Субота, 19.01.2019, 14:09 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 15
Гостей: 13
Користувачів: 2
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Січень » 17 » Застрахуй братуху, застрахуй…
Вівторок, 17.01.2017, 20:41
Застрахуй братуху, застрахуй…

   Загальноукраїнська економічна криза. Явище настільки близьке переважній частині українців, що сама думка про життя в успішній високорозвиненій країні викликає ніяковіння і боязнь. Але всі ми живемо надіями і сподіваннями на кращі часи. Якщо не для нас, то хоча б для внуків чи правнуків…

   Для чого був потрібний такий ліричний відступ? В сучасних умовах склалася ідеальна ситуація для різноманітних страхувальників вашого життя, так званих інвесторів, а простіше кажучи, шахраїв. Славнозвісні піраміди МММ отримали новий подих. Вони наче гриби після ядерного вибуху масово заполонили інформаційний простір. Страхувальники страхують все. Абсолютно все. Навіть собачу напіврозвалену будку. Вам пропонують вкласти гроші у примарну перспективу, яка не зрозуміло коли наступить. З такими ж примарними виплатами. А простіше кажучи, їх повною відсутністю.

   Тепер «ближе к телу». Сьогодні в Дунаївцях відбувся рейд цих самих страхувальників, які пропонували мешканцям застрахувати свої будинки. Ха! Скажу я. Найцікавіше те, що вони діяли від імені нашої адміністрації. Я особисто почув цю інформацію від двох людей. Їм до того ж пропонувалися різні суми за страхування. Як бачимо, шахраї діяли з неабиякою зухвалістю, прикриваючись адміністрацією міста. Забігаючи наперед скажу, адміністрація ніколи не проводить і не буде проводити такі заходи. Це просто не в її компетенції. Страхування житла – добровільна процедура, яку проходять в перевірених страхових компаніях.

   Тепер найголовніше!!! Люди, не ведіться на страхові інвестиції, не вкладайте гроші у подібні фірми. Добре розбираючись у нюансах роботи інвестиційних проектів (у свій час я писав викривальні тексти для одного російськомовного ресурсу) я спробую на доступній мові пояснити особливості діяльності таких фірм.

   Будь-який проект, (особливо новий на ринку) куди вам пропонують вкласти гроші, рано чи пізно збанкрутує. Все геніально просто! Схема стара як світ. Ви вкладаєте свої кровні, вам стабільно виплачують проценти. Але ви задумались, звідки ті проценти беруться? Правильно, з коштів довірливих інвесторів, точно таких самих, як ви. Виходить піраміда. Щоб заплатити Васі, мені треба взяти кошти в Пєті, ну а Пєті я накину проценти з інвестицій Вані. І так далі. Коли люди перестають інвестувати, закінчуються і виплати. Проект лопає як мильна бульбашка. Тепер він вже називається СКАМ (SCAM). З англійського це слово означає шахрайство. Термін «життя» інвестиційного проекту – від декількох місяців до трьох років. Далі він просто закривається, або змінює свою назву.

   В нас в Дунаївцях є вже декілька «міні наркокартелів», які вливають пургу в мізки довірливих мешканців. Я говорю про розповсюджувачів старлайф і метлайф. Навіть абсолютно брєдова їхня ідея, подана на шикарному блюдечку, перетворюється на ракову пухлину. Не секрет, що ці самі страхувальники інколи отримують солідні прибутки. Проте їхній дохід напряму залежить від того, скільком довірливим людям вони зможуть «піхнути» страховку. За яку треба буде ще й регулярно платити. Декілька моїх знайомих задіяно в цьому. Вони в своєму роді також жертви, які марять мільйонами і майбахами вже через кілька років. В силу своєї недалекості вони не знають, кому приносять основний прибуток і куди йдуть гроші. Для них проводять семінари, їх проганяють серйозні психологи. Їх вчать бути стресостійкими. Тому що після того, як їх кілька разів пошлють по відомому адресу, їм треба вийти з гордо піднятою головою. Найбільше вражає їх підхід – нахабний і цинічний. Головна їх цільова аудиторія – необізнані люди, але в яких ще залишилось трошки грошей. Джекпот просто!

   Наші місцеві «гастарбайтери» часто їздять по навколишнім селам чи навіть по іншим районам в пошуках клієнтів. Ну по своїх вони, звісно ж, ходити не будуть. З великою долею ймовірності сьогоднішні заслані козачки також були не місцевими. Люди, чим далі ви їх пошлете, тим надійніше збережете свої кошти. Посилати навіть треба в жорсткій формі.

   P. S. Один такий «пихатель невпихуемого» одного разу мені запропонував скористатися своїми послугами. Я йому коректно кажу, що це все …авно на лопаті. А він мені: ну, …авно, канєшно, зато виглядить красіво))

Анатолій Філіщук
Категорія: Невдоволення та протести | Переглядів: 759 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019