П`ятниця, 23.03.2018, 22:39 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 16
Гостей: 16
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Серпень » 2 » Пенсійна реформа: короткий огляд
Середа, 02.08.2017, 08:59
Пенсійна реформа: короткий огляд

   Кам’янець-Подільське об’єднане управління Пенсійного фонду України продовжує надавати короткий огляд основних положень законопроектів з пенсійних питань, поданих Урядом України до Верховної Ради України 22 червня 2017 року

ІНШІ ЗАПРОПОНОВАНІ ЗМІНИ:

7. Надати можливість “купити» до 24 місяців стажу (при купівлі стажу до 12 місяців мінімальний страховий внесок збільшувати на коефіцієнт 2, а при купівлі від 13 до 24 місяців страхового стажу - на 1,5). Тривалість купленого стажу враховувати лише для визначення права на пенсію (для підвищення розміру пенсії не враховувати).
8. Відмінити призначення пенсій за вислугу років ( за певними винятками, зокрема для осіб, які мають необхідну вислугу років станом на 1 жовтня 2017 року); виплату призначених пенсій здійснювати за рахунок коштів державного бюджету.
9. Зберегти право на достроковий вихід на пенсію для: матерів, які виховали 5 дітей або інвалідів з дитинства (у 50 років); військових – учасників бойових дій (55 років); ліліпутів та диспропорційних карликів (40/45 років); чорнобильців ( із зниженням пенсійного віку).
10. Зупинити зменшення розміру пенсії жінкам, що скористались виходом на пенсію у 55 років, з моменту досягнення ними пенсійного віку, визначеного законом для відповідної категорії.
11.Спеціальні пенсії автоматично переводити на пенсії, обчислені на загальних підставах, якщо розмір такої пенсії буде вищим. На перехідний період зберігати право на спеціальні пенсії для осіб, які набули необхідного стажу станом на 01.05.2016 року.
12. Відновити з 1 жовтня 2017 року виплату пенсій працюючим пенсіонерам у повному розмірі.
13. Механізм відшкодування роботодавцями виплаченої суми пільгових пенсій для окремих категорій осіб замінити на сплату підвищеної ставки єдиного соціального внеску у розмірі 37% та 29% (замість 22%).
14. Максимальну величину бази нарахування єдиного соціального внеску встановити на рівні 15 розмірів мінімальної заробітної плати (48000 грн.) на заміну нинішніх 25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб (42100 грн.).
15. Встановити для роботодавців квоту для працевлаштування осіб, яким до настання пенсійного віку залишилось 10 і менше років (не менш як 1 особу у середньообліковій чисельності штатних працівників).
16. Доручено Кабінету Міністрів України до 01.10.2017 року підготувати окремий законопроект про осучаснення пенсій військовим та протягом 6 місяців з дати прийняття закону підготувати законопроект про запровадження професійної пенсійної системи (для окремих категорій професій, які нині мають пільгові статуси).

II. Законопроект “Про внесення змін до статті 588 Митного кодексу України з питань пенсійного забезпечення» (№ 6615) – пов'язаний із законопроектом № 6614 та пропонує призначати пенсії для посадових осіб та працівників органів доходів і зборів на загальних підставах.

III. Законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України з питань пенсійного забезпечення» ( № 6616) - пов'язаний із законопроектом № 6614 та уточнює базу оподаткування доходу ( з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги та інше).

IV. Законопроект «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій» ( № 6617) – пов'язаний із законопроектом № 6614 та передбачає виплату державної соціальної допомоги ( у тому числі тимчасової для осіб, що досягли пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату) і доплат до рівня прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, - за рахунок коштів державного бюджету.
 

Ольга Порчинська — начальник Дунаєвецького відділу обслуговування громадян Кам'янець-Подільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області

Категорія: Новини Пенсійного | Переглядів: 175 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018