П`ятниця, 19.01.2018, 11:21 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 24
Гостей: 24
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Вересень » 14 » До відома підприємств, установ, організацій та осіб, які збираються на пенсію
Четвер, 14.09.2017, 14:18
До відома підприємств, установ, організацій та осіб, які збираються на пенсію

   Аналізуючи звернення громадян, які звертаються до нашого управління, ми стикаємось з тим, що деякі підприємства, установи, організації не хочуть видавати працівникові на руки його трудову книжку, або до прикладу, людина працює у місті Києві, а місце її реєстрації - місто Дунаївці, чи має вона право подати документи для призначення пенсії до управління Пенсійного фонду у м.Києві.

   Враховуючи зазначене, скажу, що відповідно до Порядку подання документів для призначення пенсії визначено, що заява про призначення пенсії непрацюючим особам подається заявником особисто або через представника, який діє на підставі виданої йому довіреності, посвідченої нотаріально, безпосередньо до управління Пенсійного фонду України за місцем проживання (реєстрації).

   Документом, що підтверджує місце проживання особи, є паспорт або довідка відповідних органів з місця проживання (реєстрації), у тому числі органів місцевого самоврядування.

   У разі якщо особа, якій призначається пенсія, не досягла повноліття або є недієздатною, заява подається батьками, усиновителями, батьками-вихователями, прийомними батьками, патронатними вихователями, опікунами, піклувальниками за місцем їх проживання (реєстрації), представниками закладів (органів опіки і піклування), які виконують функції опікунів і піклувальників за місцезнаходженням таких закладів (органів).

   Заява про призначення пенсії працюючим особам подається заявником до органу, що призначає пенсію, через уповноважену посадову особу підприємства, установи, організації за місцезнаходженням такого підприємства, установи або організації. За бажанням особи таку заяву може бути подано особисто за місцем проживання (реєстрації) або через представника, який діє на підставі виданої йому довіреності, посвідченої нотаріально, або законного представника.

   Додатково зауважу, що з 01.08.2016 року, особа, яка проживає (зареєстрована) у будь-якому населеному пункті України, із заявою про призначення пенсії та необхідними для цього документами може звертатися до будь-якого управління Пенсійного фонду України незалежно від місця її проживання (реєстрації).

   А отже людина, яка працює у м.Києві, а місце її реєстрації - місто Дунаївці, має право за призначенням пенсії звернутися до будь-якого управління Пенсійного фонду України у м.Києві.
 

Ольга Порчинська, начальник Дунаєвецького відділу обслуговування громадян Кам’янець-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

Категорія: Новини Пенсійного | Переглядів: 186 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018