Субота, 19.01.2019, 15:01 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 10
Гостей: 7
Користувачів: 3
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Грудень » 15 » Чи висвітлюються в «Дунаєвецькому віснику» новини об’єктивно?
П`ятниця, 15.12.2017, 14:32
Чи висвітлюються в «Дунаєвецькому віснику» новини об’єктивно?

   В мене склалось враження, що останнім часом районна газета “Дунаєвецький вісник” в основному вихваляє в своїх статтях Дунаєвецьку міську раду, незважаючи на те, що в районі є ще й інші ОТГ, ради, РДА, установи та організації, при цьому деякі досягнення останніх приписують в досягнення міської ради тим самим надають викривлену та неправдиву інформацію читачам.

   Так, прочитавши останній випуск газети Дунаєвецький вісник, а саме статтю – «З пожежниками-добровольцями й «червоні півні» не страшні!» всі досягнення громадської спілки «Асоціація розвитку села» та райдержадміністрації міська рада приписала собі.

   Наскільки мені відомо проект «Формування ефективних добровільних пожежних дружин та створення розвинутої мережі місцевої пожежної охорони в населених пунктах на умовах міжмуніципального співробітництва Дунаєвецької міської, Дунаєвецької селищної, Маківської сільської рад об’єднаних територіальних громад та необ’єднаних сільських рад Дунаєвецького району Хмельницької області» був написаний працівниками Дунаєвецької райдержадміністрації, і відповідно до вимог був поданий громадською спілкою «Асоціація розвитку села», та який отримав високу оцінку і на який Рада Європи виділила кошти біля 2,6 млн. грн. Доказом цього є нагородження під час урочистостей присвячених завершенню даного проекту грамотами та цінними подарунками працівників райдержадміністрації, Головного управління ДСНС Украни в Хмельницькій області та керівника громадської спілки «Асоціація розвитку села».

   І ще будучи на даному заході 5 грудня, я бачив, що з вітальним словом до присутніх зверталися представники Офісу Ради Європи в Україні, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, керівництво облдержадміністрації, обласної ради, райдержадміністрації, керівник Громадської спілки «Асоціація розвитку села». Хоча в даній статті ні про присутність даних посадових осіб на заході, ні про їх виступи жодної згадки немає. А під час вручення представникам органів місцевого самоврядування документів на відповідне обладнання Дунаєвецький міський голова та Дунаєвецький селищний голова сказали лише пару речень вдячності членам добровільних пожежних дружин.

   Ні в якому разі ніхто не заперечує про значний вклад міської ради в реалізацію даного проекту, але стає образливо за усіх тих людей, які в дійсності доклали чималих зусиль в написання та підготовку даного проекту, а також координації всіх дій щодо успішної реалізації проекту. І це тільки проаналізувавши одну статтю нашої районки. Не хочеться вірити у те, що районна газета стала майданчиком для реклами міської ради.

Свідомий громадянин
Категорія: Невдоволення та протести | Переглядів: 634 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 3
+4   Спам
1-й коментар від tanja-dj, написано 15.12.2017 о 19:22
Взагалі "офіціоз" людей цікавить найменше, пишіть більше про людей і тоді читацька аудиторія буде більшою......
+1   Спам
2-й коментар від star, написано 15.12.2017 о 23:16
СМИ и объективность...Бескрайнее поле для риторики.Слишком часто срабатывает принцип-"кто платит,тот заказывает музыку".
Согласен на все 100, "официоз" и тупой пиар-не чтиво.Людей больше интересуют анализ и пути решения острых региональных проблем,имеющих отношение к жизнедеятельности большинства населения.
+2   Спам
3-й коментар від 13, написано 15.12.2017 о 23:17
Щиро дякую свідомому громадянину за тлумачення реалій сьогодення: правда і в Африці правда. Однозначно підтримую tania-di і коментар star, що до "жизнедеятельности бльшинства населения".Сам особисто газети не читаю, водночас мені дуже прикро, що вона виступає під брендом районних обранців, а бюджет редакції формується в результаті нашої праці.Місцевих платників податків.
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019