Четвер, 26.04.2018, 14:16 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ··· Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 16
Гостей: 14
Користувачів: 2
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Квітень » 25 » Актульні питання призначення субсидії
Вівторок, 25.04.2017, 16:32
Актульні питання призначення субсидії

   На даний час актуальними серед клієнтів Дунаєвецького бюро правової допомоги є питання впливу на призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг укладання договорів купівлі-продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна, транспортних засобів, оплати дороговартісних послуг, медичного обслуговування.

   Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» субсидія не призначається, якщо будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (осіб, які фактично проживають), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії здійснив купівлю на суму, яка перевищує 50 тис. гривень, а саме: земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку, оплатив послуги (одноразово) з будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв'язку, крім житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами, медичних послуг, пов'язаних із забезпеченням життєдіяльності.

   На підставі рішень районних, районних у містах Києві і Севастополі державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення) рад або утворених ними комісій структурні підрозділи з питань соціального захисту населення можуть призначати субсидії, як виняток не враховуючи купівлю на суму більше 50 тисяч, виходячи з конкретних обставин, що склалися та доказують факт скрутних матеріально-побутових умов. Рішення про призначення (непризначення) субсидії в таких випадках приймається на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

   Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається у випадку продажу земельної ділянки, квартири, будинку, автомобіля, іншого транспортного засобу, але отриманий дохід від продажу буде зараховано до сукупного доходу зареєстрованих осіб.

   Сума субсидії повертає отримувачем у повному обсязі у випадку, якщо буде виявлено, що особа приховала факт здійснення купівлі вищезазначений об’єктів, товарів та послуг на суму, яка перевищує 50 тис. гривень. У разі коли громадянин добровільно не повернув виплачену суму субсидії, питання про її стягнення органи, що призначають субсидії, вирішують у судовому порядку.
Враховуючи вищевикладене, рекомендуємо при зверненні для призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг обов’язково вказувати достовірні відомості в декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, попередньо перевіривши їх з джерела доходів та у відповідних органах державної податкової інспекції.

   За наданням детальної інформації звертайтесь за адресою: м. Дунаївці, вул. Шевченка, 83а (колишнє приміщення банку «Україна»), 1 поверх з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00, тел.+38(03858) 2-02-78.

Дунаєвецьке бюро правової допомоги
Категорія: Правова допомога | Переглядів: 477 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018