Субота, 19.01.2019, 15:23 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Липень » 14 » Дунаєвеччину відвідала голова Державної казначейської служби
П`ятниця, 14.07.2017, 20:50
Дунаєвеччину відвідала голова Державної казначейської служби

   6 липня 2017 року Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз відвідала з робочим візитом Дунаєвецький район.

   Візит розпочався із зустрічі з колективом управління Державної казначейської служби України у Дунаєвецькому районі. На знак поваги, за давнім українським звичаєм, працівники Управління вітали очільницю Казначейства запашним короваєм. На згадку про цей святковий день, вони подарували їй виготовлений власноруч сувенір – ляльку мотанку – як оберіг-символ жіночої мудрості та берегині казначейського роду.

   З колективом управління казначейства у Дунаєвецькому районі та начальником Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області Олександром Мельничуком очільниця Держказначейства обговорила питання щодо вдосконалення казначейського обслуговування бюджетних коштів на територіальному рівні та основних аспектів фінансування району. Також обговорювалися питання щодо подальшого перебування трансформаторної підстанції на балансі управління казначейства. Крім того, Тетяна Слюз оглянула приміщення Дунаєвецького казначейства та умови праці його працівників.

   У продовження робочого візиту, за участю першого заступника голови Дунаєвецької райдержадміністрації Руслана Смолінського, голови Дунаєвецької районної ради Ольги Михальської, начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області Олександра Мельничука, начальник управління Державної казначейської служби України у Дунаєвецькому районі Хмельницької області Катерини Пасло, Тетяна Слюз провела нараду з головами об’єднаних територіальних громад та іншими розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів.

   Очільниця Держказначейства ознайомила присутніх з інноваціями в діяльності відомства, які впроваджуються як на підставі законодавчих, так і власних ініціатив. Сьогодні казначейство – один з учасників реформи системи бухгалтерського обліку в державному секторі відповідно до стратегії модернізації системи управління держфінансами. Мета реформи — вдосконалення системи бухгалтерського обліку та фінансової звітності в державному секторі з урахуванням вимог міжнародних стандартів бухгалтерського обліку.

   Під час наради обговорювались питання змін в бюджетному і податковому законодавстві, виконання дохідної частини державного та місцевих бюджетів в цілому по Україні, також було обговорено низку питань фінансування регіону, обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на територіальному рівні.

   Говорячи про важливі напрями діяльності Казначейства, Тетяна Слюз окреслила основні переваги системи дистанційного обслуговування ПТК «Клієнт Казначейства-Казначейство», а також вела мову про централізацію обслуговування державного бюджету за доходами та видатками, особливості переходу на електронну подачу звітності розпорядниками бюджетних коштів з 1 січня 2018 року.

   Під час проведення наради, на задане головою Маківської сільської об’єднаної територіальної громади Анатолієм Кушнірем питання стосовно оплати документів на виготовлення містобудівної документації за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, начальником Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області Олександром Мельничуком була надана змістовна відповідь.

   На завершення Тетяна Слюз висловила вдячність керівництву району та міста, а також усім, хто зайняв активну громадянську позицію та долучився до реалізації заходів, спрямованих на покращення умов праці казначеїв, та щиро побажала колективу управління ДКСУ у Дунаєвецькому районі плідної праці, а присутнім на зустрічі – миру, злагоди, благополуччя та родинного затишку.

   Варто відмітити, що це вже другий візит чиновниці на Дунаєвеччину. Вперше у більш скромніших масштабах Тетяну Слюз приймали 16 листопада 2015 року.

Категорія: Новини Держадміністрації | Переглядів: 259 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019