П`ятниця, 23.02.2018, 08:11 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 20
Гостей: 19
Користувачів: 1
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Лютий » 13 » Спочатку знищив, а потім розвиває, або хто є хто!
Понеділок, 13.02.2017, 20:27
Спочатку знищив, а потім розвиває, або хто є хто!

   Шановні товаровиробники, аграрії Дунаєвеччини!!! Минає третя річниця кривавих розстрілів на Майдані, триває протистояння на сході України російській агресії. Саме завдяки вашій підтримці відбулася перемога над тоталітарним режимом Януковича, саме завдяки вашим внескам в обороноздатність України, зупинений окупант на сході. Дуже прикро що вашими здобутками, досягненнями в розвитку агровиробництва району прикривається і використовує у власному піарі голова Громадської спілки “Асоціація розвитку села” Кучерявий Ю.В.

   Перебуваючи на ключових керівних посадах при любій владі, він з корисних мотивів не зміг і не хотів на прикладі Теофіпольського і інших північних районів області, зберегти власність на право користування землею місцевого товаровиробника району, хоча б не дати зруйнувати будівлі колективних господарств (колгоспів). Велика шана вам за те, що дехто з вас зумів вистояти і зберегти майно під час його бездарного керівництва по дзвінках з верху.

   Більшою частиною наших родючих чорноземів користуються агрохолдинги засновники яких являються представниками країни агресора Росії. Під керівництвом горе-керівника Кучерявого Ю.В. зловмисно було майже повністю знищено галузь тваринництва зокрема:
   - 4 племферми, які розводили племінний молодняк;
   - 2 племрепродуктори  по чорнорябій породі ВРХ;
   - масово буцімто вибраковувалось і здавалось на убій маточне поголів’я корів;

   Корови являлись основним фондом, підлягали розпаюванню і були розпайовані. Даючи вказівки, дозвола за погодженням про здачу на забій ніби то вибракованих корів, Кучерявий Ю.В. тим самим зменшував автоматично майновий пай селян-пайовиків району. Розрішення на забій корів надавались без згоди керівників управління агропромислового комплексу і ветеринарної служби району, маючи при цьому інтерес. Акти на вибракованих корів повинні були засвідчуватись керівниками управління і ветеринарної служби, що не робилось, натомість Кучерявий Ю.В. своїм підписом засвідчував вищезгадані акти вибраковки, чим наніс галузі тваринництва в районі невиправну шкоду, що підпадає під ознаки злочину та кримінальну відповідальність. Форми 24 подавались в статистичне управління, де ми і ознайомились з ними і отримали копії. Кучерявий Ю.В. не мав права цього робити. Під виглядом вибраковки здавалась здорова продуктивна худоба.

   В період Революції Гідності за вказівкою Кучерявого Ю.В. і його заступників відправлялись держслужбовці на антимайдан. На сьогоднішній день, своїм очолюваним сімейним підрядом спілки “Асоціація розвитку села” він не спроможний захистити вас від намагання великих агрохолдингів, один з яких очолює його брат Кучерявий В.В., відібрати с/г землі, якими ви користуєтесь як і не зумів вас захистити від тиску представників режиму Януковича. І мабуть не на громадських засадах він сьогодні разом із дружиною очолює вашу спілку і одержує заробітну плату.

   Невже серед вас не має кому очолоти спілку “Асоціація розвитку села” члени якої вносять великий внесок в місцевий бюджет.

   Виходячи з вищевикладеного, прошу вас ознайомитись з архівними матеріалами статистичного управління, а саме актами на списання ВРХ за підписом Кучерявого Ю.В. В ході подальшого громадського розслідування вам будуть надаватись факти і докази також нелегального обробітку землі і вирощування врожаю для сім’ї вашого очільника.

   І саме за всі ці заслуги Кучерявому Ю.В. присвоєні звання “Заслужений працівник с-г”, “ Почесний громадянин Дунаєвеччини”. Бог йому суддя!!!

В. Гандзюк, Голова ГО “Контроль громади”
Категорія: ГО "Контроль громади" | Переглядів: 783 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 4
0   Спам
1-й коментар від holveni, написано 14.02.2017 о 12:41
Прочитав останій акт від 20 09.2000 .Цеж яким треба бути дебілом ,щоб написати і підписатися під висновком :,,корови гінекологічно хворі,,
Гінекологія (від грец. γυναίκα — «жінка» і λόγος — «вивчення») — галузь медицини, що вивчає захворювання, характернi лише для жіночого організму, i насамперед, захворювання жiночої репродуктивної системи. Корова не може хворіти гінекологічними хворобами тому що це корова а не людина!
0   Спам
3-й коментар від Kira, написано 14.02.2017 о 15:31
Ветеринарна гінекологія

Кклінічна наука, що нерозривно пов'язана з акушерством і вивчає зміни в організмі самиць свійських тварин, які супроводжуються їх неплідністю. tongue
+2   Спам
2-й коментар від 0624AA, написано 14.02.2017 о 13:54
Шановний Василь Петрович, а яка мета Вашої статті ? що Ви хочете показати, доказати, зробити ?
-3   Спам
4-й коментар від Вад, написано 15.02.2017 о 12:00
ГАНД-зиг уточните по поводу- кривавих розстрілів на Майдані ? Это Парубием и Турчиновым? Так они сейчас при власти. Ату их ату! ))) Контролер ты фигов. Ты напоминаешь леХтора общества Знание. Потрындеть про аХрессора, поплакаться про жизнь и ждать светлого бендеро-будущего.
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018