Субота, 19.01.2019, 14:07 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 13
Гостей: 12
Користувачів: 1
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2018 » Лютий » 18 » Держпродспоживслужба провела нараду з заготівельниками молока
Неділя, 18.02.2018, 15:04
Держпродспоживслужба провела нараду з заготівельниками молока

   1 лютого 2018 року перший заступник голови Дунаєвецької райдержадміністрації Руслан Смолінський взяв участь у нараді Дунаєвецького районного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області зі спеціалістами державної ветеринарної медицини, заготівниками молока та представниками молокозаводів, що заготовляють молоко в Дунаєвецькому районі.

   На порядок денний засідання було винесено кілька питань. Про характеристику молочної сировини, вимоги до пунктів заготівлі молока та вимоги до особистих селянських господарств виробників сирого молока інформував заступник начальника Дунаєвецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Валентин Дмітрієв. У своїй доповіді Валентин Андрійович наголосив на умовах, яких необхідно дотримуватись для збереження високої якості молока зібраного з особистих селянських господарствах.

   Про ідентифікацію тварин інформувала завідуюча відділу по незаразних хворобах та неплідності у тварин Лілія Гринчевська, у своїй доповіді вона наголосила, що при збиранні молока з особистих селянських господарств обов’язково потрібно дотримуватись відповідних державних норм і стандартів. Також, Лілія Володимирівна зазначила, що корів які знаходяться в домашніх господарствах потрібно ідентифікувати, тому що молоко буде прийматися виключно від ідентифікованих та здорових корів.

   Про державну підтримку виробників сирого молока інформувала головний спеціаліст управління агропромислового розвитку Дунаєвнцької райдержадміністрації Ірина Тарчинська, яка розповіла про механізми відшкодування та державну підтримку на відкриття пунктів заготівлі молока, та про державну програму по відшкодуванню 70% від вартості доїльних апаратів.

   Про санітарні вимоги щодо заготівлі молока доповідала начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Дунаєвецькому районі Наталія Костриба. У своїй доповіді Наталія Броніславівна зазначила про дотримання умов санітарного законодавства та норм розміщення та облаштування пунктів для заготівлі молока, також наголосила на медичних оглядах працівників, які будуть працювати з молоком у пунктах заготівлі.

   Про порядок дослідження молока інформував директор Дунаєвецької міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини Руслан Войтків, який у своїй доповіді розповів про права і обов’язки заготівників молока, та яким чином та протягом якого терміну має здійснюватись дослідження молока зібраного з особистих селянських господарств.

   Про завдання Держпродспоживслужби по дотриманню законодавства в сфері заготівлі молока інформував начальника Дунаєвецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Віталій Лисак.

   Підсумовуючи засідання Руслан Миколайович розповів про перспективи розвитку тваринництва та створення пунктів заготівлі молока в Дунаєвецькому районі.

Категорія: Новини Держадміністрації | Переглядів: 260 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019