П`ятниця, 27.04.2018, 08:00 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ··· Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Липень » 13 » Про 150% премії міському голові
Четвер, 13.07.2017, 20:48
Про 150% премії міському голові
Натисніть на зображення для запуску перегляду відео

   9 червня, вже традиційно для Дунаєвецької міської ради, галопом, за годину перед сесією, пройшло спільне засідання постійних депутатських комісій. Схоже, така ситуація не надто напрягає депутатів, бо ще разу не чув невдоволення, що комісії галопом розглядають питання сесії.

   Поверхневе обговорення проектів рішень можна аргументувати тим, що депутати їх попередньо отримують на електрону пошту, і, теоретично, на засідання комісій приходять вже з готовою власною думкою щодо певного рішення. Втім, як показує практика, вже навіть після засідання комісій у проектах рішень є грубі помилки, тобто, навіть ті, хто їх пишуть їх уважно не читають, що вже казати про самих депутатів.

   Цікавим моментом саме цього засідання було обговорення заробітної плати Дунаєвецького міського голови та апарату міської ради. Зокрема, затверджена у кінці травня Кабміном мінімальна зарплата для посади голови ОТГ розміром 5 400 гривень здалась депутатам насмішкою, а інших суттєвих виплат нинішній міський голова не заслужив, тому вирішили «нагнати» відносно достойну зарплату премією. Згідно проекту рішення, яке було розіслане депутатам, планувалось щомісячно виплачувати міському голові премію у розмірі 100%, проте під час обговорення даного питання пішла розмова вже про 150%, бо у такої великої людини має бути ще більш достойна зарплата!

   Якщо заглянути у подану міським головою декларацію за минулий рік, то заробітна плата голови міської ради склала 125 536 гривень, тобто біля 10 000 гривень щомісяця, це при тому, що офіційно затверджена кабміном сума була біля 3 000 гривень. Як з 3 натягували 10 – загадка бухгалтерії. Достеменно відомо, що голові громади щомісяця начисляли 100% премії плюс 50% за інтенсивність та напруженість праці, ну і ще деяку дрібноту за стаж.

   Офіційно піднята майже у двічі мінімальна планка не задовольнила депутатів, хоча, будемо відвертими, депутатам по великому рахунку до лампочки, адже вони офіційно працюють за дурно, заробітна плата не влаштовує саме тих, хто її отримує, а депутати вже танцюють під добре відомо чию дудку.

   Якщо брати ту саму чарівну арифметику, якою керується бухгалтерія міської ради, то збільшивши 5400 у три рази ми отримаємо як мінімум 16 000, проте така сума явно не влаштувала голову ОТГ і пропозиція у 150% премії вже хоч якось покращувала цю цифру, тобто у підсумку в наступній декларації голови Дунаєвецької ОТГ приблизно має виплисти цифра у 18-20 000 гривень щомісяця. Подеякують, що бажанням голови була сума хоча б 25 000.

   Під час обговорення даного питання присутні громадські активісти закликали депутатів схаменутись, проте їх аргументи не надто брались до уваги.

   Постановою Кабміну були збільшені зарплати і для апарату міської ради, правда премію для них вирішили визначати комісійно. У комісію включили керівництво міської ради і голів депутатських фракцій. Звичайно, Дунаєвецька міська рада у нас працює дуже «прозоро», як показав рейтинг прозорості міст, де Дунаївці на третьому місці з кінця, і про засідання цієї комісії знали всі (насправді ніхто). Засідання комісії тихенько провели 23 червня у кабінеті міського голови, а з голів фракцій там був присутній лише голова «конкретної». Протокол засідання комісії досі не з’явився на сайті міської ради, але я дуже сумніваюсь, що будь-кому з працівників міської ради нарахували премію хоча б 50 чи 100%, про 150 я вже мовчу.

   Якщо повернутись до звіту Дунаєвецького міського голови у кінці минулого року, то там голова громади відчиталась про роботу всіх, крім себе. На фоні цього звіту виглядає дуже дивним рішення депутатів про нарахування 150% премії голові, який навіть не знайшов що сказати про свою роботу. Сподіваюсь, виборці зроблять висновки.

   Ще одним цікавим моментом засідання комісій був розподіл бюджету. Споміж більш-менш важливих речей вирішили, наприклад, виділити 13 000 гривень місцевій газеті «Дунаєвецький вісник» шляхом передплати малозабезпеченим родинам, як-то кажуть, «не хлібом єдиним». Схоже, на думку народних обранців, комуністично-партійнорегіонально-гереголизальна газета це якраз саме те, чого не вистачає сьогодні малозабезпеченим родинам, а втім, може хоч на туалетному папері зекономлять у скрутні часи.

Admin
Категорія: Новини Міської ради | Переглядів: 369 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018