Субота, 19.01.2019, 14:08 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 15
Гостей: 13
Користувачів: 2
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Серпень » 15 » «Асоціація розвитку села» Юрія Кучерявого взялась розвивати пожежні дружини
Вівторок, 15.08.2017, 19:26
«Асоціація розвитку села» Юрія Кучерявого взялась розвивати пожежні дружини

   27 липня 2017 року відбулась спільна нарада громадської спілки «Асоціація розвитку села», Дунаєвецької райдержадміністрації та Дунаєвецького районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області з питання забезпечення реалізації проекту «Формування ефективних добровільних пожежних дружин та створення розвинутої мережі місцевої пожежної охорони в населених пунктах на умовах міжмуніципального співробітництва Дунаєвецької міської, Дунаєвецької селищної, Маківської сільської рад об’єднаних територіальних громад та необ’єднаних сільських рад Дунаєвецького району Хмельницької області», який реалізовується Радою Європи в рамках Програми «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» по оголошеному гранту для підтримки міжмуніципального співробітництва та поліпшення якості окремих муніципальних послуг.

   В нараді взяли участь голова громадської спілки «Асоціація розвитку села» Юрій Кучерявий, голова Дунаєвецької райдержадміністрації Олександр Бернашевський, начальник управління цивільного захисту населення облдержадміністрації Євген Данилюк, перший заступник начальника ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Дмитро Бондар, начальник Дунаєвецького РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Віктор Іванюк, начальник 12 ДРПЧ ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Олег Скоцеляс, завідувач сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Юрій Закурдаєв, начальник управління економіки, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Тетяна Тиран, фахівець з питань ЦЗ та НС відділу ЖКГ Дунаєвецької міської ради Віктор Попадюк, представники об’єднаних територіальних громад, сільські голови, старости.

   Під час наради головою громадської спілки «Асоціація розвитку села» Юрієм Кучерявим було представлено проект «Формування ефективних добровільних пожежних дружин та створення розвинутої мережі місцевої пожежної охорони в населених пунктах на умовах міжмуніципального співробітництва Дунаєвецької міської, Дунаєвецької селищної, Маківської сільської рад об’єднаних територіальних громад та необ’єднаних сільських рад Дунаєвецького району Хмельницької області».

   Громадська спілка «Асоціація розвитку села» виступила з ініціативою підготовки даного проекту в зв’язку з тим, що в Дунаєвецькому районі об’єднано майже 90 % сільських рад в об’єднані територіальні громади (зокрема, створено 3 ОТГ).

   Реформи в умовах децентралізації влади здійснюються в громадах, що створюються, поетапно. Згідно з Концепцією реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні до основних повноважень органів місцевого самоврядування базового рівня планується віднести гасіння пожеж. Такі послуги, при необхідності, надаватимуться у кожному центрі громади або іншому населеному пункті, при цьому в об’єднаних територіальних громадах створюються місцеві пожежно-рятувальні підрозділи, які є основою для формування команд добровільних пожежних рятувальників.

   Восени 2016 року в Україні розпочалася реформа системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС). Важливим її напрямком є вдосконалення системи реагування на пожежі та надзвичайні ситуації і, як результат – максимальне скорочення часу прибуття першого пожежно-рятувального підрозділу до місця події. А це – врятовані життя та оселі громадян. Гасіння пожеж, ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій мають здійснюватися спільними зусиллями місцевих пожежних рятувальників, добровільних пожежних рятувальних та державних пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС України. Досягти цього цілком реально шляхом створення у окремих населених пунктах громад Дунаєвецького району місцевих пожежних команд та залучення добровольців до ліквідації пожеж.

   З метою забезпечення цих вимог Громадською спілкою «Асоціація розвитку села» підготовлено проект, який забезпечить формування добровільних пожежних дружин в 38 населених пунктах, де введено посаду старости, та ефективну діяльність місцевих пожежних команд Дунаєвецької міської, Дунаєвецької селищної, Маківської сільської рад об’єднаних територіальних громад та Балинської, Лисогірської, Рудської та Старогутянської сільських рад, які ще не об’єдналися, Дунаєвецького району Хмельницької області на умовах міжмуніципального співробітництва.

   Голова райдержадміністрації Олександр Бернашевський, звертаючись до присутніх на нараді, зазначив, що з метою належної реалізації вищезазначеного проекту необхідно забезпечити чітку координацію дій та налагоджену взаємодію усіх учасників проекту, а також наголосив на відповідальності за проведення усіх необхідних заходів передбачених проектом.

   Саме відповідно до передбачених проектом заходів головам об’єднаних територіальних громад, сільських рад та старостам, завідувачу сектору з питань цивільного захисту населення Дунаєвецької райдержаміністрації, начальнику Дунаєвецького РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області, начальнику 12 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Хмельницькій області, фахівцю з питань ЦЗ та НС відділу ЖКГ Дунаєвецької міської ради було дано доручення по конкретних термінах їх виконання.

Категорія: Новини Держадміністрації | Переглядів: 322 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019