Субота, 17.02.2018, 21:40 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 23
Гостей: 22
Користувачів: 1
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Червень » 16 » Право на пенсію за вислугу років набули директори та асистенти вихователів дитячих навчальних закладів
П`ятниця, 16.06.2017, 10:54
Право на пенсію за вислугу років набули директори та асистенти вихователів дитячих навчальних закладів

   Відтепер право на пенсію за вислугу років, що набувається в разі роботи в закладах та установах бюджетної сфери, набули ще й деякі працівники дошкільних навчальних закладів усіх типів. На таку пенсію можуть розраховувати працівники, які обіймають у ДНЗ посади директорів, а також асистентів вихователів цих закладів в інклюзивних групах. Умовами одержання такої пенсії є досягнення віку 55 років та наявності спеціального стажу роботи за Переліком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04.11.1993 року №909, станом на 01.04.2015 року не менше 25 років і після цієї дати з поетапним збільшенням спеціального стажу до 30 років (кожних пів року на 6 місяців). Отже, за наявності зазначених умов такі працівники ДНЗ мають право звернутись до органів Пенсійного фонду щодо оформлення пенсії за вислугу років.

   Крім того, особи, які на день досягнення пенсійного віку працювали в державних або комунальних закладах на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років і мають страховий стаж (для чоловіків 35 років, для жінок -30 років) на таких посадах, якщо вони до цього не отримували будь-якої пенсії, виплачується грошова допомога в розмірі їх 10 місячних пенсій станом на день їх призначення. Тобто, директорам ДНЗ, асистентам вихователів ДНЗ в інклюзивних групах стаж роботи на цих посадах включатиметься також до страхового стажу, який дає право на одержання грошової допомоги в розмірі 10 місячних пенсій пенсій під час виходу на пенсію за віком, при дотриманні інших умов.

   Однак, особам слід обрати один із названих привілеїв - чи то можливість отримання пенсії за вислугу років із залишенням роботи на посадах, робота на яких визнається спеціальним стажем для одержання цієї пенсії, чи то одержання згаданої допомоги.
Пенсії за вислугу років призначаються за умови залишення роботи, яка дає право на цю пенсію. Тому особи, які працюють у ДНЗ на посадах директорів, а також асистентів вихователів в інклюзивних групах, не мають права працювати на цих посадах після виходу на пенсію за вислугу років, інакше виплата її буде припинена.

   Якщо такі особи, працюючи на спеціальних посадах до досягнення загальновстановленого пенсійного віку не скористаються правом на одержання пенсії за вислугу років , то при призначенні пенсії за віком, їм належатиме грошова допомога в розмірі 10 місячних пенсій станом на день призначення (при дотриманні умов щодо стажу). Виплата цієї допомоги провадиться одночасно з виплатою зазначеної пенсії. Тож вибір - за працівниками.

   За додатковою інформацією, Ви можете звернутись до Кам'янець-Подільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області, за адресою: м.Дунаївці, вул. Шевченка,67 (Дунаєвецький відділ обслуговування громадян), або за телефоном "гарячої лінії" 3-26-89.

Ольга Порчинська,начальник Дунаєвецького відділу обслуговування громадян Кам'янець-Подільського управління ПФ України Хмельницької обл.
Категорія: Новини Пенсійного | Переглядів: 235 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018