Неділя, 26.05.2019, 14:40 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Серпень » 8 » Дунаєвецький районний центр соціальних служб проти правопорушень
Вівторок, 08.08.2017, 09:41
Дунаєвецький районний центр соціальних служб проти правопорушень

   Профілактика злочинів серед дітей є пріорітетним завданням Дунаєвецького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Вона включає в себе виховні заходи впливу, завдяки яким ліквідуються обставини та умови, що призводять до скоєння правопорушень. Основною причиною злочинів, що вчиняються дітьми, є неусвідомленість ними всієї серйозності виконуваних вчинків. А умовами для їх вчинення неповнолітніми найчастіше є неблагополучне оточення, бездоглядність,безпритульність, негативний вплив оточення з боку, як дорослих, так і однолітків, продаж неповнолітнім алкогольних напоїв, відсутність зайнятості дитини тощо. Профілактика правопорушень і злочинів неповнолітніх включає в себе ранні попереджувальні заходи впливу, спрямовані на формування особистості дитини і завчасне запобігання його переходу на шлях злочинця, а також попередження рецидивів.

   Саме з цією метою в загальноосвітніх навчальних закладах району та оздоровчих дитячих таборах було проведено ряд групових заходів на теми: «Психологія неповнолітніх. Кримінальна відповідальність за скоєння злочинів», «Профілактика бездоглядності», «Синій Кит», «Адміністративна відповідальність неповнолітніх», «Здоровий спосіб життя», «Профілактика туберкульозу», «Небезпека в мережі», «Кримінальна відповідальність», «Дозвілля без інтернету». Роботою охоплено 5 навчальних закладів та Маківський санаторій «Україна».

   Для проведення даних профілактик в рамках спецформування «Служба соціального супроводу і контролю за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та молоді, яка повертається з місць позбавлення волі» залучаються представники не лише Дунаєвецького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, а й Дунаєвецького ВП ГУНП, бюро правової допомоги, Дунаєвецького РС з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

   Окрім того практичний психолог ЦСССДМ систематично приймає участь у допитах та соціальній роботі з неповнолітніми, які вчинили правопорушення. Протягом поточного року індивідуальну роботу з питань попередження повторних скоєнь злочинів було охоплено 7 сімей неповнолітніх осіб.

   Також, в рамках роботи «Служби соціального супроводу і контролю за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та молоді, яка повертається з місць позбавлення волі» згідно плану-графіку роботи спільно з кримінально – виконавчою інспекцією було проведено 3 групових заходи з умовно засудженою молоддю, та молоддю, схильною до правопорушень, яка навчається в ВПУ № 36 з метою недопущення повторних правопорушень та профілактики протиправної поведінки.

   Рання профілактика є більш пріорітетним завданням , так як дозволяє виявити та усунути антисоціальні зміни в особистості дитини, які ще не стали стійкими, а значить, у подальшому є велика ймовірність того, що буде попереджено злочин, вдасться уникнути нанесення шкоди, заподіяння збитку і застосування суворих заходів примусу по відношенню до неповнолітніх.

Дзіневська В.В., практичний психолог ДРЦСССДМ
Категорія: Новини Соціальних служб | Переглядів: 444 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс