Неділя, 15.09.2019, 19:02 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2016 » Вересень » 22 » Відкриття “Правового університету”
Четвер, 22.09.2016, 13:29
Відкриття “Правового університету”

   Доброю традицією Дунаєвецького районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді стало щороку у вересні відкривати двері слухачам “Правового університету”.

   Так, 21 вересня відбулось перше засідання даного спецформування. На це засідання були запрошені директор Дунаєвецького районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Босакевич О.Л., начальник Дунаєвецького районного центру зайнятості Мельник В.О., в.о.начальника відділуДунаєвецького бюро правової допомоги Шалигіна Т.В., та начальник Дунаєвецького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції Гуцол В.М., які презентували роботу своїх установ.

   Спеціалізоване формування “Правовий університет” - діє при Дунаєвецькому районному центрі соцільних служб для сім'і, дітей та молоді вже 18 років у тісній співпраці з районним центром зайнятості, кримінально-виконавчою інспекцією, Дунаєвецьким бюро правової допомоги. Слухачами цього спеціалізованого формування є учні 8-х класів міських шкіл. Протягом навчального року спеціалісти проводять лекції, бесіди, тренінги та відеолекторії для формування системи правових знань. На засідання запрошуються представники прокуратури, служби у справах дітей, кримінальної міліції у справах дітей, юристи, лікарі. Фахівці спілкуються з молодим поколінням на теми правової допомоги громадянам, правопорушень і цивільної та юридичної відповідальності. Також слухачі дізнаються про негативні соціальні явища (алкоголізм, тютюнопаління, наркоманію, торгівлю людьми, інфекційні захворювання і т.д.), як їм запобігти та обмежити їх негативний вплив. Працівники центру зайнятості допомагають підліткам зорієнтуватись в світі професій, зокрема, ознайомитись з професіями юридичного спрямування.

   Заняття у “Правовому університеті” відкривають для дітей нові можливості. Адже знання права і вміння правильно ним користуватися свідчать про високий культурний рівень людини, розкриває можливості доцільного і розумного використання правових цінностей для реалізації власних інтересів, задоволення потреб, що виникають у повсякденному житті людини. Знання права створює умови для активної соціальної, політичної, правової діяльності.

Гуцол В.М.- нач.Дунаєвецького РС КВІ, Верещинська А.І.- провідний спеціаліст ДРЦСССДМ
Категорія: Новини Соціальних служб | Переглядів: 497 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс