Неділя, 21.01.2018, 08:18 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 12
Гостей: 12
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Вересень » 5 » Лише офіційно працевлаштований працівник набуває страховий стаж
Вівторок, 05.09.2017, 10:28
Лише офіційно працевлаштований працівник набуває страховий стаж

   Лише офіційно працевлаштований працівник набуває страховий стаж, необхідний для призначення пенсії в майбутньому! Легалізація заробітної плати залишається одним із найактуальніших питань сьогодення, адже чимало роботодавців ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати і змушують найманих робітників працювати на невелику зарплату, а часом і зовсім не декларують оплату їхньої праці.

   Погодившись на одержання зарплати у “конверті”, більшість громадян не задумується, що свідомо обкрадають самі себе, так як з цієї зарплати роботодавцем не сплачується страховий (а з 01.01.2011 – єдиний соціальний) внесок та, відповідно, період такої трудової діяльності не зараховується до страхового стажу, а зарплата не враховується при обчисленні пенсії.

   Виплачуючи працівникам заробітну плату менше мінімального розміру, роботодавці не лише порушують конституційне право працівників на заробітну плату, а й прирікають їх на мізерні пенсії у майбутньому.

   Нагадаємо, що з метою захисту конституційних прав найманих працівників на соціальний захист статтею 8 Закону України від 08.07.2010 №2464-VI “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” передбачено: “У разі якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки єдиного внеску”. Тобто, навіть якщо найманий працівник буде оформлений на неповну ставку із заробітною платою менше мінімального розміру, роботодавець зобов’язаний сплатити внески у розмірі 22% з мінімальної заробітної плати (3200 грн.).

   Тож, вкотре наголошуємо роботодавцям та громадянам, що тільки офіційно працевлаштований найманий працівник, за якого роботодавцем здійснюється сплата єдиного соціального внеску у розмірі не менше мінімального, набуває страховий стаж, необхідний для призначення соціальних та пенсійних виплат.

Ярослав Бичок — перший заступник начальника Кам'янець-Подільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області
Категорія: Новини Пенсійного | Переглядів: 126 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018