Середа, 13.12.2017, 20:52 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама

Чергова перемога місцевих волейболістів

Першого грудня Подільський Державний Аграрно-технічний Університет проводив фінальний етап уже традиційного для себе турніру присвяченого всесвітньому дню сільського господарства.

В результаті попередньої кваліфікації до фіналу пробились збірні команди Городоцького ("Городоччина"), Дунаєвецького ("Подолянин") районів, команда аграрного коледжу та сам господар турніру ПДАТУ. За підсумками фінальних зустрічей почесне четверте місце посіла команда "Городоччина", бронзові нагороди здобули студенти аграрного коледжу, які у фінальній грі за третє місце перемогли команду з Городоцького району з рахунком 3:1.

Головний трофей розіграли між собою визнані фаворити турніру, які видали прекрасну дуель двох майже рівних суперників, і якщо в перших двох партіях наша міська команда була беззаперечним фаворитом та лідером протягом усієї дистанції, то в третій партії молодий студентський азарт та підтримка рідних трибун допомогла команді ПДАТУ вирівняти гру, перехопити ініціативу та вирвати перемогу у цій сутичці. Але молодого запалу як то кажуть вистачає не на усю дистанцію і хоча четверта партія була над нервовою, в ній команди йшли нога в ногу, але завдяки фінішному спурту нашої команди під час якого було здобуто чотири очки їй вдалося здобути перемогу в партії 22:25 та в самому фіналі 1:3. Отож уже вдруге поспіль золоті нагороди та сам кубок здобуває команда "Подолянин" з Дунаєвецького району.

Також хочу усіх любителів даного виду спорту запросити 10-11 грудня на відкриту першість Дунаєвецького району з волейболу присвячену пам'яті Віктора Борковського, який проходитиме в залах ДЮСШ, ЗОШ № 1 та № 3.

І на завершення наша команда "Подолянин" висловлює подяку громадському об'єднанню смт. Дунаївці та магазину "П'ятачок" за сприяння у створенні команди її фінансування та матеріальне забезпечення.

П.С. якби усі підприємці які люблять волейбол хоч трохи в нього вкладали то у нашого міста точно була б команда мінімум 1-ї ліги а той вищої.

Категорія: Спорт | Переглядів: 2437 | Рейтинг: 5.0/1