Субота, 20.01.2018, 07:05 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 7
Гостей: 6
Користувачів: 1
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2015 » Грудень » 10 » «Наше завдання – зробити все, щоб зберегти віру людей»
Четвер, 10.12.2015, 16:22
«Наше завдання – зробити все, щоб зберегти віру людей»

   Завершились вибори. Повільно вщухають емоції. Під крилом місцевих рад - представники різних політичних сил та партій. Все більше стає зрозумілим, що на першому плані має бути праця, праця щоденна, праця кожного зокрема і депутатського корпусу загалом, щоб втілити намічені завдання та виправдати сподівання виборців. Адже настав час, коли і першою, і останньою інстанцією для вирішення проблем людей є громада. Хочеться вірити, що зроблено все правильно, що не побігли попереду потяга. Потрібно трохи часу, щоб відбулось глибоке розуміння нових можливостей та покладених на ради нових обов’язків. «Розкачуватись» ніколи, тому що надто високою є соціальна напруга, яку підвищили зростаючі тарифи на комунальні послуги, ціни на найнеобхідніше (продукти, ліки та ін.). З чого розпочати, які пріоритети мають стати першочерговими – про це інтерв’ю з головою районної ради Ольгою Михальською та головами громад Веліною Заяць та Антоном Камінським.

   Ольга Михальська: «Всі призвичаїлись до думки, що держава має створити якісь умови для нас... Тепер це далеко не так».

   - Ольго Василівно, незважаючи на нещодавнє обрання головою районної ради, Ви активно включились у роботу. Мабуть, і окреслюється коло питань, які потребують термінового вирішення…

   - Основне завдання вбачаю у тому,  щоб об’єднати всі зусилля для ефективності здійснюваних реформ.  Потрібно все зробити для того, щоб в подальшому становище не погіршувалось, щоб реформи не привели до погіршення ситуації в районі, а навпаки, проклали шлях до стабілізації. Звичайно, буде важко. Багато є проблем транспортного сполучення між центрами громад і населеними пунктами, які входять до них.
   До прикладу: громадяни Ставища мають їхати в смт.Дунаївці за довідкою, а сполучення як такого немає, тому перше враження, мабуть, буде негативне.  Вся робота голів об’єднаних громад має бути направлена не лише на конструктивний діалог та роз’яснення ситуації, а й на вирішення проблем, що виникатимуть. Зрозуміло, я як голова райради братиму у цьому найактивнішу участь.
   Велику і важливу роль буде відігравати робота старост, які стануть тим місточком між центром об’єднаної громади і людиною. Саме від них, від їхніх виважених думок і роз’яснень буде залежати багато, зокрема, як люди сприйматимуть результати здійснюваних  реформ. Я вірю в їхню мудрість та поміркованість, адже ці люди працювали в місцевому самоврядуванні, вони і надалі будуть працювати. Доля місцевого самоврядування, доля реформ залежить багато від них.

   - Чи залишаються підприємства при районній раді після розподілу?

   -  При районній раді залишаються 5 наших установ. Звичайно, без оптимізації не обійтись, разом з тим, ми розуміємо, що це – колективи, працівники, їхні сім’ї…
   Люди мають працювати, мають бути працевлаштовані обов’язково. Знаю, що нам буде важко.

   - Які слова хочеться сказати людям в переддень місцевого самоврядування?

   - Хочу подякувати тим людям, які працювали, тим, хто  буде працювати. Побажати віри та оптимізму – вони нам зараз вкрай потрібні. Водночас зазначу, що турботи місцевого самоврядування – це всі наші турботи, кожного з нас. Ми ще не перелаштувалися на цей лад, але повинні. Адже будь-яка громада не зможе існувати, вірніше, повноцінно функціонувати без думки кожного з нас. Якщо ми бажаємо жити, як в Європі, то маємо сприйняти ринкові відносини. Всі призвичаїлись до думки, що держава має створити якісь умови для нас, а ми маємо жити на благо своєї сім’ї і самих себе. Тепер це далеко не так. Маємо бути терпимі один до одного, активні в плані прибирання території, надання допомоги тим, хто її потребує... Має працювати кожен.

   Веліа Заяць: «Ми прийшли служити людям»

   - Веліно Владиславівно, на Вашу думку, чого очікує Дунаєвецька громада від Вас і депутатського корпусу?

   - Звичайно, громада чекає змін, і чекає змін на краще. Саме тому я вважаю, що люди надали свій кредит довіри нам для того, щоби ми зробили все можливе, щоб ці зміни відбулися. Вся команда нашого депутатського корпусу і я як голова повинні докласти максимум зусиль, щоб були позитивні зрушення для вирішення питань нашої громади. Саме тут, в районі, в інших населених пунктах, на мою думку, потрібні конкретні справи, які дадуть результат і люди відчують зміни. Проте зазначу, що самоврядування – це не тільки голова громади, це і виборці, які не повинні бути байдужими, - тільки тоді буде результат. Ми хочемо звернутись і до виборців: щоб сьогодні здійснювати своє управління через органи місцевого самоврядування, вони мають приходити в міську раду, давати свої пропозиції, включатися в справи, які будуть ініціюватись міською радою, самим бути ініціативним.
   Адже органи самоврядування – це виборець, депутатський корпус і голова. Основною владою в країні є народ, який здійснює своє керівництво через органи самоврядування

   - Чи можете бути впевнені в одностайності депутатів?

   - Я сподіваюсь, що депутати будуть одностайними. Це свідчать навіть вибори секретаря – майже всі на сесії підтримали запропоновану мною кандидатуру на дану посаду. Зрозуміло, що кожен депутат має своє бачення, і з цим потрібно рахуватись. Всі питання одностайно вирішуватися не можуть, тим паче, що окремі питання є складними.

   - Які завдання вважаєте найважливішими?

   - Пріоритетним напрямком роботи є наповнення бюджету. Адже для того, щоб щось робити, потрібні кошти. Сьогодні випав сніг – потрібно мати техніку, щоб прибирати тротуари. Я не виключаю можливості створення якогось підприємства при районній раді саме з очистки доріг. Надзвичайно важливими є питання створення робочих місць та наповнення бюджету. Ми служимо виборцям.  Людина приходить до нас – ми повинні вирішувати проблеми, які постають, без відмовок, без посилання на інші інстанції...

   - Як оцінюєте депутатський корпус?

   - Наша команда – це поєднання молодості і мудрості, креативу і досвіду. Як приклад,  ми доручили очолити одну з важливих комісій (на якій розглядатимуться земельні питання саме з агропромислового комплексу) молодому депутату Сергію Кобилянському, представнику від «Свободи». Він на сьогодні є аспірантом і має бажання працювати в цій комісії. Мені імпонує його активність та небайдужість, вболівання за справу. Таким чином ми будемо використовувати знання молоді, додавати досвіду старших, - і у нас все вийде.

   - Ви продовжите співпрацювати з громадською  приймальнею народного депутата?

   - Так, я буду співпрацювати і з громадською  приймальнею, і з усіма тими, хто захоче працювати, не дивлячись ні на кольори прапорів, ні на приналежність до партій. Сьогодні тут немає політики. Є люди, є проблеми, які потрібно вирішувати. За моїми плечима –  досвід роботи в громадській приймальні як помічника народного депутата Олександра Володимировича Гереги.
   Протягом цих декількох років я працювала на результат, тому я сьогодні тут, і мені буде трохи простіше, бо я можу безпосередньо впливати на ті чи інші ситуації, які складатимуться. Я матиму можливість залучати і команду О.В.Гереги.

   - Ваші побажання в переддень свята?

   - Я побажала би нам всім мудрості, впевненості і активності в своїх діях на благо людей, тому що ми прийшли сюди не просто сидіти, а працювати.

   Антон  Камінський: «Ми будемо робити конкретні справи – для конкретних людей»

   - Антоне Петровичу, Ви очолили Дунаєвецьку селищну громаду. Які нагальні проблеми на ввіреній Вам території?

   - Наші проблеми, мабуть, мало чим відрізняються від проблем району та й України загалом. Основним для соціально-економічного розвитку є створення робочих місць, залучення інвесторів, інвестицій. Важливим аспектом є налагодження належної роботи комунальних підприємств: вода, дороги, освітлення, під’їзні автошляхи до населених пунктів.
   Пасажирські перевезення маємо налагодити якнайшвидше.  Важливим є питання по збору сміття, вивезення його з населених пунктів, паспортизація сміттєзвалищ та приведення їх в належний стан. Зрозуміло, що працювати маємо спільно, а тому доручено депутатам, старостам населених пунктів подати пропозиції до плану соціально-економічного розвитку на 2016 рік. Тоді будемо думати над фінансуванням.

   - Один із класиків проголосив фразу, яка залишається актуальною донині: «Кадри вирішують все». Якими є Ваші підходи в кадровій політиці?

   - В кадровій політиці для всіх нас має бути сплав молодості і мудрості обов’язково.  Я вважаю, що потрібно брати молодих, які бажають працювати, мають багато ідей, а також мудрих, які знають, як втілити ці ідеї в життя. Кадри мають бути професійні, компетентні, патріоти, щоб вболівали за громаду, за Україну, за район. А ще – чисто проукраїнські, налаштовані на роботу. Ми стоїмо на тій позиції, що якщо конкретна людина звертається до депутата, то його звернення має бути не лише розглянуто, а й вирішено (окрім тих питань, що можуть бути вирішені в судовому порядку).
   Склад своєї депутатської ради я особисто вітаю, він дуже молодий. Є люди, які були вже депутатами. Політичні амбіції вляжуться (вже влягаються), кожен усвідомлює, що потрібно працювати. Коли депутат почне працювати на своєму окрузі, партійність не матиме значення. Якщо потрібно облаштувати на кладовищі огорожу, людям байдуже, з якої хто партії. Кожен депутат має усвідомлювати, що він ішов народним обранцем працювати, служити людям.
Депутат – слуга народу, а голова ради – тим більше.

   -  Чи можете Ви вважати День самоврядування святом всенародним?

   - День самоврядування – це свято всіх, хто працював у самоврядуванні, разом з тим, це свято кожного громадянина як частини громади. Це – свято громади, громадян, які повірили в реформи, вибрали голову, депутатський склад. Наше завдання – зробити все, щоб зберегти віру людей.  Основним в нашій діяльності має бути утвердження нашої України. Ми маємо бути єдиними в діях, помислах. Ми можемо сперечатись на комісіях, сесіях, але вже коли прийняли рішення, то повинні його виконувати.
   Користуючись нагодою, хочу подякувати усім депутатам районної ради попереднього скликання за співпрацю, побажати  успіхів новообраним депутатам райради та громад, а також тих населених пунктів, які не об’єднались у громаду.
   Вітаю всіх, кого люди обрали і довірили їм працювати над тими проблемами, які є, діючих і колишніх працівників рад усіх рівнів і всіх жителів краю з Днем місцевого самоврядування.
   Уклін і шана усім за високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання і здатність здолати всі негаразди.
Нехай усі життєві негоди обходять вас стороною, а віра у краще життя додає сили і наснаги.

Валентина Байталюк
Категорія: Конкретні справи О. Гереги | Переглядів: 970 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 26
+3   Спам
1-й коментар від andivandenbar, написано 10.12.2015 о 19:43
Мені одному цікаво, кого Антон Петрович Камінський під фразою "Ми будемо робити конкретні справи - для конкретних людей" має на увазі цих "конкретних людей", часом не вище партійне керівництво?
+4   Спам
2-й коментар від свідок , написано 10.12.2015 о 19:51
Антон Петрович твої слова -День самоврядування -це свято усіх. А кого ти вшанував в селищі? Далеко підеш.А ти козла шкільного пильнував!!!!!!
+1   Спам
19-й коментар від Леонід, написано 13.12.2015 о 16:11
"Антон Петрович твої слова -День самоврядування -це свято усіх". свідок не ображайся, вони і мене не запросили на це "св'ято",в тому кабачку де вони дружненько св'яткували - маловато місця для всіх,але сподіваюсь,що за наше здоров'я вони не забули випити...
+2   Спам
3-й коментар від кат , написано 10.12.2015 о 20:35
Собакам жизнь собачья!
+1   Спам
4-й коментар від Леонід, написано 10.12.2015 о 21:29
+1   Спам
5-й коментар від мовчуни , написано 11.12.2015 о 06:10
Нам давно закрили роти але свідок і кат праві.
+7   Спам
6-й коментар від мовчуни , написано 11.12.2015 о 06:55
Прости Господи!" Отак подивися на Богуша здаля-неначе справді він людина : іде собі як сиротина очима-блим губами-блям і десь трапляється хвилина-його буває навіть жаль. Аближще підійдеш скотина продажна шкура КОНКРЕТИНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+3   Спам
7-й коментар від Місцевий , написано 11.12.2015 о 09:00
А чого така вибірковість ?
Чому інтерв`ю тільки з "конкретними"?
А з головою Маківської громади чому нема?
Мацьків заборонив?
Соромно, шановний головний редактор. Чи вже також "конкретні"?
+4   Спам
8-й коментар від holveni, написано 11.12.2015 о 09:08
Партія ,,за конкретний (англійською справи це- бізнес) бізнес,,Прийшла до влади з конкретною метою роздерибанити конкретно до кінця те ,що не було ще вкрадене до них регіаналами.Їхня конкретність мене вже конкретно задовбала.
-1   Спам
9-й коментар від Вад, написано 11.12.2015 о 10:33
А когда в Европу пустят? Надо уже конкретно валить. А то у агрессора одни земляки трудятся. С Ивано-Франковска приехали на бусике, так они только на языке агрессора говорят, а на мове совсем не хотят. И главное возраст такой для АТО очень подходят. Скоро будем как евреи 40 лет по миру бродить. Хотя 24 уже прошло но срок не зачтен. Президенты забыли заповеди которые даны были Моисею.Вот и водят по кругу. Кравчук-развалил с алкашом Беней страну. Кучма-создал олигархов. Ющенко-пчеловод продавший все своим родственникам. Янукович-власть и деньги идут рядом, с увеличением одного увеличивается другое. Порошенко -шоколадный врун и алкаш.
+1   Спам
10-й коментар від 0624AA, написано 11.12.2015 о 13:44
Постсовєцкое розвитие на Україні і Росії ти охарактеризував на 5. Тепер давай про Білорусь, Азербайджан, Киргизію
+2   Спам
16-й коментар від star, написано 12.12.2015 о 17:40
"Не стоит прогибаться под изменчивый мир,пусть лучше он прогнётся под нас"(сл. из песни А.Макаревича, "Машина времени").
зы. лучше и не скажешь...
+2   Спам
11-й коментар від АНДРІЙ , написано 11.12.2015 о 13:54
До 7 коментаря, НЕ соромно головному редактору , Пригадайте , як вона плазувала та прогиналася перед КУЧЕРЯВИМ . І регіоналами .А тепер танцює під іншу дудку Нащо там КУШНІРА він же не з КОНКРЕТНИХ .
+1   Спам
12-й коментар від нейтрал , написано 11.12.2015 о 16:14
Чому плазувала? Лазила як тінь раком.
+1   Спам
13-й коментар від Дунаєвецький , написано 11.12.2015 о 20:32
Напевне це її природня поза
0   Спам
14-й коментар від Леонід, написано 12.12.2015 о 08:25
http://kp.20minut.ua/Podii....74308.h tml
Це інф - ія для Веліни Владіславівни : "Ми вас не запрошували"
0   Спам
15-й коментар від редактор , написано 12.12.2015 о 09:55
Андрію і Дунаєвецькому;
Я знаю, що. прикрившись ніками, можна багато наговорити людині гидкого і мерзенного. А ви прийдіть в редакцію і поговоримо! Слабо? Тоді я скажу вам, що Кушнір був перший, з ким я розмовляла про інтерв"ю. Він був зайнятий, обіцяв перетелефонувати, але цього не зробив, так як перебував у Києві... Стосовно "плазувала" - ніколи і ні перед ким не стояла на колінах, окрім як в церкві і перед Богом.
А чому ви, такі зараз "прогресивні і розумні", не написали і не принесли тоді в редакцію свої передові ідеї та думки? Де були раніше? Можете це зробити зараз. Пишіть. У нас є рубрика: "Точка зору". Нікому не відмовили в публікації, якщо вона розумна, коректна і достовірна.
Валентина Байталюк.
+1   Спам
17-й коментар від Наталя, написано 12.12.2015 о 18:44
Star!С Вашим 16 ком.согласна на все 100%.
+3   Спам
18-й коментар від mart68, написано 13.12.2015 о 08:48
.. Стосовно "плазувала" - ніколи і ні перед ким не стояла на колінах, окрім як в церкві і перед Богом...,залиште ці пафосні слова,для свого,театрально-літературного гуртка, якби,ви хоч раз, стали на коліна в церкві перед Богом,то про це,вже ,через 5хвилин,знав, весь Дунаєвецький район, згадайте краще, свою оду,присвячену шмаркачці-ригівці панасевич,(...з днем учителя),ось яскравий приклад вашого плазування,як тоді перед ригам,так і тепер, перед "конкретними",(колишніми ригами).
+5   Спам
20-й коментар від АНДРІЙ , написано 13.12.2015 о 18:47
А ще краще візьміть підшивки старих газет і подивіться які там статьі та фотографііі . То кучерявий .то Панасевич . то старий Гавришко .Щей сама сама подивуєшся , як гарно плазувала .Доречі не дивує те ,що газету ніхто не хоче виписати добровільно .атільки під тиском керівників .Так заставляють вчителів , медиків . працівників Вересту .Може варто задуматись?????
+3   Спам
21-й коментар від Джон Галт , написано 13.12.2015 о 21:03
Правда змушують. Напевно, якби газета мала лице, їй би було соромно, що люди виписують її, бо мусять, кажуть нею добре потім розпалювати, хто грубку має. За вартісним виданням люди біжать самі. Але редактор солоденько розказує, як газету всі люблять:)))))) То ж відстаньте від тих, кому вона не цікава!
-3   Спам
22-й коментар від толік , написано 13.12.2015 о 22:12
Герега-молоток на ваші яйці.добре що він у нас є. місцеві панкИ -бидло і козли і вже давно треба було їх поімєть.
+2   Спам
23-й коментар від ВІП , написано 14.12.2015 о 08:22
Ой який влучний шостий коментар! Ой як влучно за нашого Вітю Богуша! Аж на душі приємно. А ще би гроші за медалі.Взагалі шедевр!
+3   Спам
24-й коментар від петрик , написано 15.12.2015 о 12:46
до 29 комент. Де була б головний редактор з її газетою, якби не добровільно примусове виписуання бюджетниками
0   Спам
25-й коментар від кат , написано 16.12.2015 о 19:46
Антон Камінський:"Ми будемо робити конкретні справи-для конкретних людей". Ля яка паскуда-попови Миколаю машина обрізної доски за вибори при сприянні лісхозагу .А для "бідненького завсклада" Дімки Барвінського-траншея і труба на водопостачання. Як говорять наші бабці -КОНКРЕТНИМ КОНКРЕТНО пообіцяв пацан -зробив.
0   Спам
26-й коментар від Набридло , написано 16.12.2015 о 21:47
25 ком. Можна конкретніше?
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018