Субота, 19.01.2019, 15:04 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 12
Гостей: 9
Користувачів: 3
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Жовтень » 11 » Відбулись громадські слухання щодо створення в районі спеціалізованих забійно-санітарних пунктів
Середа, 11.10.2017, 14:49
Відбулись громадські слухання щодо створення в районі спеціалізованих забійно-санітарних пунктів

   10 жовтня 2017 року на виконання пункту 3 Протоколу наради з питань підвищення ефективності діяльності в частині забезпечення належного державного ветеринарно-санітарного контролю та листа Головного управління Держпродспоживлужби в Хмельницькій області від 04.10.2017 року №22/04.02-08/1178 під головуванням голови Дунаєвецької райдержадміністрації Олександра Бернашевського відбулись громадські слухання на тему «Можливість забою тварин на бойнях, що утримуються в особистих підсобних господарствах населення, на бойнях, які знаходяться під державним контролем». В заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Смолінський, заступник начальника Дунаєвецького районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Валентин Дмітрієв, приватні підприємці, які займаються забоєм і реалізацією сільськогосподарських тварин та представники органів місцевого самоврядування району.

   Під час свого виступу Валентин Андрійович наголосив на тому, що потрібно створити необхідну кількість спеціальних забійно-санітарних пунктів або цехів, що працюватимуть в інтересах господарств населення, а також пунктів прийому молока, на яких формуватимуться товарні партії молока хорошої якості, що, у свою чергу, дало б змогу заявляти більш високі закупівельні ціни на молоко від господарств населення. Тому, що Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів» передбачено поступовий перехід до нових правил. Так, з 20 вересня 2020 р. продукти тваринного та рослинного походження домашнього виробництва зможуть продаватися на агропродовольчих ринках за умови підтвердження їхньої придатності за результатами досліджень акредитованої лабораторії. З 1 січня 2025 р. продукти, отримані в результаті забою не на бойні, зможуть використовуватися виключно для власного споживання або реалізації на агропромисловому ринку в межах 50 км від місяця забою або в області, у якій він здійснений.

   В ході засідання всі бажаючі мали можливість надати зауваження та пропозиції щодо даного питання.

   За підсумками громадських слухань було прийнято рішення щодо визначення місць розташування і виділення земельних ділянок під спеціалізовані забійно-санітарні пункти та пункти заготівлі молока.

Категорія: Новини Держадміністрації | Переглядів: 424 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019