і утворили токсин , потрібен певний час – ботулізм ніколи не виникає після вживання свіжоприготовлених продуктів та страв.

   У питаннях профілактики ботулізму основним є дотримання чистоти сировини. Тому, чим швидше та якісніше звільнено від кишок та вимито у проточній воді рибу, м'ясо, відмито городину, гриби та іншу сировину перед консервуванням, тим менша ймовірність потрапляння до продукту збудника ботулізму. Слід мати на увазі, що навіть у тих випадках , коли токсин у продукті утворився, захворюванню можна запобігти. Для цього, перед споживанням домашньої консервації, шинки, ковбаси необхідно їх ретельно прокип’ятити впродовж 15 -30 хвилин, або добре просмажити , та вживати в той же день, пам’ятаючи, що ботулінічний токсин не стійкий до дії високих температур, а спори, що збереглися в продукті проростуть через 1 – 2 дні і почнуть продукувати токсин. Увага: заражений ботулізмом продукт у більшості випадків не змінює свій зовнішній вигляд, смак та запах і його не можливо відрізнити від безпечного.

   Ви повинні знати, що від моменту вживання зараженого ботулізмом продукту до перших ознак хвороби (інкубаційний період) проходить від 2 годин до 10 діб, найчастіше 18 -24 годин. Чим більша кількість токсину, що потрапив до організму, тим коротший інкубаційний період, тим важчий перебіг хвороби. Симптоми найчастіше проявляються в одному із трьох варіантів, при яких переважають розлади функції шлунково - кишкового тракту, розлади зору, або розлади функції дихання. Температура при ботулізмі залишається нормальною, або дещо знижується. Найбільш важкий перебіг буває при розладах дихання – з’являється відчуття нестачі повітря, змінюється голос, порушується процес ковтання. У важких випадках на 2 -3 день наступає смерть хворого від дихальної недостатності. Хворі на ботулізм підлягають негайній госпіталізації та лікуванню в умовах стаціонару. Проте, навіть у разі своєчасно розпочатого лікування смертність від ботулізму залишається високою.
У випадку появи будь – яких симптомів захворювання слід негайно звернутися до лікаря і ні в якому разі не займатись самолікуванням.

Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Дунаєвецького РУ ГУ ДПСС в Хмельницькій обл. Костриба Н.Б.
Категорія: Новини Держпродспоживслужби | Переглядів: 135 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018