Понеділок, 20.11.2017, 13:49 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 18
Гостей: 16
Користувачів: 2
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2016 » Листопад » 27 » Що робити з оглядовим колесом?
Неділя, 27.11.2016, 21:19
Що робити з оглядовим колесом?
Натисніть на зображення для запуску перегляду відео

   Зруйнувати не можна відновити - де покласти кому? Саме так можна перефразувати відомий вислів стосовно нашого «оглядового колеса», адже дунаєвецька міська рада збирає думки мешканців щодо подальшої його долі. Біля 30 років тому разом з іншими атракціонами «колесо» стало візитівкою міського скверу. На жаль, зі старих атракціонів до сьогодні дожило лише «колесо», проте і до нього вже «дойшли руки» міської влади.

   На останній сесії міської ради «колесо огляду» було внесено в список на списання, проте депутат Людмила Красовська наголосила, що списати і зруйнувати ми ще встигнемо, можливо варто було б розглянути можливість відновлення роботи атракціону, адже не кожен райцентр може похизуватись подібним, на що секретар міської ради Микола Островський зауважив, що зараз за «колесо» пропонують 160 тисяч гривень і всі витрати по демонтажу бере на себе покупець, а щоб відновити роботу атракціону необхідно біля мільйона гривень.

   У підсумку було вирішено зібрати думку мешканців щодо подальшої долі «колеса». Замітка про збір думок була опублікована на сайті міської ради, на сторінці ради у Фейсбук та на шпальтах місцевого паперового часопису. Звичайно, найбільший відгук тема отримала у Фейсбук:

   Николай Слабинский: Ремонт в рази дешевший ніж демонтаж. Металеві конструкції міцні та надійні, вони ще сто років прослужать. Щодо ремонту корзин, то це не так дорого. Дорожче буде відновити електрообладнання! Необхідно запитати попередників, де обладнання, і в разі необхідності притягнути до кримінальної відповідальності. А саме "Колесо огляду" то чудова розвага. Я проти його знищення. Не все слід продавати, необхідно щось і купляти для міста.

  Alexandr Vinnichuk: Я також такої думки як Микола Слабинский "колесо огляду" це візітівка Дунаєвець і я не розумію для чого його знищувати. Чому воно стоїть стільки років непрацюючим, стільки було атракціонів і все розібрали. На місці машин жаби квакають. На місці "веселих гірок" пустка, я не вірю що це не можна було зберегти, залишилося одне колесо і те хотять знести. Я хочу привести своїх дітей і покатати їх як я колись. Чому в Камянці-Подільському все збереглося а в нас ні, на одних лавочках далеко не поїдеш.

   Сергій Чернега: А відремонтувати не можна? В Кам'янець-Подільському ще старіше колесо огляду є, але ще працює, в нас що руки з задниці ростуть?....

   Андрей Савиков: В 2015 колесо огляду було признано в аварийному состояние дергирпромнагляду высновок експерта знаходиться в видилу культуры.

   Irina Rynda: Саме легше демонтувати здати на металолом.... і гроші розділити порівну між "демонтажниками"!!!

   Тома Кравченко: Звичайно, для людей краще зберегти колесо, проте спочатку треба дізнатися чи воно не в аварійному стані, оскільки кругом живуть або працюють люди. Якщо аварійне то демонтаж та збільшення площі для ігрового майданчику або побудових додаткових каруселей.

   Микола Островський (Секретар міської ради): Колесо введено в експлуатацію у 1987 році, років 20 воно вже не працює, за висновками експертизи має небезпечні тріщини, та становить серйозну небезпеку, а тому перед міською радою стоїть непроста дилема: знайти найвигіднішу пропозицію від підприємців для продажу або надалі наражати людей на небезпеку. Є бажаючі його придбати: один підприємець із Кам. Подільського готовий його демонтувати для повної рекострукції у Чехії, інший з м. Коблево має таке саме та хоче скласти із двох - одне. Остання пропозиція - 250 тис. грн. До речі, вартість реконструкції за словами фахівців може становити біля 1 млн. грн. щорічне утримання, ще біля 70 тис. Одноосібно рішення ніхто приймати не буде. Вирішувати маємо всією громадою.

   Ivanna Shefelyuk: Для наших можновладців, звичайно, вигідніше розібрати його і здати на металолом, а кошти розділити між собою, а нам, як завжди, сказати, що внесли іх до місцевого бюджету, потім поставлять дві лавки і спишуть нереальні суми грошей((( хоч як це не прикро, але, по-моєму в нас так і робиться вже дуже багато років!! На мою думку, досить вже цих махінацій, і можна знайти кошти на ремонт колеса, адже це дійсно історія. Памятаю, як маленька завжди любила на ньому кататися і спостерігати за нашим містечком) Просто в голові не вкладається, як можна було позносити такі каруселі, а на іх місці поставити кілька лавочок і гойдалок. Якщо вже зносити, то на іх місце ставити рівноцінну заміну.

   Катерина Сіра (працівник міської ради): Люди думають, що так легко знайти людину, яка має мільйон в кармані і готова вкласти його в атракціон в Дунаївцях, де кількість населення в рази менша ніж у Кам'янці! Коли та людина має відбити свій мільйон? Читаю коментарі і дивуюся - невже люди не розуміють, що таке бюджет, що все проходить через сесію, пупублічність, що всі знають скільки людина заплатить за атракціон?! Все відкрито! Колесо стоїть вже роки і "не може знайти хазяїна". То хіба не краще продати його, а на тому місці поставити рівноцінний дитячий майданчик?!

   З коментарів помітно, що мешканці виступають за відновлення атракціону, в той час як міська рада наполягає на демонтажі, наголошуючи на аварійності атракціону та прикриваючись «пупублічністю» власних дій, хоча досі не оприлюднила навіть висновку про аварійність.

   Варто нагадати, що Микола Островський і раніше був депутатом міської ради, але чомусь питання демонтажу та продажу тоді не стояло так гостро, а теперішній міський голова кілька років працювала у будівлі прямісінько під «аварійним» атракціоном, який раптом став комусь чимось там загрожувати, і нічого, жива-здорова. То що ж насправді стоїть за таким поспішним бажанням списати і збути «оглядове колесо»?

Admin
Категорія: Новини Міської ради | Переглядів: 2803 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 9
+3   Спам
1-й коментар від Sebastianov, написано 27.11.2016 о 22:04
Приєднуюсь до думки більшості, колесо треба зберегти і відновити,тим більше гроші у бюджеті повинні знайтися.Нове явно коштує дорожче, ніж 1 млн.
+2   Спам
2-й коментар від dachnik, написано 28.11.2016 о 14:14
Наша місцева влада на жаль діє за принципом,про який говорить народне прислів'я"Баба з воза, коням легше".Для чого потрібні зайві хлопоти. Не задумуючись і не напрягаючись легше списати і продати маючи при цьому певний зиск. А як же зрозуміти, що питання уже винесено на сесію міськради без належно зробленої експертної технічної оцінки і вже озвучується можлива сума виручки від продажу. І лише при певній випадковості не було проголосовано як більшість рішень, а потім свої непрозорі дії прикривати рішеннями депутатського корпусу. Наведу пока один приклад-на одній із сесій поступила пропозиція про проведення аудиту в комунальних підприємствах. Дана пропозиція головою ОТГ п Заяць була підтримана на"ура", але замість того щоб замовити безкоштовний державний аудит було замовлено приватний за 55 тис. грн.Результат цього аудиту завершився шантажуванням одного із керівників на звільнення,не виявивши при цьому серйозних порушень.Про результат в інших комун. підприємствах невідомо до цього часу. Висновки робіть самі.
+1   Спам
3-й коментар від mart68, написано 30.11.2016 о 09:18
печалька в тому, що наша думка нікого не цікавить,вони зроблять все, що задумали.........
-1   Спам
4-й коментар від dachnik, написано 30.11.2016 о 11:02
Влада буде робити настільки, наскільки громада дозволить ій це робити.
0   Спам
5-й коментар від Наталя, написано 30.11.2016 о 12:06
Н а 4 ком.І Ви вірите в те що самі написали?
0   Спам
6-й коментар від layskaserg, написано 30.11.2016 о 12:56
не на 100% але повірити можна, все залежить від активності громади.
+1   Спам
7-й коментар від layskaserg, написано 30.11.2016 о 13:08
щодо самої проблеми то колесо це посуті пам'ятник радянському союзу і смисла в ньому я небачу. А от що робити з ним це проблема, реставрувати - вважаю нерентабельно, потрібно підійти комплексно (парк дитячих атракціонів), одного колеса замало, але тоді потрібно щоб цей парк постійно діяв, а це питаннядо платоспроможності батьків; я особисто прихильник демонтажу. в наслідок чого або створення нових дитячих атракціонів будь-якої форми власності або розширення міського парку за рахунок звільненої ділянки. Інших варіантів я небачу.
+1  
8-й коментар від Ser_Gabriel, написано 30.11.2016 о 14:38
А мені ось що цікаво:
1. яка загальна вага споруди?
2. яка вартість демонтажу споруди?
3. яка вартість відновлювальних робіт? (коментар Миколи Островського бачив, хотілось би конкретну цифру).
0   Спам
9-й коментар від dachnik, написано 30.11.2016 о 15:53
На 5 ком. Так,вірю і роблю все що в моїх силах. Але, на жаль, людей які б дійсно своїми діями хотіли змінювати своє життя на краще дуже і дуже мало.
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2017