Четвер, 23.11.2017, 13:05 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 27
Гостей: 22
Користувачів: 5
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2015 » Грудень » 29 » Маразм крепчал и ветви гнулись...
Вівторок, 29.12.2015, 20:08
Маразм крепчал и ветви гнулись...

Протягом всієї своєї історії українська держава мала багато урядів. Хтось зробив для добробуту простих громадян більше, хтось менше. Проте є завжди одна беззаперечна характеристика всіх урядів – кожен з них хоче чимось запам’ятатись наступним поколінням. Бажання увіковічнитись ніби і нормальне, проте методи цьому не завжди розумні, а іноді навіть неадекватні…

Тепер ближче до справи. Я сам проживаю в місті і працюю вчителем в одній із сільських шкіл. Вчора, 28 грудня, на нараді буденно вирішувались шкільні питання, здавалися звіти, люди жартували, у всіх був передсвятковий настрій. І тут як грім серед ясного неба…. БАМ! Виявляється, наше центральне керівництво дало геніальне розпорядження відділу освіти (ну а кому ж ще?). 1 січня, я ще раз підкреслю 1 СІЧНЯ, кожен населений пункт району повинен бути представлений в Дунаївцях Снігурочкою і Дідом Морозом для розважальної програми на центральній площі міста. Звісно, в селах єдиним осередком культури залишилася школа. Ну а що ж тоді витрачати, нехай кожна школа відрядить по два своїх представники! Там на всіх чекає якесь дійство і навіть солодкі цукерки обіцяли.

Тепер в мене запитання до генератора ідеї: чого вчитель (надіюсь, не сама остання людина в селі) має в свій ЗАКОННИЙ вихідний день плескати під дудку не зрозуміло кого і ганьбитися заради задоволення особистих амбіцій представників влади? Зрозуміло, що 90% вчителів вже настільки загноблені, що виконають будь-який наказ влади. Чого ви не даєте розпорядження територіальним будинкам культури, щоб їхні керівники трішки побули клоунами на святі? Вони, здається мені, отримують гроші на рівному місці, не особливо переживаючи за культурні заходи села.

Як я тільки що дізнався, ініціатором наказу є наш мер Веліна Владиславівна. Так, це був дійсно наказ, тому що дзвінки до директорів шкіл надходили не з прохальними нотками. Я звертаюсь до Вас, Веліно Владиславівно: зрозумійте, вчителі поки що також вважаються ЛЮДЬМИ, а не театральними маріонетками. В ЛЮДЕЙ, зазвичай, є плани на вихідні дні, тим більше такі як Новий Рік. Снігурочок і Дідів Морозів можна підібрати, скажімо, з персоналу кочегарів. Також для реалізації Вашої ідеї можна залучити ваш електорат і агітаторів. За даними виборів, їх назбиралося немало. Це все обов’язково запишіть на відео і викладіть на портал brazzers.com. Впевнений, відвідувачі сайту оцінять декілька пар позуючих Дідів Морозів і Снігурочок.

Тепер в мене питання до нашого безпосереднього шкільного керівництва: чому у відділі освіти так просто вирішили піддатися вказівкам зверху і заткнути дирки ганебним парадом вчителів? Ви ж повинні хоч трошки захищати наші моральні принципи. Зрозуміло що всі завжди чогось бояться, бояться сказати ні, щоб не потрапити в опалу до начальства, але ж… люди мої милі… це совковий підхід. Ми так і будемо жити в коконі ще довгі роки і боятись власної тіні. Вже навіть на Західній Україні (не те що в Європі) народ набагато свідоміший. За подібне звертання і неповагу можуть запросто послати на три букви ВИЩЕСТОЯЩЕ начальство…

І в кінці я звертаюсь до кожного вчителя нашого району: проігноруйте цей маразм, і не будьте клоуном у свій вихідний день. Проживіть його для себе і своєї родини.

Я намагався в максимально коректному плані висловити своє бачення ситуації. Хоча, на це все в мене просто слів нема…

Анатолій Філіщук
Категорія: Невдоволення та протести | Переглядів: 1965 | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 1171 2 »
+2   Спам
1-й коментар від Жанна, написано 29.12.2015 о 20:25
"Назад у совок", ось на що схоже.Ми живемо у XXI столiттi ,а "пiдходи" i "методи"не змiнились? !!!! Час мiнятись!
+7   Спам
2-й коментар від дунаєвчанин , написано 29.12.2015 о 20:33
Молодець, я вас підтримую 100 відсотків і думаю, ви не поодинокі в своїх міркуваннях. Неможливо навіть собі уявити, щоб такий наказ для учителя був у Європі або Америці.То куди ми йдемо?
0   Спам
49-й коментар від Олежик, написано 01.01.2016 о 08:43
Та ніхто нікуди вже не йде, ОДИН ШАГ ВПЕРЁД, ДВА ШАГА НАЗАД. А наказ про залучення конкретних працівників освіти до роботи у вихідні чи святкові дня і відповідно з подвійною оплатою праці, хтось бачив? А людей з наказом ознайомлювали під розпис? Якщо ні то "без бумажки ты букашка, а с бумажкой человек". А зверніться з відповідною заявою в прокуратуру про порушення ваших конституційних прав.
+3   Спам
3-й коментар від star, написано 29.12.2015 о 20:36
На удивление,очень толерантно обрисована ситуация.Слов нет!И очень точно подмечено насчёт завбудкультов.Ну летом заняты,мух бьют,а сейчас??Праздник-их кредо,вот пусть и дедоморозятся.
0   Спам
8-й коментар від FiLiN, написано 29.12.2015 о 21:56
Самый шикарный пока что коммент biggrin Ну так, а почему удивление вызывает все вышеописанное? Текст писался, в первую очередь, копирайтером, а уже потом по совместительству учителем)
+1   Спам
4-й коментар від Жанна, написано 29.12.2015 о 20:42
Не в тому рiч,хто мае "дедоморозится", а в тому,що"Людей мають за нiщо".
+1   Спам
5-й коментар від дунаєвчанин , написано 29.12.2015 о 20:54
І будуть мати за нізащо, якщо будуть піддаватися.
0   Спам
6-й коментар від tanja-dj, написано 29.12.2015 о 21:06
Якщо пішла вже мова про вчителів, друзі, колеги, поясніть, може хто знає, чому не виплатилась індексація в грудні, яку нам обіцяли? Чому премія 1000 грн, індексація ж мала бути більшою?
+3   Спам
7-й коментар від АНДРІЙ , написано 29.12.2015 о 21:44
Це називаеться " ПИР ВО ВРЕМЯ ЧУМИ " Щодня гинуть люди .Йде війна ...а Заєць потрібні гульки .Але іі це не болить . А чому вчителі ???? А де ті жополизи агітатори ? Вчителі .,ВИ Ж РОЗУМНІ , ІНТЕЛІГЕНТНІ ЛЮДИ , НЕ ДОЗВОЛЯЙТЕ ТАК ПЛЮВАТИ СОБІ В ДУШУ !!!
+3   Спам
9-й коментар від дунаєвчанин , написано 29.12.2015 о 22:47
З індексаціїю взагалі цікаве твориться. Міським садочкам не далали взагалі індексацїй, тому що не було грошей в міському бюджеті. Тоді з районого виділили 300 тис. щоб людям повернути хоча б за 3 місяці. Міська рада видає індексацію за 1 місяць тобто за листопад, в грудні йде піднесення зарплати індексації немає а тоді бухгалтерія нараховує кому 50 грн, кому 100 грн замість індексацій. Виникає питання де діла міська рада тих 300 тис. з районого бюджету, якщо вона їх людям не дала. Знову вкрали??????
+4   Спам
10-й коментар від Дід Мороз , написано 29.12.2015 о 22:49
Шо ви кажете!? Так це ж пряме порушення законодавства про працю! Завтра вже всі вчителі на чолі із доблесною профспілкою піднімуться на страйк проти свавілля адмінчиновників. Масові протести охоплять усі навчальні заклади району. Будуть спалені опудала чиновників-маразматиків...

:))))) Не смішіть мої копита! (Як казав один мультяшний герой) :)))))
Вчителів уже так "затуркали", що максимум побурчать собі між собою чи напишуть тут якийсь коментар (як я, наприклад) і підуть під ялинку "вітати" "мудре" керівництво зі святами. І я там буду собі на сором (бо ж якщо багато виступати, то не буде ні годин, ні премії, ні атестації...)

Хоча автору щиро "респект і уважуха" (як кажуть діти)
0   Спам
15-й коментар від КЭП, написано 30.12.2015 о 12:28
Всі приїдуть "добровідьно" sad
+1   Спам
11-й коментар від Дунаївчанин , написано 30.12.2015 о 08:32
ГРОШІ,ГРОШІ,ГРОШІ! МАЦЬОХИ-ВІЛЬКИ-ДИРЕКТОРИ! Ганьба маразматичним випиндруванням,піарщики обкакані,популісти-конкретні,МНС зжени пожежні машини в Дунаївці змий цю антинародну наволоч.Вчитель підніми голову,плюнь в харю директору бидлуганови,зраднику-маріонетці.ПЛЮЙ,ПЛЮЙ,ПЛЮЙ нехай подавляться разом із грішми Гереги.Жиніть Вільку.РЯТУЙМО ДУНАЄВЕЧЧИНУ!
+1   Спам
12-й коментар від mart68, написано 30.12.2015 о 08:36
народ, як пише газконтора, непсуйте собі нерви,всерівно знайдуться штрейбрехери які виконають "предписание", з гори, так що,беріть шипучку,та приходьте під ялинку, щодо індексацій,то і тут не всім так повезло ,як тим,що її получили, так ,що купляйте подарунки ,та святкуйте..........
+4   Спам
13-й коментар від Mariya , написано 30.12.2015 о 10:07
І для чого так багато Дідів Морозів і Снігурочок? Я думаю буде достатньо і однієї пари. Олександр Герега - Дід Мороз, Веліна Заєць - Снігурочка. Дешево і сердито. Буде клас, а ви як думаєте?
0   Спам
16-й коментар від КЭП, написано 30.12.2015 о 12:30
В бюджеті міста коштів малувато щоб такого Діда замовити, там певне оплата похвилина буде і в американських гривнях biggrin
+1   Спам
14-й коментар від свобода, написано 30.12.2015 о 11:05
А я скажу так. Головні особи вважають, що вони мають право все вирішувати, то може і в туалет за мене сходите. Нехай громада сама вирішуе, що їй потрібно. Я про своє наболіле, керівники громад відмовляються від соціальної служби в районі. Тепер нехай самі ходять у неблагополучні сім.ї і вирішують проблеми різного роду., бо вони дуже "професійні".
0   Спам
17-й коментар від Леонід , написано 30.12.2015 о 12:49
https://ok.ru/video/15995374194
0   Спам
21-й коментар від Вад, написано 30.12.2015 о 15:31
И,что? Очередные бандерлоги.
0   Спам
18-й коментар від holveni, написано 30.12.2015 о 12:51
Вчителі виконають наказ любої влади -лизали зад януковцям тепер порошенко-герегівцям.
0   Спам
19-й коментар від дизайнер , написано 30.12.2015 о 13:20
Куди поділися олені з піддашку адміністрації? Є пропозиція щодо оформлення будиночків біля центральної ялинки!!! Поставити біля кожного будиночка по оленю!
-1   Спам
20-й коментар від Вад, написано 30.12.2015 о 15:28
А слабо возле елки поставить плакаты? Освистывать администрацию и гастарбайтеров-учителей-дедов морозов? Если у елки обгадить конкретных за их действия. И вообще Велину не пустить к елке? newyear newyear :newyear:Или только у памятника Ленину шоу можете делать? У учителя есть пахан директор. Он во многом от него зависит.А тот от других.Слабо не пустить Велину с бандой и ряжеными к елке? Если слабо то вы не громада, а .............. cranky cranky cranky Только думаю,что пошлют вас lol lol lol
0   Спам
23-й коментар від КЭП, написано 30.12.2015 о 18:35
А я и не собираюсь спасать такую Украину. - твої слова? роби щось, на звизди рада!!!
+1   Спам
22-й коментар від Вад, написано 30.12.2015 о 15:32
Вы же эту шоблу к власти привели. fool fool fool
-1   Спам
29-й коментар від mart68, написано 31.12.2015 о 00:31
а яка шобла при владі?, герегівці-регіонали!!!!!,так що помовч краще.
0   Спам
54-й коментар від Вад, написано 01.01.2016 о 12:53
А я,что регионал-герегивец? Одна банда поменяла другую. только одну банду называли бандой,а вторая типа патриоты.
-6   Спам
24-й коментар від Я , написано 30.12.2015 о 20:21
(Текст коментаря частково приховано через високий негативний рейтинг)
А мої діти хочуть свята, і нічого страшного не станеться якщо кожна школа виставить свій номер на концерті, в кінці кінців якого дідька вчителі роблять підчас шкільних канікул які оплачуються в повній мірі. В кожній школі є оплачувальні художні керівники. Звикли лише хабарі здирати з батьків... інтелегенція блін. Хто вас в школі бачив після 25 числа, а з/п начисляться.
+2   Спам
26-й коментар від FiLiN, написано 30.12.2015 о 21:23
Слухайте, шановний дописуваче, таке враження, що цей пост написано обо зовсім неадекватною людиною, або далекою від діяльності школи. А я, блін, хочу на Канари 1 числа поїхати! До кого мені звернутися? Вчителі в свій вихідний день ні вам, ні вашим дітям свята робити не зобов’язані. Так, далеко не всі вчителі інтелігенція, багато кого до дітей пускати взагалі не можна. Якщо заговорили про хабарі, то тепер уявіть собі взятку сільському вчителю з боку сільської мешканки, для якої мало чи не єдиний засіб для існування - ведення хазяйства. Тепер абсурдність свого "вброса" зрозуміли? В міських школах не заперечую, ситуація інша. Я вам зараз скажу свою офіційну зарплату, вона навіть з анонсованими підвищеннями не доходить до 2000 грн (це за ставку у 18 годин, та що "начисляється"). Відмінусуйте гривень так 300-400 на проїзд і скажіть мені: повинен я розважати за такі копійки ваших дітей у вихідний день?
+1   Спам
48-й коментар від Олежик, написано 01.01.2016 о 08:25
Шановна, а хто Вам забороняє зробити своїм дітям свято. Беріть і робіть. Ви напевно ще при Ленін народилися, бо його слова "що і кухарка може керувати" з Вас так і пруть. Можливо слова вождя трішки перекручені, вибачайте, ну дуже давно я його вивчав. Ви напевно першою галасували про попередню бандитську владу, підтримували майдан. А тепер скажіть мені, що змінилося, наскільки Вам особисто стало краще жити. Кожна людина повинна займатися своєю справою. Ви Конституцію України хоча б один раз в житті читали - Стаття 45.

Кожен, хто працює, має право на відпочинок.

Це право забезпечується наданням днів щотижневого відпочинку, а також оплачуваної щорічної відпустки, встановленням скороченого робочого дня щодо окремих професій і виробництв, скороченої тривалості роботи у нічний час.

Максимальна тривалість робочого часу, мінімальна тривалість відпочинку та оплачуваної щорічної відпустки, вихідні та святкові дні, а також інші умови здійснення цього права визначаються законом.
0   Спам
25-й коментар від Дунаєвецький , написано 30.12.2015 о 21:19
24 коментар - згоден
Але вчитель - вчителю "рознь" (не знайшов слів щодо українського правопису)
Але, веліна, на ці всі процедури у свого"гуру" гереги (наприклад) запросила 100000 грн, дав (гуру) 200000 грн. решта вілька списала на свій рахунок. Прослідкуйте як вирішують питання використання коштів
+4   Спам
27-й коментар від Наталя, написано 30.12.2015 о 21:50
Зараз професія вчителя сама невдячна.Зарплати малі,посібний матеріал купують за своі гроші.За сільського вчителя повністю згодна.Хто кому дає взятки?Ви з теперішніми дітьми годні вивести толк?Для мене було шоком,коли почула що відмінили указку,бо це предмет насилля.Йду з роботи.Школярі йдуть зі школи,Що слово то мат в два поверхи.Люди,ми всі ходили до школи,коли таке було,сережки заборонено було носити.Я закінчила школу у 80-х роках.Не в 50-х.Йдуть вранці як розмальовані трасовички,курять і дівки і хлопці.Вчитель немає права підвищити голос,бо зараз будуть батьки в директора або в райвно.Їм ще празник на Новий рік?Тим що в першому класі батьки організують вдома,а старші за ніч понапиваються до свинячого крику.Чи скажите що вони за фужером шампанського і чашкою кави зустрічають Новий рік?
+1   Спам
28-й коментар від Жанна, написано 30.12.2015 о 21:56
Нiколи не рзумiла батькiв,якi носять "хабарi" учителям.Ви для чого це робите?!Для задоволення ЛИШЕ ВЛАСНОГО ЕГО I ПОНТIВ,бо вашiй дитинi, та "куплена" оцiнка в життi не знадобиться.А стосовно"нiчого не роблять,нiкого нема пiсля 25",то завiтайте завтра в першу же школу,яка Вам трапиться i побачите,хто там дiйсно е. I ще, жоден учитель НЕ ЗАБОВ'ЯЗАНИЙ веселити когось,за чиiсь примхи,хочет клоунiв,так на це е спецiально навченi люди.
-3   Спам
30-й коментар від Влад , написано 31.12.2015 о 09:29
Шановний автор, чому ви не раді що Вас запрошують взяти участь у такому Новорічному святі?
Цього року відкриття ялинки було неймовірно красивим, тепер 1 січня святкове дійство. Люди побачуть щось нове і відчують Новорічний настрій завдяки новообраній владі.
Зрозумійти Ви що це все робиться для нас.
-4   Спам
31-й коментар від Міська рада , написано 31.12.2015 о 11:44
Ознайомившись з листом "сільського" вчителя та коментарями до нього, адміністрація міської об'єднаної громади вважає своїм обов'язком дати офіційний коментар, оскільки автором, чи то навмисне чи ні, подано перекручену інформацію щодо ініціативи святкування новорічного свята в громаді.
Ідея дійства запропонована нашою землячкою та волонтеркою Оленою з Києва. Вона, разом з чоловіком, беруться абсолютно безкоштовно, протягом двох днів, проводити в Дунаївцях біля головної ялинки міста масові гуляння. Голова міської ради Веліна Владиславівна Заяць, на сесії повідомила всіх присутніх про це та запросила до участі в заході. Майже одразу постало питання про участь в святі жителів сіл громади, яке вирішили завдяки присутньому на сесії начальника районного управління освіти Коліснику. Володимир Володимирович запропонував використати для підвозу усіх бажаючих шкільні автобуси. Хочемо акцентувати, сценарій заходу був написаний відділом культури і в ньому не передбачена участь, якихось там обов'язкових Дідів Морозів з усієї округи. Більше того, взагалі будь яка Обов'язкова участь крім, звичайно ж, учасників концерту, в сценарії не передбачена. Це особисте право кожного дунаївчанина як провести вихідні, а тому керівники громади можуть лише запросити вас до участі та організувати приїзд з сіл. Хоча й за це, як показує практика, не варто чекати вдячності.
Отож, всіх, кого хвилює нібито відібраний законний вихідний, запрошуємо разом з нами відсвяткувати перші дні Нового 2016 року. Приходьте, якщо будете мати бажання і настрій.
Міська рада.
+5   Спам
33-й коментар від Жанна, написано 31.12.2015 о 12:05
Мiська рада,читаючи Ваш коментар,переконуюсь в тому,що Ви живете у зовсiм iншiй реальностi."Я, не я,i хата не моя". Лише пiсля розголосу,Ви пишетe про "Добровiльне",a насправдi Дане розпорядження було ДАНЕ УCIМ школам,вважаете,що переплутали, не так зрозумiли?
Чи просто даете заднiй хiд? Не майте людей за iдiотiв. Повiрте,в даний час ВЛАДI, нiхто не вiрить. Вам ще треба, ту довiру ,заслужити
+7  
35-й коментар від Admin, написано 31.12.2015 о 12:36
А тепер, міська рада, вносимо повну ясність.
Для початку варто би було уточнити хто ця таємнича землячка Олена з Києва, яка раптом намалювалась напередодні новорічних свят, з її подачі зробили ці торговельні будиночки під ялинкою за наші кошти (питання їх доцільності досі відкрите) і раптом вирішили вдвох з чоловіком тут влаштовувати два дні гоцки "абсолютно безкоштовно"! Ви думаєте, хтось в це справді повірить?.
І стосовно Колісника. На сесії його не було і він там нічого не пропонував, що підтверджує відеозапис сесії, а був він на спільному засіданні постійних комісій, яке ваша трошки далека від знань законодавства Веліна Владиславівна з двома такими самими шибко вумними юристами під боком заборонила мені знімати, тому ніхто ні сном ні духом хто і що там в вас вирішує. З таким стилем керування ви сіли в калошу навіть не почавши. На місці Веліни Заяць було б розумним відмінити цей маразм і публічно вибачитись перед освітянами.
+7   Спам
32-й коментар від Наталя, написано 31.12.2015 о 11:46
Якщо Ваші душі прагнуть свята-святкуйте,але чого Ви в приказному порядку з сіл фактично зганяєте людей для показухи?Це нагадало мені те дійство коли конкретні перед виборами в парку робили показуху представлення кандидатів.Там були майже всі діти,дорослих мало.Відео ще не видалили.передивіться.Як це вже всіх дістало!Добровільно-обовязкова явка!ДІСТАЛО
-3   Спам
34-й коментар від Віталій , написано 31.12.2015 о 12:23
Накінець-то зарухали сільську громаду, яка окрім гижок та голубців більше нічого не звикла бачити на Новорічні свята. Покажіть дітям ялинку, покажіть свято, подивіться в дитячі світлі очі. Кожен сам вирішає їхати йому на свято чи не їхати, але ж не завжди воно є. Нова влада вносить щось нове у громадське життя міста. Люди, вчіться дякувати за те що робиться, за запрошення на свято, за подарунки Вашим дітям.
З Новим 2016 роком!
+4  
37-й коментар від Admin, написано 31.12.2015 о 12:58
Шановна приймальня Гереги, досить вже тут відбілювати свою репутацію підставними коментарями. Люди вже добре побачили хто прийшов до влади, як керує і за що вам дякувати. Повірте, що сільська громада не такі далекі за яких ви їх рахуєте, хто хоче побачити ялинку - він знайде можливість на неї потрапити, а нав'язувати вашу "доброту" вже досить. Прийшли до влади - покажіть роботу. Чуть дощик во був - центральна вулиця вся в болоті, тротуари в болоті, зараз підмерзло і порохи вже летять. Зрозуміло, що "Небельський нічого не зробив", як ви любите казати, а що зробили ви? Дали з бюджету заробити Епіцентру, купивши іграшок на ялинку на 12 000, чи звозити дітей на показушні гуляння на морозі 10 градусів? Веліна Владиславівна, ви вже не культурою керуєте, переключіть трошки мозг в іншу сторону. І де нарешті бюджет? Покажіть щось людям, що ви там наприймали, і сайт вже зробіть хоть якийсь, бо на тому вже написано "Срок работы пробной версии продукта истек. Через две недели этот сайт полностью прекратит свою работу." smile
+2   Спам
36-й коментар від Михайло , написано 31.12.2015 о 12:54
А якщо учителі не підуть то шо буде???? Та якщо діти мають бажання взяти участь в святах то де ж вам організатори педагоги подітись?
+4  
38-й коментар від Admin, написано 31.12.2015 о 13:06
Міша красава. Вот, педагоги, прямою мовою вас кладуть рачком, а ви і далі розслабляйтесь і отримуйте задоволення smile
+1   Спам
39-й коментар від maik , написано 31.12.2015 о 18:19
на 36 коментар, напевно як в старому анекдоті про Чапая, то нічого не буде-ні годин, ні премій, ні...(чим там ще можуть наказати?)
+5  
40-й коментар від Admin, написано 31.12.2015 о 19:24
Молодці! Правда, біотуалет середній поламаний трохи всередині, треба підправити. Але головне, коли епітети "чудові" до вашої роботи будуть писати прості люди, а не ви самі себе хвалити - тоді буде привід для гордості. Поки-що ви по накатаній схемі йдете, самі собі щось робимо - самі себе хвалимо.
+3   Спам
41-й коментар від Наталя, написано 31.12.2015 о 19:38
В народі це називається :"Похвали ж мене моя губонько".Адмін правильно написав.Нехай вперед люди похвалять,а не самі себе.
+2   Спам
42-й коментар від mart68, написано 31.12.2015 о 19:59
може герега,ще снігу,підкине, для повної картини "щастя",та "радості"
+1   Спам
43-й коментар від дунаєвчанин , написано 31.12.2015 о 20:10
А що буде освітянам?! А ви уважно шановні подивіться сесію міської ради і послухайте доповідь бухгалтера, коли вона пропонує у бюджеті зняти з педагогів 20 процентів за пристижність і тільки виплачувати 5 процентів. Порахуєте скільки вони хочуть забрати вашої зарплати щомісяця. А тепер подумаємо що ж далі...
+7   Спам
44-й коментар від tanja-dj, написано 31.12.2015 о 20:50
Як бачимо, міська рада, так і нічого не зрозуміла.....ЛЮДИ ПРОСТО НЕ ХОЧУТЬ ГУЧНИХ ГУЛЯНЬ, Треба спробувати вивчати досвід, хоча б сусіднього Камянця - Подільського, у місті свято за святом, фестиваль за фестивалем, але ніхто нікого не змушує відвідувати подібні заходи, працює реклама, журналістів запрошують на подібні міроприємства... І чому, просто не зрозуміло, 1 січня вчитель має залишити вдома рідних, близьких, бо декому хочеться поставити чергову "галочку" у своїй роботі. Давайте спробуємо працювати так, щоб громада хотіла відвідувати не тільки Новий рік вами організований.
+5   Спам
45-й коментар від Дунаївчанин , написано 31.12.2015 о 22:28
Герегівську показуху,піар,загравання з народом з Веліни Заєць уже не викоріниш. Тільки перевибори!
-2   Спам
46-й коментар від дід Мороз , написано 31.12.2015 о 22:38
цих пліткарок-нетіпах які себе називають вчительками треба ще заставити вулиці мести-учні зараз тупі як розгорнутий кут.за що цим манда-рінам дають зарплату -невідомо!
+7   Спам
47-й коментар від дунаєвчанин , написано 31.12.2015 о 22:39
знаєте Міська рада вам ще дуже і дуже далеко до цього журналіста. Його читають майже всі Дунаївці, а також поважають за правдиву і неординарну думку. Вам ше до нього рости і рости ,і також заслуговувати поваги.
+4   Спам
50-й коментар від Наталя, написано 01.01.2016 о 09:03
Доброго ранку і всіх з Новим роком.На 48 ком.Чого вчителі нетіпахи?Ви вперед подивіться на своїх дітей.Вони хочуть вчитися?Хто хоче той вчиться,а вчителька що зробить,якщо вона йому слово а у відповідь десять і ще яких!Не судіть вчителів,а почніть з своїх дітей.Я ніякого відношення до професіі вчителя не маю,але в школі вчилася моя дитинаі хоч минули роки я з повагою ставлюся до колишніх вчителів/до речі це педколектив міської школи №3/ і вдячна ім за навчання сина.
0   Спам
51-й коментар від дід Мороз , написано 01.01.2016 о 10:45
вчителі ПОВИННІ донести знання і закріпити їх.а ретранслювати і телевізор може-навіщо взагалі тоді тих вчительок?
-1   Спам
52-й коментар від Дід Мороз , написано 01.01.2016 о 12:13
Якщо ти не хотів учитись української мови, чи не вистачало інтелекту до навчання, то який вчитель може тобі закріпити в голові правила українського правопису? Отак спочатку не вчаться в школі, а потім ще намагаються повчити вчителів як вони мали їх вчити :).
+4   Спам
53-й коментар від Наталя, написано 01.01.2016 о 12:33
Діду Морозе Ви певне гарно позасівали цієї ночі,що пишите таку нісенітницю.Своїх дітей чи внуків до школи не пускайте,нащо тих вчительок.Вчіть своїх нащадків вдома самі і побачити що з того вийде.Шановні вчителі! Ви й надалі сійте в дитячих душах розумне,добре,вічне.Повірте Ваша праця не даремна.Особлива подяка колективу школи №3.Ви знаєте шановні чия я мама.Я ніколи не носила Вам взяток,це всі Ви прекрасно знаєте.Мій син закінчив університет,має гарну роботу,де його поважають.Має гарну сім"ю.І коли мені керівництво зробило комплімент про виховання сина:"Щаслива мама,що має таку дитину" в цих словах і Ваша заслуга,шановні.Адже ми разом з Вами вчили його порядності,чемності,людяності,поваги до людей.врешті вчили розуму.До речі моя невістка теж Ваша випускниця .Думаю на Новий рік Вам приємно буде прочитати мої слова подяки,хоча я Вам дякувала після випускного.Щастя Вам і плідної праці на нелегкій педагогічній ниві.
+1   Спам
55-й коментар від Наталя, написано 01.01.2016 о 13:01
Дід Мороз з 54 ком.прав на всі 100%.
-3   Спам
56-й коментар від дід Мороз , написано 01.01.2016 о 15:46
Не хочу і не буду опускатися на рівень теперішніх вчительок-андеграудом не цікавлюся.Сподівався-дійде але марно. Вчительки-пліткарки і повії а вчителі-пияки та педофіли.Винятків майже нема.Сумно...
+1   Спам
57-й коментар від Наталя, написано 01.01.2016 о 16:00
На 58ком.Розумієте,так склалося,що Ви один порядний попався.А всі повіі і пияки. biggrin
-3   Спам
58-й коментар від дід Мороз , написано 01.01.2016 о 16:29
Наталя! Ви вже повідомили що не вчителька.Чому ж пробуєте захищати недорозвинутих пащекух з членоприймальником замість рота? Ви що адвокат?
+2   Спам
59-й коментар від Наталя, написано 01.01.2016 о 17:11
Розумієте.мого сина не вчили ні повіі ні пияки.Мене колись тим більше.Маю друзів-вчителів,близьких родичів вчителів,але не "повезло"мені зустріти такий контингент про який Ви пишите.Це без перебільшення,пишу чесно.Може Вас і дістала якась пащекуха,я розумію.Але справа в тому,що повіі і гуляки,пияки це не лише вчителі,Цього добра хватає кругом.Під одну гребінку не треба всіх рівняти.А вчителі є досить порядні,які сповнв віддають себе дітям.Хочу ще навести такий приклад,хоча він не торкається прямо цієї теми.Нещодавно тривалий час через проблеми з здоров"ям консультувалася в досить заслуженого лікаря -пенсіонера.Мене вразила його фраза:"Ніхто не знає скільки ночей я не спав коли в мене помирав пацієнт.Ніхто не знає як я через це мучився.Це тільки думають,що лікарю всерівно"Це людина просто відкрила мені свою душу.А ми ж дотримуємось думки що всі лікарі однакові,тільки плати гроші.А є різні і лікарі і вчителі.І ще,Якщо мій чоловік неперевершений гуляка,то хіба можна стверджувати,що всі чоловіки такі.Є ж досить достойні чоловіки котрі дорожать теплом сім"ї,дітьми,радіють внукам.Зі мною хтось погодиться чи ні?
-2   Спам
60-й коментар від дід Мороз , написано 01.01.2016 о 18:00
теперішні вчителі не від Бога а від антихриста. гірших скотиняк ще не було .і не захищайте цю підлоту.саме вони вчать дітей брехати ,нічого не робити, заздрити і пліткувати.треба закрити всі сільські школи бо в сільских вчительок тільки свині, горіхи та сливки на умі.
+1   Спам
61-й коментар від Наталя, написано 01.01.2016 о 18:16
Чому Ви дивуєтесь що в сільських вчителів тільки горіхи і сливки на умі?В селі вони виживають з господарства,з тих самих горіхів і сливок.Ви вигодуйте свиню за рік і тоді будете судити,Це важка праця,висушіть сливок,теж не мед лизати,зберіть горіхи і перетовчіть.Я взагалі співчуваю людям в селі,бо там немає ні свята ні відпочинку.Інакше вони не можуть,бо з цього живуть.Кажу ж Вам-під одну гребінку не міряйте всіх.
+1  
62-й коментар від Ser_Gabriel, написано 01.01.2016 о 18:33
Ого как всех занесло то!
1. Я бы не стал совковыми методами грести всех по одну гребенку. Да, есть среди учителей те кто купил диплом в каменце, но многие из низ действительно люди профессии.
2. Да принудительно согнали со школ дедов морозов - это типичный совок. НО! Давайте для начала начнем с себя! Кто из вас словоблудов был готов одеть костюм и выйти в город что бы сделать праздник детям, своим и чужим? Просто так - безвозмездно?! Никто. Вы же сейчас в один голос закричите что я не обязан и тд и тп. А праздника то все хотят? Так что ж делать тогда? Хотите праздника (который кстати вполне удачный вышел) - принимайте участие лично, не хотите лично - принимайте финансово. Праздник же делается для всех вас. Для наших детей и внуков...
Вся наша проблема в том что мы готовы только критиковать и ничего не давать в замен. Причем критиковать готовы тут - а прийти в мэрию и высказать в лицо свое недовольство кто готов? единицы. Причем те единицы которым от вас же потом и прилетит.
Так может стоит начать с себя? Со своей социальной ответственности и с политической грамотности. С конструктивной критики и предложениями в замен? С способностью пожертвовать собой ради кого то?
Мы ж все хотим в Европу. А Европа для начала должна быть внутри каждого из нас. Обгадить чужие старания может каждый, а сделать лучше единицы.
Посему - начинайте с себя. Впереди Рождество - проявите социальную инициативу - и тогда не надо будет ни волонтеры с Киева, ни Герега, ни учителя с сельских школ.....
-4   Спам
63-й коментар від дід Мороз , написано 01.01.2016 о 19:19
бюджетну економію потрібно розпочати закриваючи величезні школи-палаци і звільняючи геть непотрібний педперсонал.все це нам дісталося у ганебний спадок від проклятих Совітів. Геть школи-розплідник облуди та неправди! Вчителі-посібники наших одвічних ворогів-москалів.
0   Спам
85-й коментар від Олежик, написано 01.01.2016 о 21:36
Не школи-палаци потрібно закривати, а навести в них порядок. А яка з наших шкіл в районі може називатися школою-палацом? Насамперед пенсіонерів відправити на пенсію, Дорогу треба давати молодим спеціалістам, а то позаробляли пільгові пенсії, просиділи в школі до пенсії за віком і ще сидять, напевно в школі і помирати будуть. Де молоді спеціалісти будуть працювати? Якщо не має де, тоді призупинити навчання у вишах, для чого випускати спеціалістів для центрів зайнятості і будівельних майданчиків. Розігнати різні там будинки творчості - цез будинок піонерів тільки з іншою вивіскою, станції туристів, натуралістів. А також різні служби типу молоді і спорту ЦССМ, а то починають опитувати нас чи потрібні вони нам, Нехай прозвітують про конкретну роботу, а не фейкову на бумазі, раз в рік поїдуть в найближче від міста село разом з дільничим інспектором, напишуть купу паперів які дублюються і прозвітують про проведену роботу.
-3   Спам
64-й коментар від дід Мороз , написано 01.01.2016 о 19:26
чому досі наш правопис не перевели на латиницю? чому ми й досі пишемо тими ж літерами щой в Іваново чи Вологді? В нас із москалями нема нічого спільного то чому й досі вчителі-сєпари заставляють дітей писати кирилицею. GET# MOSKALIV!
1-50 51-96
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2017