П`ятниця, 23.02.2018, 08:14 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 22
Гостей: 21
Користувачів: 1
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Лютий » 10 » Майбутня рада підприємців провела чергові збори
Четвер, 09.02.2017, 23:32
Майбутня рада підприємців провела чергові збори

   9 лютого 2017 року о 15.00 годині в залі засідань міської ради міський голова провела розширену нараду за участю приватних підприємців громади, начальника фінансового управління Дунаєвецьої міської ради Тетяни Абзалової та начальника Дунаєвецького відділення Кам'янець-Подільскої ОДПІ - Наталії Баранюк. Нарада пройшла у формі діалогу міської ради з приватними підприємцями.

   «Сьогодні саме підприємці є рушієм розвитку економіки нашої громади, - зазначила Веліна Владиславівна. Головне для нас – це партнерство підприємців і влади. Ми ставимо перед собою завдання діяти прозоро, відповідально, оперативно у вирішенні питань підприємців. Чекаємо від вас відповідального ставлення щодо оформлення робочих місць, сплати заробітної плати працівникам, надання їм соціальних гарантій (відпустки, лікарняні). Найпринциповіше позиція – це недопущення корупційних дій. Ми завжди готові вас чути і жорстко реагувати на прояви корупції з боку державних служб. Ми все будемо робити, щоб запровадження європейських норм та правил роботи були не просто словами. Ще раз наголошую, що влада і підприємці є партнерами і формою нашої роботи є діалог, розуміння позицій і проблем один одного».

   Представники державних служб громади надали детальну інформацію щодо змін у законодавстві, розповіли про напрямки і напрацьовані форми співпраці з підприємцями. Було обрано тимчасово головуючого Ради підприємців - Сливко Геннадія Миколайовича.

   Рада підприємців Дунаєвецької міської ради є консультативно-дорадчим органом, який утворюється при Дунаєвецькій міській раді з метою здійснення координаційних заходів, пов’язаних із проведенням консультацій з підприємцями з питань формування та реалізації державної політики у сфері підприємницької діяльності  та вирішення проблемних питань громади. Рада в своїй діяльності керується Конституцією та законами  України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, розпорядженнями міського голови, а також Положенням про раду підприємців громади.

   Згідно Положення Рада здійснює свої функції у взаємодії з виконавчими органами Дунаєвецької міської ради, підприємствами, установами, організаціями міста незалежно від форм власності. Рада формується із числа представників суб’єктів господарювання, громадських організацій підприємців, об’єднань підприємців, організацій роботодавців. Члени Ради виконують свої обов’язки на громадських засадах. Метою діяльності  Ради  є  формування  дієвого механізму взаємодії  органів місцевого самоврядування і суб’єктів господарювання на засадах партнерства, відкритості та прозорості, узгодження адміністративних та громадських зусиль по створенню сприятливих умов для розвитку бізнесу.

Категорія: Новини Міської ради | Переглядів: 633 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0   Спам
1-й коментар від layskaserg, написано 10.02.2017 о 14:54
Що ви наперед пишете те чого незнаєте, да була рада да під його головуванням але не більше того (його кандидатура ще не незатверджена), доки Міська Рада офіційно незатвердить цей орган доти це лише прості збори підприємців для обговорення наболівших тем.
0  
2-й коментар від Admin, написано 10.02.2017 о 15:03
Не затверджена ким? smile А є інші варіанти?
0   Спам
3-й коментар від layskaserg, написано 10.02.2017 о 17:35
Я був на цих зборах, згідно положення яке нам роздали, рада створюється як консультаційний орган при Міській Раді, положення про її діяльність може буде затвердженне 28 числа на засіданні Міських депутатів, а тоді вже вибиратиметься та затверджуватиметься голова.
Сама ідея створення Ради підприємців цікава, але що з того получеться це великий знак питання тому що на мою суб'єктивну думку єдине що їх усіх об'єднує це питання зменшення Єдиного Податку і все а розвиток ОТГ м. Дунаївці в усіх напрямках хай дбає Міська Рада а не вони хоча це має відбуватися насамперед за рахунок росту економіки (росту бізнесу) громади, а Міська Рада має забезпечувати ріст соціального, освітнього, спортивного, медичного та частково комунального сектору економіки.
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018