Неділя, 21.01.2018, 08:20 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 15
Гостей: 15
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Січень » 22 » Плюси та мінуси, або ще раз про Євроінтеграцію
Неділя, 22.01.2017, 08:08
Плюси та мінуси, або ще раз про Євроінтеграцію

   Саме такою була дискусія експертів Західного регіону які у свій час закінчили Академію лідерства при Раді Європи. Захід проходив на Франківщині. Так, що ж є найважчим на шляху до будь якого вибору? Кажуть, що вибір самого шляху. А потім вже потрібно чітко визначитись, хто твій друг, хто поруч, з ким ідеш, куди ідеш? І при цьому ніколи не потрібно закривати рота тим, хто відкриває тобі очі. А ще говорять, що головний закон руху - вчасно зупинитись. Але тут же постає питання, навіщо було кудись іти не проаналізувавши, що буде в кінці кінців? Нам, знаєте, так відкрили рота, але нічого туди не кладуть. Довгі язики з обіцянками розраховані на такі самі довгі вуха. Багато чого можна було б передбачити, якби вчасно оглядатись назад. Адже сьогодні вже, чесно кажучи, набридло слухати, дивитись і читати - ЄС, ЄС, ЄС, плюс безвізовий режим.

   Сьогодні це вже не таємниця, це вже очевидно, що процеси євроінтеграції затягуються в часі, якщо зовсім не припинились. Економічні труднощі, пошук ринків збуту виробників лягають на найнижчі верстви нашого населення. Влиття іноземних інвестицій в сільське господарство, а також агрохолдінги, агрофірми призводять до втрати господаря в сільській місцевості та робочого місця, поняття фермерів, кооперативів, щезає взагалі. Думаю, що останній удар по селянину Європа може нанести коли зобовяже нас запровадити ринок землі. І друге, а чи в змозі ми забезпечити на даному етапі під їхню диктовку послуги на рівні європейських із такою низькою зарплатою. Да і в кінці-кінців Україна християнська держава із міцними коренями християнства, абсолютна більшість не сприймає і ніколи не сприйме збоченські процеси європейської моралі.

   Давйте трішки історії. У друге тисячоліття Україна увійшла єдиною незалежною, потужною, християнською державою, Уже тоді була власна національна еліта великих княжних родів з високим духом волелюбності, працелюбності та патріотизму. І тоді через брак єдності Київська Русь розпалась. Щось подібне відбувається і сьогодні і відповідальність за це несе знову таки національна і політична еліта. Для руху вперед і покращення життя нашим громадянам не стільки потрібна, на мою особисту думку, євроінтеграція, як консолідація патріотично-державницьких сил які би прагнули до утворення уже європейської Української держави, що стимолює самореалізацію особи і досгнення сучасних стандартів життя у рівноправній європейські спільноті. Я повторюю, у рівноправній європейські спільноті демократичних країн. І нікуди нам не потрібно іти, нам потрібно утверджуватись на нашій рідній землі. Ми є центр Європи - історично і географічно.

   Так рівноправна угода з Євросоюзом це забезпечення на рівні міжнародного права відкритості влади, пріорітетність інтересів держави над вузькопартійними, система виборів, впровадження партнерських відносин між органами державної влади та місцевого самоврядування, становлення середнього класу, набрання людського обличчя поліції і судової влади. Але знову таки, це все в наших руках, а не в руках Західних країн, звичайно окрім міжнародного права.

   І на сам кінець, але це виключно моє бачення. На Майдані Гідності спрацювала не євроінтеграція, а спрага помсти за дітей яких взяли в кільце і жорстоко побили. І тоді відкриті рани підняли уже не сотні, а тисячі людей, бо втрачені "зуби" кусаються найбільш боляче. Наші вершники які керували омоном, находились без голови, значіть вони сподівались на кулак. Не вийшло.

   Але не секрет, що цілий ряд високопоставлених політиків, що ще вчора раділи побиттю і провокували людей стінка на стінку, Захід на Схід - сьогодні вже різко засуджують події і зупинившись, далі ідуть в Європу. Етика зовнішньої політики, напевно, полягає в тому, щоб допомогти піднятися після того як когось збили з ніг. Особисто мені це не подобається. Адже країна яка множить людей двійних стандартів, піде в історію під сукно. Країна без цих людей - жарт, а от країна з їхнім надлишком - це вже посміховисько і біда.

Анатолій Кухаренко
Категорія: Єврореволюція | Переглядів: 467 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018