Неділя, 22.09.2019, 00:40 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2015 » Грудень » 1 » Підсумки останнього року роботи Олександра Гереги у парламенті
Вівторок, 01.12.2015, 17:21
Підсумки останнього року роботи Олександра Гереги у парламенті

   27 листопада минув перший рік роботи депутатів Верховної Ради 8 скликання. Тож, чим увесь цей час займався у Верховній Раді вдруге обраний Народний депутат від нашого округу Олександр Герега?

Суха статистика:

   На пленарних засіданнях був присутній 65 разів, відсутній – 57 (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи), за даними письмової реєстрації: присутній – 81, відсутній з невідомих причин – 41. Жодного разу виступити біля мікрофону так і не наважився. Направив депутатських 2 запити (Кабміну та «Південно-Західної залізниці»). Вніс до ВР 28 законопроектів, жоден з них не став чинним актом.

Розлога інформація з сайту Олександра Гереги:

Парламентська і комітетська робота

   Найбільш завантаженими розробкою законопроектів протягом першого року роботи Верховної Ради були чотири комітети – Комітет з питань податкової та митної політики, Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності і Комітет з питань правової політики та правосуддя.

   І найбільша кількість ухвалених Парламентом рішень входила до сфери відання Комітету з питань податкової та митної політики (65 результативно проголосованих законопроектів), в якому Олександр Володимирович працював у VII скликанні і продовжує працювати у Верховної Ради України VIII скликання.

   Народним депутатом України Герегою О.В. в плані законодавчої роботи з 27 листопада 2014 р. до 27 листопада 2015 р. подано і зареєстровано 28 законопроектів і пропозиції до 4-х законопроектів, також подані до Комітету ВРУ з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення пропозиції до 37-ми статей Трудового кодексу України, які будуть працювати на користь громадянам. Більшість законопроектів народилася після зустрічей та спілкування з виборцями округу. Народний обранець вважає, що так і має бути. Він зобов’язаний чути людей і втілювати в життя ті необхідні ініціативи, які від них ідуть.

Міжнародна діяльність та участь у процесі євроінтеграції

   З метою координації двостороннього міжпарламентського співробітництва Герега О.В. працює в групах з міжпарламентських зв’язків: з Королівством Іспанія; Сполученими Штатами Америки; Республікою Польща; Італійською Республікою. Також міжфракційне депутатське об'єднання «Україна спортивна» у Верховній Раді України 8 скликання обрало керівником народного депутата України, Президента Федерації з важкої атлетики України Герегу Олександра Володимировича. Тому що він багато років опікується дітьми, молоддю, їх спортивним вихованням, допомагає спортсменам, як початківцям, так і професіоналам, не тільки на своєму виборчому окрузі №192 Хмельницької області, а і всієї України.

Робота зі зверненнями

   Враховуючи суспільну значущість, Герегою О.В. проводилися прийоми громадян, зустрічі з виборцями, засідання тематичних круглих столів, у засобах масової інформації висвітлювалися результати законотворчої, суспільно-політичної роботи народного обранця, реалізація на території виборчого округу №192 Хмельницької області передвиборної програми. Загальна кількість громадян (враховуючи колективні звернення), які звернулися до народного депутата України, - 1420. Вся заробітна плата народного обранця з Верховної Ради України перераховується хворим дітям виборчого округу №192.

Допомога українській армії

   В період, коли українській народ мужньо захищає територіальну цілісність і недоторканність нашої країни на її східних кордонах, громадська організація «За конкретні справи», яка в 2015 р. оформилася в політичну силу «За конкретні справи», та компанія «Епіцентр К», засновником яких є Олександр Володимирович Герега, об’єднали свої зусилля, щоб допомогти нашій армії. В 2014-2015 рр. військовим частинам надано допомогу у вигляді товарно-матеріальних цінностей на загальну суму більше 13,6 млн. грн., у тому числі і засоби індивідуального захисту: бронежилети сьомого ступеня захисту, кевларові шоломи, палатки, коремати, харчі, одяг, взуття, електрогенератори, бензопили, електроінструменти тощо. І надалі триває робота щодо зміцнення боєздатності Збройних Сил України.

«За конкретні справи»

   На місцевих виборах 25 жовтня 2015 р. політична партія «За конкретні справи» отримала найбільшу долю голосів виборців - 18,4%, завдяки тому, що вже три роки працювала громадська організація «За конкретні справи», яка чимало добрих справ зробила по усій Хмельниччині. Подальша її мета - зробити Подільський край зразковим регіоном на всю Україну.
Для Олександра Володимировича Гереги, як народного обранця - конкретні справи – це не пусті слова, а робота кожного дня для громади, конкретних людей.

Категорія: Конкретні справи О. Гереги | Переглядів: 1434 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 11
+1   Спам
1-й коментар від нескорернний , написано 01.12.2015 о 19:59
Оцените красоту игры!
+1   Спам
2-й коментар від кат , написано 01.12.2015 о 21:49
Герега працює? Тоді подайте рушник "Сепарі підсобники" - Івшина, Тягур, Поліщук, Богуш, щоб обтерся Ваш кумир від злочинного поту!!!
0   Спам
3-й коментар від толік , написано 01.12.2015 о 23:12
Тягур і Франя Петрівна- були в мене вчителі .а хто такий Богуш?
0   Спам
4-й коментар від нейтрал , написано 01.12.2015 о 23:26
Альмаматір станційний директор школи-Конкретік тисячу пудовий.
0   Спам
5-й коментар від Вад, написано 02.12.2015 о 07:38
Активнее обсуждаем, активнее. Где ГАНДзюк, Леонид? Подкиньте чуть наслаждения))) fish
0   Спам
6-й коментар від Валентин , написано 02.12.2015 о 18:18
Олександр Герега

На пленарних засіданнях був присутній 65 разів, відсутній – 57
(за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи), за даними письмової реєстрації: присутній – 81, відсутній з невідомих причин – 41.

Жодного разу виступити біля мікрофону так і не наважився.

Направив депутатських 2 запити (Кабміну та «Південно-Західної залізниці»).

Вніс до ВР 28 законопроектів, жоден з них не став чинним актом. Незамінним компаньйоном Гереги є його близький соратник Андрій Шинькович: у співавторстві «герегівці» подали 26 із 28 законопроектів.
0   Спам
7-й коментар від нескорернний , написано 02.12.2015 о 18:27
ЯК на мене то Герега хороший завгосп в районі?!!!
0   Спам
8-й коментар від ВІП , написано 03.12.2015 о 08:34
Нескоренний уточни что это районовский завхоз который вместе с Колесником поставип все директоров буквой ЗЮ.
0   Спам
9-й коментар від кат , написано 03.12.2015 о 14:51
Увага! Увага1 У фермирів силою відбирають землі. Робллять це структури які повязані з партією За конкретні справи нардепа мільярдера Олександра Гереги. Завтра 4 грудня в Хмельницькому масові протести під час сесії обласної ради .ПІДНІМАЄМОСЬ ВСІ. Посилання на vsim.ua
0   Спам
10-й коментар від Місцевий , написано 03.12.2015 о 17:58
http://ngp-ua.info/2015/12/24738
Ось тут видно роботу нашого обранця
0   Спам
11-й коментар від нескорернний , написано 03.12.2015 о 19:45
ДЛЯ ВІП: Увы ГЕРЕГА не районовский завхоз берем выше, так и запросы бокие денежки идут пока мандатик в левом кармашике надо рулить и при Яныке получалось делился правда иначе нельзя было и при Порошке прижился и електорат повелся на "конкретні"так и живем и говорим:"то він льше тем более он работает в таможенном комитете а товар для своих " ЕПИКОВ" надо как то лобировать неисключено что и без розтаможки легхоть шось робить"
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс