Неділя, 15.09.2019, 19:08 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2016 » Жовтень » 5 » Спільними зусиллями для єдиної мети!
Середа, 05.10.2016, 16:20
Спільними зусиллями для єдиної мети!

   Дунаєвецький районний центр соціальних служб для сім’ї, діте й та молоді(ЦСССДМ) є спеціальним закладом, що забезпечує організацію та проведення у відповідній територіальній громаді соціальної роботи із соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги шляхом їх виявлення, обліку, вивчення потреб, та, за необхідності, забезпечення соціального супроводу. Діяльність ЦСССДМ зосереджена на якісному наданні соціальних послуг жителям громад та району загалом.

   Так, 5 жовтня комісією у складі представників районного ЦСССДМ та головного спеціаліста організаційної та інформаційної роботи селищної ОТГ Блажієвською І.К. було проведено роботу на території Дунаєвецької селищної ОТГ, що була спрямована на раннє виявлення сімей, що перебувають або можуть потрапити в складні життєві обставини з метою надання вчасної та необхідної допомоги у вирішенні проблем, проведення роз’яснювальної роботи спрямованої на захист прав та інтересів осіб, створенні умов для повноцінного виховання та зростання дітей, допомозі соціально неадаптованим сім’ям у набутті навичок відповідального батьківства та пошуку власних ресурсів для самостійного розв’язання життєвих проблем сім’ї.

   В ході роботи відвідано 5 родин вразливих верств населення, з них: 1 родину сімей переселенців, 1 родину де виховується дитина інвалід, 1 родину де виховуються діти під опікою, виявлено та взято під соціальний супровід 1 сім’ю, як таку що перебуває в складних життєвих обставинах, обстежено 9 молодих сімей на рахунок цільового використання коштів державних соціальних допомог при народженні дитини.

   Цього ж дня в загальноосвітньому навчальному закладі селищної ОТГ проведено тематичний груповий захід, в ході якого учнів ознайомлено з наслідками руйнівного впливу куріння, алкогольних та наркотичних речовин на молодий підростаючий організм. Зустріч проходила в формі конструктивного діалогу. Учні мали можливість задавати запитання та отримувати вичерпні відповіді. Наприкінці зустрічі серед учнів було розповсюджено пам’ятні буклети та листівки профілактичного характеру.

Директор ДРЦСССДМ О. Босакевич
Категорія: Новини Соціальних служб | Переглядів: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс