Неділя, 15.09.2019, 19:18 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Березень » 24 » Виявити, підтримати, зрозуміти, допомогти…
П`ятниця, 24.03.2017, 16:39
Виявити, підтримати, зрозуміти, допомогти…

   У зв’язку із складною політичною ситуацією в Україні, тимчасовою окупацією її частини та продовженням проведення антитерористичної операції на Сході України, протягом 2014 - 2017 років однією з пріоритетних категорій отримувачів послуг Дунаєвецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є внутрішньо переселені особи (ВПО), учасники АТО та члени їх родин.

   Відповідно до законів України «Про соціальні послуги» і «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.06.2014 року № 588-р «Питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції», спеціалістами та фахівцями центру соціальних служб  проводилась відповідна робота з вищезазначеною категорією клієнтів в межах покладених на Центр завдань.

   Впродовж 2015-2017 років за консультацією до спеціалістів центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді звернулось 9 родин, 12 виявлено в ході проведення роботи в населених пунктах району. Також робота проводилась з 30 родинами учасників АТО. Протягом минулого року до ДРЦСССДМ звернулося 11 сімей в яких виховується 28 дітей внутрішньо переміщених осіб, 24 родини, в яких виховується 23 дитини учасників антитерористичної операції. В ході роботи було задоволено 24 клопотання щодо соціальних гарантій, 4 – щодо вирішення юридичних питань, 11 послуг надано щодо профорієнтаційних питань, 4 консультації щодо забезпечення земельною ділянкою, 1 – щодо відновлення відсутніх документів.

   Наразі працівниками Центру постійно опрацьовуються надані списки військовослужбовців та проводяться соціальні інспектування сімей з метою визначення їх потреб у вирішенні нагальних питань. За результатами проведеної оцінки потреб даної категорії можна зробити висновок, що основним залишається вирішення питань щодо оформлення та відновлення документів, оздоровлення, отримання психологічної підтримки,  забезпечення гуманітарною   допомогою . Відкритими залишаються питання відносно працевлаштування, забезпечення житлом, а також отримання медичного забезпечення та реабілітації .

   Так, протягом минулого тижня працівниками ДРЦСССДМ було здійснено виїзди в такі населені пункти району як смт Дунаївці, с.Балин, с. Смотрич,с. Томашівка. Вході проведення роботи послугами охоплено 6 родини які перебувають в складних життєвих обставинах в т.ч. 2 родини вимушених переселенців, здійснено 7 обстежень родин на рахунок цільового використання коштів державних соціальних допомог.

   Відповідно до потреб клієнтів здійснюється консультування психолога, надається правова допомога, залучаються представники районного центру зайнятості, управління охорони здоров’я, бюро правової допомоги.

   Серед населення в обов’язковому порядку розповсюджуються пам’ятки з переліком та контактами районних установ, куди переселенці можуть звертатися для вирішення питань та отримання необхідної допомоги.

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Босакевич О.Л.
Категорія: Новини Соціальних служб | Переглядів: 426 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс