Неділя, 18.11.2018, 11:04 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2018 » Лютий » 20 » А коли навчимось говорити правду?
Вівторок, 20.02.2018, 05:28
А коли навчимось говорити правду?

   Підтримка регіональної політики України за рахунок коштів державного бюджету отриманих від Європейського Союзу заслуговує на увагу і навіть більше. В Дунаєвецькому районі на відповідні розпорядження зверху по лінії виконавчої влади щодо зовнішньо економічної та інвестиційної діяльності, місцеві органи влади напрацьовували декілька проектів. Один із них на виході мав назву - "Підвищення якості життя через створення мережі сучасних спортивних майданчиків в селах Дунаєвецької міської територіальної громади". Супер!

   Але подивимось, що ми маємо на другому виході. Давайте на разі пригадаємо пряму мову на одній із телепередач: "Час можливостей, це не розподіл грошей - в одному місці взяли в друге переклали". І дальше: "Там де господарник на місці там ідеальна дуже класна ситуація.. А там де людина просто не здатна, можеш давати її гроші і все, що завгодно, але якщо вона не мислить категоріями людей то ці гроші до людей ніколи не попадуть". О тут вже не "Супер", а просто "брехня" і правда. Бо в села ті кошти на майданчики згідно проекту не попали. Зате: "..Веліна Заяць голова Дунаєвецької міської ради, Микола Островський - секретар міськради, помічниця народного депутата Олександра Гереги Ульяна Ткаченко та інші представники влади", помпезно вишикувались в "оновленому" на половину залі районного центру.

   Те, що не було "інших представників влади" добре було видно навіть не озброєним оком. А може і тому одержавши державні кошти, одіозні чиновники міської ради розвязали собі язики і попіарились в черговий раз про "конкретні справи".

Анатолій Кухаренко, експерт Громадської ради Мінрегіонбуду
Категорія: Економіка та розвиток | Переглядів: 681 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 14
0   Спам
1-й коментар від Ігор, написано 21.02.2018 о 12:14
Анатолій Аркадійович!

А яке відношення до ремонтних робіт, проведених у залі спорткомплексу, має проект "Підвищення якості життя через створення мережі сучасних спортивних майданчиків в селах Дунаєвецької міської територіальної громади"? І чому ви написали:"...в "оновленому" на половину залі районного центру "?
0   Спам
2-й коментар від 13, написано 21.02.2018 о 20:23
Дякую, пане Ігор, за запитання.Саме по цьому розробленому проекту і одержано було державні кошти в сумі майже 900 тисяч гривень. Чому оновленому на половину? Ремонт пройшов чітко в одній половині.
+1   Спам
3-й коментар від Ігор, написано 22.02.2018 о 02:00
Не впевнений, що Ви цілком пануєте над ситуацією, володіючи стовідсотковою інформацією.

Анатолій Аркадійович!
Всі роботи виконані згідно проекту «Капітальний ремонт підлоги спортивного залу Дунаєвецького міського центру "Спорт для всіх" по вул. Дунайгородська, 2 в м. Дунаївці, Хмельницької області».
Можливо, що Ви зможете пояснити мені, як могло здійснюватись фінансування ремонтних робіт, як і повної реконструкції системи освітлення стадіону, за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу та призначених на реалізацію проекту "Підвищення якості життя через створення мережі сучасних спортивних майданчиків в селах Дунаєвецької міської територіальної громади"? При умові, що фінансування та освоєння коштів (виконання робіт) для реалізації проекту є можливим тільки для діючих проектів. Наскільки я обізнаний, то вищеозначеному проекту не приділено статусу «Реалізується».
Заздалегідь вдячний Вам за вичерпну відповідь!

Що до «оновленого на половину»….

Беззаперечним є те, що роботи по капітальному ремонту підлоги спортивного залу, виконані в повному обсязі.
Окрім підлоги, було проведено шпахлювання та фарбування стін, стелі, глядацького балкону цього ж залу. Важко не звернути увагу на стінні панелі, електронне табло. Як і повністю змінених роздягальні, душової кімнати та частково санвузла. Кошти на це були виділені міською радою. Може саме тому представники нашої громади приймали поздоровлення?
Зрештою, кожен «бачить» те, що хоче побачити..
0   Спам
7-й коментар від layskaserg, написано 02.03.2018 о 19:48
Якщо ви непомітили то штукатурка на стінах вже потріскала денеде.
0   Спам
4-й коментар від 13, написано 22.02.2018 о 13:59
Навіщо задавти питання коли маєте "вичерпну відповідь" ? Просто для інтриг? Я людина публічна мобільний телефон 0679134647. Але хочу наголосити ще і ще раз - кошти державні!
0   Спам
5-й коментар від 13, написано 22.02.2018 о 19:11
Як добре, що виклав номер своєї слухавки. Досить високо порядна людина порекомендувала уважно перечитати матеріал в ділових Дунаївцях Вікторії Зелінської dunrada.gov.ua/ne "Новий" спортзал - нові перемоги і звернути увагу саме на:"..запрошені гості з різних куточків Хмельниччини" (знову диву дивуюся хто ж ті люди з різних куточків) ну, а далі то вже виключно чиста правда яка співпала із моєю версією в статі: "Нагадаємо, що за рахунок субвенційних коштів було здійснено ремонт підлоги спортивного залу вартістю 867596 грн." Ігор, прошу без коментарів, дайте розібратись людям самостійно. Дякую.
+2   Спам
6-й коментар від Ігор, написано 26.02.2018 о 12:02
Люди вже, мабуть, розібралися. Самостійно.

Тому, з Вашого дозволу, хотів би продовжити дискусію.

Якщо ми вже вияснили, що саме «…за рахунок субвенційних коштів було здійснено ремонт підлоги спортивного залу…», то як розуміти написане Вами, в статті?

Цитую: « Бо в села ті кошти на майданчики згідно проекту не попали.»?

Які кошти не попали в села, Анатолій Аркадійович? Субвенційні?

Але ж Ви, я впевнений, досконало знаєте, що субвенція – «це форма грошової допомоги місцевим бюджетам із державного, яка призначена для конкретно визначеної цілі/цілей … для використання на певну мету в порядку, визначеному органом, який прийняв рішення про надання субвенції.»(с).

Конкретно визначеними цілями, як відомо, власне і були: капітальний ремонт підлоги спортзалу та повна заміна освітлення стадіону.

Тоді, як зрозуміти Ваш «крик душі»(як варіанти: зойк, лемент, репет)? У Вас є якісь нарікання щодо відхилень у технологічному процесі проведення ремонту? Не подобається, може, якість виконаних робіт? Можливо, що є сумніви в правильності обрання гами кольорів, розмітки і т.п.? Сміливо! Висловлюйтесь! Ваші зауваження будуть враховані при подальшому будівництві універсальних спортивних майданчиків у селах нашої громади. Вже у рамах реалізації проекту "Підвищення якості життя через створення мережі сучасних спортивних майданчиків в селах Дунаєвецької міської територіальної громади".

І дозволю собі порекомендувати Вам перегляд відеоматеріалу https://www.youtube.com/watch?v=rrgAFub1d-8&t=9s

Досить чітко вказані прізвища та імена гостей, запрошених на урочистості з нагоди відкриття оновленого спортивного залу. Достатньо, щоб Ви, врешті, перестали «диву дивуватись»…)))
+3   Спам
8-й коментар від layskaserg, написано 02.03.2018 о 20:22
Ваша дискусія цікава та неоднозначна, дозволю собі до неї долучитись. По перше, наскільки я знаю то кошти в сумі 960 тис. грн. справді надійшли з держбюджету для ремонту наголошую підлоги а неусього спортзалу, я до підлоги ще повернусь, тож до субвенцій вони нічого немають. По друге мене зачепила цитата одного з вас тому якщо можна поясніть: "спортивного залу КО "Спорт для всіх"". В нас що спорт для всіх має свій зал? На мою думку цю організація міська рада, якій вона підпорядковується давно малаб реформувати, а то для прикладу вчора запросили нашу жіночу команду в чернівці на турнір, вони звернулися до керівника Спорту для всіх, той відповів "Грошей нема" от і мусять сидіти дівчата по Тавернах та Араратах. Виникає питання "коли до наших керівників на дісцях дійде для того щоб щось отримати (хочаб імідж міста) тре щось вкласти".
І останнє ПІДЛОГА спорт залу, в неї офіційно стільки вложено, а по факту уже два футболісти мають перелом і вивих, батьки відмовляються дітей відпускати на тренування бо ті з ранами на шкірі біля колін приходять після тренувань і приблизно через місяць проходитиме міжнародний дитячий турнір з волейболу "Кубок Бєлаєва" а запрошені команди уже нехотять грати на новій підлозі тож волейбольні тренери планують проводити його в різних школах міста.
Якщо дозволите задам питання місцевому керівництву "Ви минулого тижня були присутні в містечку Городок в спорткомплексі "Епіцентр на грі супер ліги України з волейболу і бачили яка там підлога, невже ваш партійний лідер непрокунсультував вас де можна такмй матеріал дістати, накрайняк сходилиб в супермаркет "Епіцентр?"".
0   Спам
13-й коментар від Ігор, написано 05.03.2018 о 12:43
Доброго дня, Сергію!

Спортзал, як складова спорткомплексу в цілому, є власністю Дунаєвецької міської ОТГ.
А комунальна установа (КУ) «Дунаєвецький міський центр фізичного здоров’я населення» є балансоутримувачем даного спорткомплексу. Тобто здійснює функції утримання та належної експлуатації майна, що перебуває на його балансі, забезпечує умови для своєчасного проведення капітального і поточного ремонтів відповідно до встановлених стандартів, нормативів, норм та правил та веде бухгалтерську, статистичну та іншу, передбачену законодавством, звітність відповідно до законодавства.

Маю надію, що моє пояснення задовільнить Вас!

Фінансування участі збірних команд громади (як і окремих спортсменів) у чисельних, різноманітних офіційних змаганнях, відбувається згідно погодженого і затвердженого «Календарного плану фізкультурно-спортивних та оздоровчих заходів». Волейбольний турнір у м.Чернівці не є офіційним, відрядження членів збірної команди, в даному випадку жіночої волейбольної команди, для участі у турнірі не було заздалегідь заплановано. З банального браку коштів МЦ ФЗН «Спорт для всіх» не зміг допомогти. Але Ви, як небайдужий, меценати спорту і заінтересовані особи мабуть подолали проблему? І команда прийняла участь у заході, а не «мусять сидіти дівчата по Тавернах та Араратах»? І чи не здається Вам, Сергію, що слова про «сидіння у…» є дещо дивними? І може виникнути думка, що Ви намагаєтесь образити спортсменок? Хоча я, наприклад, впевнений в тому, що Ви лише намагаєтесь вишукати спосіб образити МЦ ФЗН «Спорт для всіх».

P.S. «… по факту уже два футболісти мають перелом і вивих…»
Сподіваюся, що Ви зможете поінформувати про особу, яка отримала перелом ноги у спортзалі спорткомплексу «Колос».
0   Спам
14-й коментар від layskaserg, написано 05.03.2018 о 13:51
Зверніться до футбольного тренера, він вам скаже, щодо турніру згоден, щодо образи дівчат то жодним чином я неображаю їх, а навпаки, підтримую на усіх змаганнях. Тепер вам питання: "невже вони мають брати участь лише в офіційних турнірах для рейтингу. невже неможна їздити на турніри куди нас запрошують?" Для прикладу, в нас скоро кубок "Бєлаєва" для нас це великий турнір, а для інших команд це простий товариський турнір, чи нетак? Тасама палка з двома закінченнями.
+1   Спам
9-й коментар від 13, написано 02.03.2018 о 22:38
Iayskaserg, Ви дуже праві і я повністю підтримую Вас. Я можу навести ще більш кричущі факти, як сьогодні влада підтримує спорт, а тим більше юнацький. Але давайте по підлозі. Сам ,як колишній спортсмен скажу, що дійсно це щось страшне, це просто злочин робити "відкати" на переломах і вивихах спортсменів. Підлога "Екстра клас" яка відповідає міжнародним стандартам площею 42х24 вартує з роботою біля 500 тисяч (це саме та яку Ви бачили в Городку). Так от, Ви, відчуваєте різницю?
0   Спам
10-й коментар від layskaserg, написано 03.03.2018 о 00:56
Тоді в яку суму ви оцінюєте дану підлогі і для порівняння скільки коштував би простий паркет?
+1   Спам
11-й коментар від 13, написано 03.03.2018 о 02:37
Дане поліуретанове покриття в компанії "Інтер Атлетика" вартує не більше 350 тисяч гривень. За ціну простого паркета сказати не можу.
0   Спам
12-й коментар від layskaserg, написано 03.03.2018 о 14:50
то за 350 тис. грн. наші діти мають бити собі коліна. Я розумію щовже нескоро нам виділять кошти на ремонт спортзалу і керівництво вирішило зробити увесь зал вписавшись в бюджет але пожинати плоди доведеться кільком наступним поколінням. Тут можна булоб пропонувати багато варіантів пошуку додаткових коштів, але що зроблено те зроблено тож давайте переключемось наперспективу і насамперед це забезпечення усім необхідним наших дитячих команд для тренувань і головне відправляти їхна різні змагання тому що тренування заради тренувань це неділо погодьтесь.
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018