Неділя, 22.09.2019, 00:41 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2015 » Жовтень » 23 » Правила пожежної безпеки на виборах
П`ятниця, 23.10.2015, 09:36
Правила пожежної безпеки на виборах

   Обслуговуючий персонал та особи, які залучаються для роботи на виборчих дільницях, повинні бути ознайомлені з існуючими правилами пожежної безпеки.

   Відповідальність за забезпечення пожежної безпеки приміщень виборчих дільниць несуть голови виборчих комісій та керівники установ, підприємств, організацій, в будівлях яких розташовуються виборчі дільниці. На керівників цих об’єктів покладаються обов’язки по утриманню приміщень виборчих дільниць, як і будівель в цілому, в безпечному протипожежному стані, забезпечення їх засобами пожежогасіння, а також своєчасному та повного виконанню протипожежних заходів, запропонованих органами державного пожежного нагляду. Місця розташування титанів, електричних чайників та інших нагрівальних пристроїв повинні бути погоджені з органами енергонагляду та державного пожежного нагляду. На період проведення на виборчій дільниці масових заходів для підтримки порядку повинні призначатися відповідальні особи.

ЗАБОРОНЕНО: - відтягувати електропроводи проволокою та шнурами; - завішувати електропроводи, електророзетки, електровимикачі шпалерами та іншими горючими матеріалами; - обгортати електролампи папером та тканиною; - застосовувати в приміщеннях виборчих дільниць електронагрівальні прилади ( кип’ятильники, чайники, плити, каміни).

УТРИМАННЯ ЕВАКУАЦІЙНИХ ШЛЯХІВ І ВИХОДІВ Евакуаційні шляхи і виходи повинні утримуватися вільними, нічим не захаращуватися і у разі виникнення пожежі забезпечувати безпеку під час евакуації всіх людей, які перебувають у приміщеннях.

НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ: - влаштовувати на шляхах евакуації пороги, виступи, турнікети, двері розсувні, підйомні, такі, що обертаються, та інші пристрої, які перешкоджають вільній евакуації людей; - захаращувати шляхи евакуації (коридори, проходи, сходові марші і площадки, вестибюлі, холи, тамбури тощо) меблями, обладнанням, різними матеріалами та готовою продукцією, навіть якщо вони не зменшують нормативну ширину; - забивати, заварювати, замикати на навісні замки, болтові з’єднання та інші запори, що важко відчиняються зсередини, зовнішні евакуаційні двері будівель; - влаштовувати у сходових клітках приміщення будь-якого призначення, у т.ч. кіоски, ятки; - встановлювати телекамери в проходах таким чином, щоб вони перешкоджали евакуації людей.

ПОРЯДОК ДІЙ У РАЗІ ПОЖЕЖІ: У разі виявлення пожежі (ознак горіння) кожний громадянин зобов’язний: - негайно повідомити про це телефоном «101» пожежно-рятувальну службу. При цьому необхідно назвати адресу об’єкта, вказати кількість поверхів будівлі, місце виникнення пожежі, обстановку на пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище; вжити (по можливості) заходи до евакуації людей, гасіння пожежі та збереження матеріальних цінностей; - у разі необхідності викликати інші аварійно-рятувальні служби (медичну, газорятувальну тощо).

Інспектор 12 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області лейтенант служби ЦЗ Гавенчук О.О.
Категорія: Новини Держслужби з НС | Переглядів: 4000 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс