Неділя, 26.05.2019, 14:18 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Березень » 6 » Подвійні стандарти
Понеділок, 06.03.2017, 21:27
Подвійні стандарти

   Текст нижче не зовсім стаття, а швидше роздуми. Чому я написав їх саме сюди?. Тому що "Ділові Дунаївці" читають сотні дунаївчан. Чому я це написав?. Тому що набридли подвійні стандарти. Мова не йде про когось конкретного, але надіюсь частина читачів у тексті впізнає себе.

   Напевно більшості із жителів району не подобається якість життя, не подобається їх дохід, якість доріг, благоустрій і т. д., і це справедливо. Думаю більшість із вас задавала собі питання, а чому це власне так? Звичайно, що причин на те безліч, хтось покаже у бік місцевої влади, частина у бік президента, уряду, депутатів ВР і частково буде правий, але скільки покаже на себе? Звичайно, що рядовий місцевий житель не може бути винен у всіх бідах, але спробуймо розібратись чи справді причина проблем десь в іншому місці, але не у нас самих.

   Корупція. Усім не подобається корупція, по крайній мірі мені не доводилось зустріти людину яка б зазначила протилежне. Вона є в освіті, вона є в органах влади, вона майже скрізь. Часто викладачі в університеті чи чиновники змушують платити за те, що і так передбачене законом. Насправді досить часто доводилось бачити як студенти самі шукають можливості дати хабар. Настільки часто, що ситуацій, коли студент є ініціатором хабара більшість. Платять за необґрунтовану високу оцінку для стипендії чи за курсову роботу, яку так не хочеться писати. Скажу більше, доводилось навіть таке, що можна "замазати" проблеми за допомогою грошей від 15 літніх дітей, хоча очевидно, що у 15 років зіштовхнутись із корупцією є фантастикою. Звідки ж діти знають про це? Корупція це захворювання, яке передається молоді від їхніх інфікованих старших знайомих, батьків, які тільки як їх чадо закінчило школу думають як би "всунути" його у якийсь навчальний заклад, а потім на хорошу роботу. Потім виявляється, що робота багатьох органів і організацій нам не подобається, тому що у багатьох сферах працюють ідіоти і профани, яким кар'єру допомогли зробити не особисті якості, а гроші. Майже ціле покоління виховали із поняттям, що корупція це норма, потім вони передадуть це своїм дітям і гниття продовжиться.

   Сміття це проблема. Усім не подобається сміття, тим не менше воно повсюди. Воно у лісосмугах району, у лісах, місцях відпочинку, майже у кожному кутку несанкціоновані маленькі звалища, на яких валяються поліетиленові пакети повні сміття, використані підгузки і т. д., Чесно кажучи мені ні одного разу не вдалося побачити як його викидає президент, напевно він це робить вночі?. Звичайно можна кивати у сторону не завжди якісної роботи комунальних служб, але правило "чисто там, де не смітять, а не прибирають" збою не дає.
   Замість того, щоб критикувати роботу комунальників, потрібно вимагати централізований вивіз сміття з усіх населених пунктів громади і сміттєвий бак на кожну вулицю, а в інших випадках старатись утилізувати своє сміття самостійно, а не просто викидати його у придорожню канаву.

   Тернавка. Річка на подобається більшості, не подобається за те, що вона смердить, що вона брудна, що у ній немає риби і небезпечно купатись. Звичайно левову частку викидів у річку скидає маслозавод і про це я писатиму ще неодноразово.
   Насправді схема боротьби із забрудненням досить проста, потрібно кожному відмовитись купувати продукцію дунаєвецького маслозаводу, тобто бойкотувати її. Бойкотувати до того часу, поки керівництво маслозаводу не зробить усе, щоб усунути шкідливу діяльність заводу. Увесь світ обходиться без дунаєвецького масла і сиру, хіба цього не можуть зробити жителі нашого району?

   Насправді велику частину жителів такий стан речей повністю влаштовує, тому що вони самі забруднюють річку, особливо ті, які живуть близько до русла. Питання куди викинути мертву тварину, побутові відходи чи подіти воду від каналізації навіть не виникає, усе в річку. Сумнівно, що усе сміття, яке плаває у річці викинула мер зі своєю сім'єю.

   Благоустрій, він напевно не подобається переважній більшості жителів громади. Звичайно, що комунальні служби мають займатися активніше проблемою благоустрою, але чому стільки людей у місті переконані, що порядок мають наводити тільки комунальники, а вони тільки критикувати? На кожній третій кухні знають як краще керувати державою на місці президента, а у коментарях під новинами на "Ділових Дунаївцях", яку техніку для міста потрібно купувати на місці мера. Я ні в якому разі не захищаю місцеву владу, мені вона теж не завжди подобається. Об'єктивна критика і опозиція до влади потрібна, але дуже часто доходить до повного абсурду. Наприклад, скільки доводилось чути, що підвісні квіти у місті марна трата коштів, але давайте будемо чесні перед собою. Дунаївці з естетичної та архітектурної сторони жахливе місто і якби хоч у кожного п'ятого жителя біля паркану росли квіти або вони висіли на ваших балконах, у місцевої влади потреби купувати квіти би не виникло.

   Для того, щоб переконатись у тому, що особистий простір жителя громади закінчується за особистим парканом не потрібно проводити ніяких досліджень. Варто пройтись у напрямку від вулиці Шевченка, тобто туди, де комунальники бувають рідше. Звичайно, у багатьох людей біля будинків чистота і порядок, але таких прикладів не багато. Нефарбовані похилені паркани, бур'ян біля них, неохайні будинки, сміття на вулицях, ось реалії нашої громади, чим "глухіше" село, тим гірша ситуація. Хіба доглядати за подвір'ям кожного жителя входить в обов'язки комунальних служб?

   Злодійство є проблемою, яка стала нормою. По новинах повідомляють майже регулярно, що затриманий черговий чиновник за розкрадання державних коштів. Звичайно, що мені це не подобається, не подобається це і іншим. Багато хто нарікає, що злодійство чиновників, особливо тих, що в уряді біда країни і це є причиною бідності. Однозначно це біда, але чи тільки чиновники у нас такі злодійкуваті?, хіба їх якось спеціально підбирають?. Думаю, що ні. Злодійство це одна із рис характеру звичайного українця. Крадуть із діда-прадіда, якщо гіпотетичний місцевий житель працював у колгоспі, значить крав зерно, якщо на суконній фабриці, то крав пряжу. Єдина різниця між крадіжкою чиновника і крадіжкою простого українця це масштаб. У сім'ї злодія діти переважно теж виростають злодіями.

   Можливо я перегинаю палку, але наступного разу, коли черговий раз здивуєтесь, що ЄС відстрочив дату впровадження безвізового режиму уявіть себе на місці француза чи бельгійця і подумайте, чи хотіли ви б бачити на вулицях своєї країни варвара із Східної Європи? Їм потрібно лякатись однієї думки про це.

   Кожний народ має саме ту владу, на яку заслуговує і нашим реаліям це відповідає повністю.
   Більше самокритики і менше подвійних стандартів.

Громадянин
Категорія: Про наших людей | Переглядів: 953 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 6
0   Спам
1-й коментар від ФЕДОРОТЕЦ, написано 07.03.2017 о 13:34
Гарна аналітика.Можливо і задумаються ті про кого тут згадали,хоча великі сумніви,аби вони прийняли то до виконання.
0   Спам
2-й коментар від star, написано 09.03.2017 о 13:51
К великому сожалению правило"чисто там-где не мусорят" не работает.Один пример.Поставили напротив Михайловской церкви в удобном месте остановку для пассажиров транзитного транспорта.Выложили плиточку.Красота!Одно забыли-урну для мусора и мозгов людям добавить.Сколько там на остановке мусора!!! Люди-где ваша СОВЕСТЬ!?И таких примеров по городу-множество. angry cry
0  
3-й коментар від Ser_Gabriel, написано 09.03.2017 о 14:49
Теорія розбитих вікон в дії.
0   Спам
4-й коментар від star, написано 09.03.2017 о 22:01
Неутешительная для нас социологическая теория.Принцип "чем дальше в лес ,тем больше дров" её подкрепит.
0  
5-й коментар від Ser_Gabriel, написано 10.03.2017 о 00:55
не розумію до чого тут дрова....
0   Спам
6-й коментар від star, написано 10.03.2017 о 01:20
Никаких пеньков,просто аллегория smile
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс