Четвер, 23.11.2017, 12:57 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 15
Гостей: 12
Користувачів: 3
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2016 » Березень » 4 » Щодо призначення головного лікаря ПМСД!
П`ятниця, 04.03.2016, 11:42
Щодо призначення головного лікаря ПМСД!

   Шановна громадськість району!!! Просимо звернути увагу на проблему призначення на посаду головного лікаря Центру ПМСД вчорашнього інтерна та сьогоднішнього висуванця Крупка В.О. молодого лікаря-спеціаліста Огородніка Володимира Володимировича.

    Крупко В.О. основною проблемою медицини району називає відсутність співпраці між ЦРЛ та ПМСД. А вже з призначенням Огородніка ця проблема вирішиться, адже Огороднік активно співпрацює, не дочекавшись призначення-майже живе в новому кабінеті Крупка на шкіряних диванах. Хочемо нагадати про основні вимоги на посаду головного лікаря закладу: — вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, магістр) відповідного напрямку підготовки «Медицина»; проходження інтернатури – за однією зі спеціальностей медико-профілактичного профілю з наступною спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я»; підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо; наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності; — загальний стаж роботи не менше п’яти років. Звичайно,на цю посаду зовсім не підходить Войдевич Вадим Анатолійович, який з грудня 2012 організував та забезпечує роботу закладу.Хороший лікар та керівник, якого не оцінила вчорашня влада, та й нинішня також. Заступник головного лікаря Понцак Сергій Іванович із стажем роботи понад 16 років та наявністю спеціальності “Організація охорони здоров’я” не може бути на рівних умовах з висуванцем “Сім’ї Веліни з Малієвець” Огородніком В.В.

   Активні користувачі,вся надія на Вас!!! Врятуйте заклад від повного “прогинання” під Крупка В.О. та від чергового некомпетентного керівника!!! ВСЕ В НАШИХ РУКАХ!!!СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Категорія: Невдоволення та протести | Переглядів: 1948 | Рейтинг: 3.5/8
Всього коментарів: 24
-1   Спам
1-й коментар від mart68, написано 04.03.2016 о 12:35
так патріотично,проте як завжди,аноніми,просять допомоги, як не як, скоро 25 років незалежності, а підписатися,хоча б ніком, слабо, і хто ,такий Понцак Сергій Іванович?, що він, за 16 років, зробив для громади?,а
ще один, Андрій Понцак, завідувач Інформаційно-аналітичного кабінету КЗ ДМР «Центр ПМСД»,теж,недавно, писав,що без нього,ми тут всі..........,не місто,а мильна опера "династія".
0   Спам
2-й коментар від 88888 , написано 04.03.2016 о 12:42
Я не можу підписатись з однієї банальної причини-моє прізвище зарахується до "зацікавлених осіб" на це призначення! І незалежність зовсім ні до чого-посади як колись в "совку" так і зараз купляються!!!
0   Спам
3-й коментар від Andriy, написано 04.03.2016 о 12:43
Шановний mart68, а що Ви особисто робите для громади окрім як пишете коментрарі (і що ж я такого писав "без нього,ми тут всі.........."? )
-2   Спам
4-й коментар від mart68, написано 04.03.2016 о 12:58
можливо, в мене робота така, писати коментарі.......
+9   Спам
5-й коментар від star, написано 04.03.2016 о 13:19
Мда-а,ситуёвина...А чем же Войдевич так не угодил,и кому??
А что касаемо вчерашнего интерна,то...Может он младоевропеец,реформатор?Он случайно не грузин? cry
+2   Спам
6-й коментар від Любава , написано 04.03.2016 о 16:03
да...mart68, писати та поливати брудом інших людей - це не мішки носити. Але спочатку розберіться в ситуації, яка слалася в лікарні ( головний лікар - пенсіонер, який вчепився за своє крісло і його тримає наша влада, бо він їм вигідний) та ПМСД (в.о. головний лікар - молодий прогресивний спеціаліст, якого за стільки часу влада не спромоглася затвердити - ганьба!!!), а то у вас получилося як у тій приказці : не знаю броду - лізу у воду...
-2   Спам
7-й коментар від mart68, написано 04.03.2016 о 22:20
доречі про пенсіонерів,Крупко,там не єдиний пенсіонер, і якщо вже його відправляти, не забутьте про решту, і який, такий "бруд",прочитали в моєму коментарі, чи не той,де автор цього пасквіля ( Твір образливого або наклепницького характеру, часто анонімний, з нападками на якусь особу, суспільний рух тощо.),сам претендує на місце Крупка, чи автор другого комента,який получив посаду завідувача Інформаційно-аналітичного кабінету КЗ ДМР «Центр ПМСД» , практично , в тогож самого Крупка, так що шановна Любава з IP: 37.54.164....., мій "бруд" в порівнянні з автором цього пасквіля, детский лепет...................
0   Спам
8-й коментар від Andriy, написано 04.03.2016 о 22:55
Я б не коментував але якщо мене згадують то мушу писати. Шановний mart68 Вам, що так подобається у кожному коменті згадувати посаду завідувача Інформаційно-аналітичного кабінету КЗ ДМР «Центр ПМСД» і мене особисто? Чи це дуже суперова посада з високим доходом та відкатами? Чи я чимось Вас образив?
+1   Спам
9-й коментар від dizel, написано 04.03.2016 о 22:55
Шановні "співрозмовники", по-перше прийдіть і подивіться на те що В.В Огороднік не просиджує на шкіряних диванах, а активного приймає пацієнтів. Справжній "совок" це відразу вилити бруд на людину за те що Він просто молодий і ініціативний. Попрацювавши у цій організації короткий час уже вирішив деякі питання , які не рухались РОКАМИ!!! У нас же так, що треба зразу знищити і вбити будь- яку ініціативу. Всі кричать, що хочуть змін, тільки змінювати ніхто не хоче, про старших кажуть що вони набридли, а молодим дороги не дадуть. Центр ПМСД абсолютно дискоординований і беззахистний заклад у якого змінилось за декілька років декілька головних лікарів, настав час щось змінювати, бо ні лікуватись ні працювати в таких умовах неможливо.
+1   Спам
10-й коментар від dobriyvuyko, написано 05.03.2016 о 10:38
Шановний dizel, за вирішення яких питань Ви пишете ?... за те що він впарив у реанімацію китайські пульсоксиметри з ali express, які працюють через раз і показууть бозне що, чи те що він займається холтером у кардіології хоч не має на це ніяких повноважень, адже він не працює в ЦРЛ (а може вже і працює - у головного лікаря зараз багато таємних працівників)
-1   Спам
11-й коментар від Vesna , написано 05.03.2016 о 14:37
Як легко сидіти в шкіряному кріслі, яке крутиться і писати коментарі!!!! Моїм обуренням і шокованості просто не має меж!!! Ніхто ніколи нікому не вгодить! Ніякий голова адміністрації, ніякий міський голова, головний лікар, та ін.... ніхто!ніхто!!! як таке можливо????От послухайте сам(а) себе!!! Людина пропрацювала все життя лікарем, має неабиякий стаж...я про Крупка О.В., декілька років на посаді головного лікаря - для Вас, вельмишановний, це не те що потрібно "громаді"! Йдемо далі.........Молодий, амбіційний, хороший спеціаліст – Огороднік В.В. -ТЕЖ НЕ ПІДХОДИТЬ!!! То хто ж нам потрібен!? Мабуть Ви! Особисто я до медицини ніякого відношення не маю, але мені здається що це ну прям дуууууууууууууже важко....а особливо бути керівником, і тримати в руках ось таких. Але щиро сердечно бажаю Вам попасти на "спірну" для Вас посаду саме ВАМ і попрацювати. А і ще, мені здається Огородніку просто не повезло, тому його так брудом обливають...тут міг бути і Понцак і Войдевич, мабуть по "ЕН-БЕН-ЦО" випав Огороднік!
+1   Спам
12-й коментар від dobriyvuyko, написано 05.03.2016 о 19:13
Щодо того Vesna, як дуууууууууууууууууууууже важко працювати : 2-й коментар від Admin, написано Вчора о 09:16
Олександр Кривий: 08.04.2015 РОКУ ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ПІД №6-35/01 СКЛАЛА БІЛЬШЕ ЧИМ НА 70 СТОРІНОК АКТ РЕВІЗІЇ ОКРЕМИХ ПИТАНЬ ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УСТАНОВИ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ДУНАЄВЕЦЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ" ЗА ПЕРІОД З 01.04.2013 ПО 01.02.2015 РОКУ...
ПО ФАКТУ ПЕРЕВІРКИ ЩОДО "ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ" КЕРІВНИКА БУЛО ВІДКРИТО 2 КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ ЩОДО І ПО ФАКТУ ЗЛОВЖИВАНЬ....ГОЛ. ЛІКАРЯ КРУПКО В.О.

ДАЛІ ДИВНА СИТУАЦІЯ. ПРОКУРАТУРА НА ПЕВНОМУ ЕТАПІ "ЗАМОРОЗИЛА" - ЗУПИНИЛА ПРОВАДЖЕННЯ ЯКЕ ПОЧАЛОСЯ , А РАЙОННА РАДА ПОПЕРЕДНЬОГО СКЛИКАННЯ НЕ ВРАХУВАВШИ РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРЕВІРКИ ВЗАГАЛІ ПРОДОВЖИЛА КОНТРАКТ ІЗ КЕРІВНИКОМ НА3 РОКИ....

ПИТАННЯ ДО КОМПЕТЕНТНИХ ОРГАНІВ ЧОМУ ЗУПИНЕНІ ПРОВАДЖЕННЯ....
А ДАЛІ ПИТАННЯ ДО РАЙОННОЇ РАДИ НОВОГО СКЛИКАННЯ - ЧИ НЕ Є - РЕЗУЛЬТАТИ АКТУ ПЕРЕВІРКУ ПІДСТАВОЮ ДЛЯ РОЗІРВАННЯ КОНТРАКТУ ПРОДОВЖЕНОГО В ЖОВТНІ 2015 РОКУ????
МАБУТЬ МЕДИЧНІЙ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОТРІБНО ОЗНАЙОМИТИСЬ ІЗ АКТОМ І ПОДИВИТСЯ ЧИ НЕМА ПІДСТАВ ДЛЯ РОЗІРВАННЯ ДІЮЧОГО КОНТРАКТУ ЗГІДНО ТИХ ПІДСТАВ ,ЯКІ ТАМ ПРОПИСАНІ...
+1   Спам
13-й коментар від Vesna , написано 05.03.2016 о 22:38
dobriyvuyko, нічого не можу сказати на рахунок Вашого коменту, вперше чую...Кожному із на є Бог суддя! Зрештою мова йде про молодого лікаря Огородніка. Прочитавши статтю, з приводу якої іде дискусія, у мене на місці критикуємої людини, повністю б "відбилось" бажання працювати! На маю думку, цей текст написала людина, яка чи то заздрить, чи то невпевнена в власних силах, може не дуже сильний спеціаліст.....і от потрібно створити нікому непотрібні інтриги, плітки,наклепи....і все заради того, щоб нехай і анонімно, але все ж таки, підняти своє Я! Немає ніякої ні честі, ні гідності, ні солідарності..а осуджувати своїх колег АНОНІМНО це вже якось взагалі не по-лікарськи..Ви ж вищий клас громади, всіма шановні!тримайте марку а не гнобіться!!!
0   Спам
14-й коментар від dobriyvuyko, написано 06.03.2016 о 00:31
Якщо цим коментом Ви звертаєтесь до мене то, я відповім що до медицини не маю ніякого відношення,просто коло моїх інтересів дотичне до лікарні,до Огородніка В.В. особисто у мене ніяких претензій немає, мене обурило те що його просуває головний лікар ЦРЛ (як зазначено у вихідному повідомленні),а це дуже нехороша людина,і буде погано якщо Огороднік попаде під його вплив.
+1   Спам
15-й коментар від Vesna , написано 06.03.2016 о 08:35
Ні,dobriyvuyko, не до Вас. До аноніма, який додав "проблему".
+1   Спам
16-й коментар від Vesna , написано 06.03.2016 о 11:45
dobriyvuyko, але ви обманюєте )))))) що не маєте ніякого відношення до медицини!!! Бо такі факти як, (далі Ваші слова): "....за те що він впарив у реанімацію китайські пульсоксиметри з ali express, які працюють через раз і показууть бозне що, чи те що він займається холтером у кардіології хоч не має на це ніяких повноважень, адже він не працює в ЦРЛ (а може вже і працює....)" не медик не може знати )))) я, наприклад, половину значень тих слів не знаю! :)) Так що хоч Ви не обманюйте!! :) А і ще, звідки хто знає, що Огородніка просуває Крупко?? Чому Крупко не просуває свого сина чи невістку? Чи когось із дітей своїх давніх колег?? Якийсь абсурд!! Ні?? Якби Крупко був така "нехароша людина" як Ви пишете, він би вчинив саме так.
-2   Спам
17-й коментар від mart68, написано 06.03.2016 о 12:55
так в нього і так,понцаки працюють, які ,тепер під нього і копають,і якщо ,ще пригадати,в кого ,і як, він приймав посаду головного лікаря......
0   Спам
18-й коментар від Станційний , написано 06.03.2016 о 18:31
Добрі молодці, Ви ще щось обговорюєте. А унас уже всіх набрали конкретно, порушуючи усе можливе і не можливе. Які обговорення - Заєць сказала, Богуш приступив до виконання, Камінський оголосив і крапка . В селищні раді ніхто не знає де він робить і що ця команда робить в яку він злакомився як миш на сало в мишоловку. А ті що робили вже задниці дома гріють. Дивись старший браток глуздай цих коней і кобиляк бо лихо нам разом буде!
+1   Спам
19-й коментар від Vesna , написано 06.03.2016 о 21:08
До чого тут переміни на Станції Дун? Читайте, перед тим як щось коментувати.))
0   Спам
20-й коментар від Ярік, написано 06.03.2016 о 21:20
Шановна лікар Весна,яка так щиро відстоює свого Огородніка.ви обоє молоді та ідейні.ніхто не сумнівається,але треба трохи більше розширяти свій кругозір.(вперше чую...)Лікар Огороднік-прекрасна людина,як на мене,але видно вже,що без стажу роботи.Якби він був самовисуванцем,можливо він би отримав підтримку колег,громади...Та ні,він вирішив,що рекомендаціі Крупка(на якого заведені 2 кримінальні справи і ще одна на розгляді) більш важливіші .Не маючи досвіду,він вже помилився.А КЕРІВНИК ЗАВЖДИ МАЄ ДУМАТИ НА 2 КРОКИ ВПЕРЕД.Та ви не хвилюйтесь,Весна,я думаю що після розірвання контракту,так вами шановний Крупко,поставить обов,язково Огородніка замість себе,якщо він так йому симпатизує.Хай краще в ЦРЛ буде МОЛОДИЙ,ІДЕЙНИЙ та ХОРОШИЙ ГОЛОВНИЙ ЛІКАР.-ОГОРОДНІК В.В.Ми тільки за...На цій посаді він отримає повну підтримку і колег і громади.......і ще,якщо ви так проти анонімності,наберіться мужності,та напишіть хоча б своє ім"я,а то Vesna(Вам це не личить)...
+1   Спам
21-й коментар від Dream, написано 06.03.2016 о 22:34
А вам личить:)У вас нік Ярік,а в профілі ім'я Оля:)
0   Спам
22-й коментар від Vesna , написано 06.03.2016 о 23:16
Ярік-Оля, тільки піля Вас розкрию своє ім"я!!! все рівно Ви мене не знаєте. :) Огороднік не мій! :)))))))) Я не лікар! Кругозір в мене достатньо розширений, тільки не в медицині, не вистачає часу! Огородніка так як і Понцака - знаю заочно по відгуках від людей, з якими спілкуюсь. І я не відстоюю тут когось! Я маю право на власну думку. Часто читаю новини на сайті, і от натрапила на статтю, де КРИТИКУЮТЬ МОЛОДОГО СПЕЦІАЛІСТА, ЯКОГО НІБИТО ПРОСУВАЮТЬ НА КЕРІВНУ ПОСАДУ, читаю нижче, бачу знайомі прізвища, от і все. Але не можу бути толерантною,і змовчати. Бо нашій "громаді" (дуже подобається це слово))))))) нічим і ніколи не вгодиш. Старий пенсіонер - бандит! молодий - без стажу! і все! немає кому працювати! ну так же виходить? Критикувати старших людей, таких як Крупко, в мене немає ніякого права. Тим більше нічого про нього не знаю. А шановні для мене усі і навіть Ви, Ярік-Оля! Кожен має право на власну думку, а тут ще і є можливіcть її висловити. Вот.
0   Спам
23-й коментар від Ярік, написано 07.03.2016 о 00:18
Якби в профілі звучало Ярік,ви б не мали до чого вчепитися...А так я бачу,хто нишпорить по профілях-любопитний наш Dream... Взагалі то,я не виступаю проти анонімності,так як деякі,(для чого тоді нік)тому нікому нічого доводити не буду...Тут і без ініціалів зрозуміло ХТО Є ХТО...
0   Спам
24-й коментар від Dream, написано 07.03.2016 о 09:03
Ярік, сначала надо начинать с себя) "Прежде чем читать проповеди, соответствуйте заповедям"
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2017