Неділя, 18.11.2018, 11:25 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2018 » Березень » 7 » Мінрегіон: Дунаєвецька міська ОТГ - плюс, Дунаєвецька селищна обєднана - мінус
Середа, 07.03.2018, 14:57
Мінрегіон: Дунаєвецька міська ОТГ - плюс, Дунаєвецька селищна обєднана - мінус

   6 березня в місті Києві на засіданні експертної групи з питань формування місцевого самоврядування Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України один із проектів "Громадський супровід реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на 2016-2020 роки" отримав різнобічну підтримку та зацікавленість експертів Мінрегіону, а також представника Мінюсту - Василя Гончарука, який включився у роботу групи та запропонував цілий пакет заходів на найближчий час з цього приводу. Слід відмітити, що на регіональному рівні даним проектом опікується Всеукраїнська громадська організація " Асоціація сприяння самоорганізації населення".

   Аналізуючи реалізацію завдань Національної стратегії, проаналізувавши ступінь відображення її в регіонах. Експерти виявили, що в 6 областях плани роботи взагалі відсутні, в 14 областях затверджені розпорядженнями голів ОДА (в тому числі і в Хмельницькій області). Плани оприлюднені на офіційних сайтах відповідних адміністрацій, але пошук деяких з них має певні труднощі. Відмічено, що у публічному обговоренні в окремих областях взяла велика кількість громадських організацій. На жаль Проект Плану заходів не виносився на громадські обговорення у Хмельницькій області. Відповідно, жодна громадська організація не брала участі в його обговоренні. Напевно і тому у нашій області План лише частково відповідає Національній стратегії. На Хмельниччині не здійснюється моніторинг виконання Плану у звязку з відсутністю так званого зворотного звязку - "влада - громада -влада" та блокування громадського руху ( Дунаєвецький район - Дунаєвецька селищна ОТГ), що було вказано у прийнятих відповідно рішеннях.

   А ось рішення тридцять другої (позачергової) сесії Дунаєвецької міської ОТГ VII скликання про Положення про громадський бюджет, яке було ухвалено у грудні минулого року, одержало схвальні оцінки і рекомендовано містам районного значення взяти до уваги.

   Хотілось би відмітити, що аналіз процесів здійснення місцевого самоврядування, очікувані результати урядової реформи з формування ОТГ, оцінка процесів самоорганізації населення, перспективи розвитку та створення органів самоорганізації населення, результати аналізу ефективності існуючих форм самоорганізації населення та нормативно-правового забезпечення стали предметом гострих дискусій та були підтримані Мінюстом. Як результат - уже найближчим часом планується провести научно-практичну конференцію з залученням громадських рад усіх рівнів, інституцій громадянського суспільства, департаментів та відомств, народних депутатів які в тій чи іншій мірі причетні до Програми Національної стратегії розвитку громадянського суспільства. По цих питаннях прийнято ряд рішень.

Анатолій Кухаренко, експерт Мінрегіону
Категорія: Економіка та розвиток | Переглядів: 420 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018