П`ятниця, 23.02.2018, 08:27 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 22
Гостей: 22
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Травень » 4 » Освіта Дунаєвеччини на шляху впровадження компетентнісного підходу та практичного спрямування знань та умінь учнів
Четвер, 04.05.2017, 15:56
Освіта Дунаєвеччини на шляху впровадження компетентнісного підходу та практичного спрямування знань та умінь учнів

   Продовженням роботи по впровадженню компетентнісного підходу та практичного спрямування знань та умінь учнів, стало проведення 28 квітня у Смотрицькій ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.Смотрицького районного семінару-практикуму з хімії, біології та екології на тему «Компетентнісний підхід при викладанні біології, хімії та природознавства за новим Державним стандартом та оновленим змістом освіти». Участь у заході взяли понад 25 педагогів-практиків із шкіл Дунаєвеччини. Учасники семінару відвідали уроки біології в 6 класі «Екологічні групи рослин», що продемонструвала Гаврищук Ніна Олександрівна та урок хімії в 7-А класі  «Значення води та водних розчинів у природі та в житті людини», який підготувала та провела Горецька Інна Олегівна.
Позитивне враження на присутніх справив виховний захід «Засідання підводного царства», учні 7-Б класу своєю акторською майстерністю привернули велику увагу до проблеми забруднення навколишнього середовища, а саме забруднення річки Смотрич.

   Окрасою Смотрицької школи І-ІІІ ст. ім..М.Смотрицького є квітники і особливе місце належить саме альпінарію. Альпінарій Смотрицької школи ще зовсім молодий, але на ньому зібрано близько 100 таксонів однорічних та багаторічних рослин. Участь школярів у створенні альпійської гірки, посильна праця по догляду за рослинами альпінарію сприяє професійному самовизначенню школярів та свідомому вибору професії. Якщо учні виявили нахили до біології та архітектури, вони можуть спробувати свої сили в ландшафтному дизайні: мистецтво ландшафтного дизайну знаходиться на стику інженерії та біології.

   Альпінарій в школі – це лише маленька зернина у вирі професій. При її побудові і догляді учні, хоч і поверхнево, але торкаються основ ґрунтознавства, матеріалознавства, дендрології, квітникарства, флористики, ландшафтного проектування і будівництва, ботаніки, історії садово-паркового мистецтва, креслення, малювання, класичних традицій та стилів, сучасних технологій, новинок у світі дизайну. При цьому у вихованців розвиваються важливі людські якості, просторове мислення, художній смак, здібності (композиція, гармонія, пропорція, почуття кольору), гнучкість мислення, самостійність.

   Можна впевнено стверджувати, що проведення таких відкритих уроків і виховних занять є досить актуальними на сучасному етапі розвитку освіти, адже вони демонструють реалізацію принципу практичної спрямованості навчання і є направленими на розвиток особистості учня, його компетентностей та для успішної соціалізації в суспільстві.

Ситар Т.С., методист відділу освіти , молоді та спорту Дунаєвецької РДА
Категорія: Освіта, Культура, Релігія | Переглядів: 357 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 1
0   Спам
1-й коментар від 13, написано 04.05.2017 о 23:10
Я, дуже радий за даний навчальний заклад з оновленим змістом освіти, відповідно нових державних стандартів. У свій час я мав можливість зустрітись з педагогами школи ім.М.Смотрицького де одержав незабутні враження по сьогоднішній день.
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018