Середа, 25.04.2018, 09:35 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ··· Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 11
Гостей: 9
Користувачів: 2
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Квітень » 21 » До відома одержувачів пенсійних виплат
П`ятниця, 21.04.2017, 19:40
До відома одержувачів пенсійних виплат
Натисніть на зображення для запуску перегляду відео

   Кам'янець-Подільське об'єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що з 1 травня в зв’язку із зміною величини прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, відповідно до Закону України "Про державний бюджет України на 2017 рік» будуть проведені перерахунки пенсій. З 1 травня 2017 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність становитеме 1312 грн.

   Перерахунок пенсій буде проведений шляхом перерахунку мінімальних розмірів пенсій, надбавок, додаткових пенсій, підвищень, компенсаційних виплат та визначення права на щомісячну державну адресну допомогу з урахуванням індексації.

   Звертаємо вашу увагу, що у разі, коли розмір пенсійних виплат не досягає в інвалідів (у тому числі дітей-інвалідів) прожиткового мінімуму, встановленого законом для осіб, які втратили працездатність, та в осіб, яким призначено пенсію у зв'язку з втратою годувальника, на одного непрацездатного члена сім'ї 100 відсотків (1312 грн..), на двох - 120 відсотків (1574,40 грн.), на трьох і більше - 150 відсотків прожиткового мінімуму(1968 грн.), встановленого законом для осіб, які втратили працездатність, таким особам надається щомісячна державна адресна допомога до пенсії та державної соціальної допомоги у сумі, що не вистачає до зазначених розмірів.

   Мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35(25) років, а у жінок 30(20) років страхового стажу встановлюється в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом. За наявності страхового стажу меншої тривалості, пенсія за віком встановлюється в розмірі, пропорційному наявному страховому стажу, виходячи з мінімального розміру пенсії за віком, але не менше 949,00грн. Для пенсіонерів, які працюють та проводять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, перерахунок пенсії у зв’язку із зміною величини прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність не проводиться.

   Враховуючи зазначене, звертаємось до усіх одержувачів пенсійних виплат, якщо ви звільнились з роботи чи припинили підприємницьку діяльність, вам необхідно обов'язково звернутись до управління Пенсійного фонду та надати відповідні документи, щоб в подальшому уникнути переплат чи недоплат своїх пенсій. Додаткову інформацію з питань пенсійного забезпечення Ви зможете отримати, звернувшись в Дунаєвецький сектор обслуговування громадян Кам'янець-Подільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області за адресою: м.Дунаївці, вул. Шевченка,67 (приймальня для громадян).Контактні телефони: гаряча телефонна лінія - 3-86-29

Зоя Кацап, начальник Кам’янець – Подільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області
Категорія: Новини Пенсійного | Переглядів: 468 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018