П`ятниця, 23.02.2018, 08:04 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 19
Гостей: 18
Користувачів: 1
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Січень » 26 » Щодо підтвердження документів про стаж та заробітну плату первинними документами
Четвер, 26.01.2017, 12:14
Щодо підтвердження документів про стаж та заробітну плату первинними документами

   На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 07.12.2016 року в порядку здійснення контрольної функції було розглянуто питання про практику застосування та стан виконання Закону України «Про внесення змін до статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо порядку визначення заробітної плати для обчислення пенсії» (№1043 –VIII від 29.03.2016р.).

   За результатами розгляду порушеного питання рішенням Комітету схвалені відповідні Рекомендації. На виконання зазначених Рекомендацій:
необхідності підтвердження первинними документами відомостей про заробітну плату, які надаються громадянами для призначення (перерахунку) пенсій.

   Згідно із ст.40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв».

   Отже, враховуючи вищезазначене, при зверненні громадян для призначення (перерахунку) пенсій з довідками про заробітну плату за 60 календарних місяців до 01.07.2000 року обовязковим є надання копій первинних документів, завірених в установленому законодавством порядку.

   У разі неможливості надання заявником копій первинних документів, спеціалістами територіальних управлінь проводиться перевірка достовірності видачі довідки про заробітну плату, або направляються відповідні запити в інші регіони.

   Також, доцільним є надання особою, яка звертається за призначенням (перерахунком) пенсій, документів, що визначають право на пенсію, в тому числі на пільгових умовах. До заяви долучаються копії первинних документів (наказів, особова картка форми Т-2, посадові інструкції, книги обліку трудового стажу та заробітку колгоспників), довідки про перебування у відпустках без збереження заробітної плати.

   У разі неможливості надання заявником копій первинних документів, спеціалістами територіальних управлінь проводиться перевірка достовірності видачі довідки про заробітну плату, або направляються відповідні запити в інші регіони.

  Консультацію можна отримати в управлінні ПФУ в Дунаєвецькому районі за адресою: м. Дунаївці вул. Шевченка 67, за телефоном “гарячої” лінії - 32689

Управління Пенсійного фонду України в Дунаєвецькому районі
Категорія: Новини Пенсійного | Переглядів: 422 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018