Неділя, 15.09.2019, 19:38 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2015 » Жовтень » 21 » Куди розбіглись наші регіонали?
Середа, 21.10.2015, 12:18
Куди розбіглись наші регіонали?

   Провівши поверхневий аналіз списку депутатів, котрі пройшли до Дунаєвецької районної та міської рад на виборах 31 жовтня 2010 року можна легко ідентифікувати осіб, які були членами Партії регіонів та її сателітів, а тепер знову балотуються у депутати, зокрема:

- Бернашевський Олександр В’ячеславович, тоді член Народної Партії, сьогодні член БПП «Солідарність», голова Дунаєвецької РДА, іде першим кандидатом у списку БПП до районної ради.

- Блонський Олег Миколайович, тоді член Партії регіонів, тепер безпартійний, начальник відділу містобудування та архітектури Дунаєвецької РДА, іде у списку БПП до районної ради.

- Бомк Йосип Вікторович, тоді член Партії регіонів, тепер безпартійний, голова ФГ ‘‘Барда 2007‘‘, ФГ ‘‘Бевуз ‘‘, іде у списку партії «За конкретні справи» до районної ради.

- Бучківська Таїсія Анатоліївна, тоді член Партії регіонів, тепер безпартійна, директор Міцовецької ЗОШ І-ІІІ ст, іде у списку партії «За конкретні справи» до районної ради.

- Вербіцький Анатолій Васильович, тоді член Партії регіонів, зараз член Партії "Відродження", пенсіонер, іде у списку партії "Відродження" до районної та міської рад.

- Віннічук Микола Іванович , тоді член Партії регіонів, тепер безпартійний, тимчасово не працює, іде у списку партії "Наш край" до районної ради.

- Гаврішко Руслан Вадимович, тоді член Партії регіонів, зараз член партії "Наш край", головний лікар Голозубинецької обласної протитуберкульозної лікарні, іде першим кандидатом партії "Наш край" до районної ради.

- Дзюрак Микола Дмитрович, тоді член Партії регіонів, тепер безпартійний, начальник філії Дунаєвецька ДЕД ДП Хмельницький облавтодор, іде кандидатом від Аграрної партії України до міської ради.

- Камінський Антон Петрович, тоді член Народної Партії, тепер безпартійний, голова Дунаєвецької районної ради, іде у списку партії «За конкретні справи» до районної ради.

- Макогон Володимир Анатолійович, тоді член Народної Партії, сьогодні безпартійний, підприємець, іде у списку партії «За конкретні справи» до районної ради.

- Небельський Микола Степанович, тоді член Народної Партії, нині безпартійний, тимчасово не працює, іде кандидатом від Аграрної партії України до міської ради.

- Пекарський Олег Вікторович, тоді член Партії регіонів, нині безпартійний, заступник директора Голозубинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, іде у списку партії "Наш край" до районної ради.

- Петльований Руслан Федорович, тоді член Партії регіонів, тепер член Аграрної партії України, заступник директора ТОВ "Подільський Бройлер", іде першим кандидатом від Аграрної партії України до районної ради.

- Радіонов Володимир Миколайович, тоді член Партії регіонів, тепер член партії «За конкретні справи», начальник електровимірювальної лабораторії Дунаєвецького РЕМ, іде у списку партії «За конкретні справи» до районної ради.

- Середа Валентина Олексіївна, тоді член Партії регіонів, тепер безпартійна, директор Рудської ЗОШ І-ІІ ст., іде у списку партії «За конкретні справи» до районної ради.

- Сковер Сергій Миколайович, тоді член Партії регіонів, нині член Аграрної партії України, тимчасово не працює, іде у списку Аграрної партії України до районної ради.

- Тиран Тетяна Миколаївна, тоді член Партії регіонів, нині безпартійна, Начальник управління економічного розвитку Дунаєвецької РДА, іде у списку БПП до районної ради.

- Тулупов Борис Петрович, тоді член Партії регіонів, нині безпартійний, директор Дунаєвецького РЕМ, іде у списку партії «За конкретні справи» до районної ради.

- Чекман Валентина Костянтинівна, тоді член Партії регіонів, нині безпартійна, директор  КП "Дунаєвецький ринок", іде у списку Аграрної партії України до районної ради.

- Чорний Володимир Михайлович, тоді член Партії регіонів, тепер безпартійний, Директор Шатавського НВК, іде у списку партії «За конкретні справи» до районної ради.

Admin
Категорія: Вибори та політика | Переглядів: 2272 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 14
-1   Спам
1-й коментар від step , написано 21.10.2015 о 14:00
Чим тепер вам насолив Сковер
-3   Спам
2-й коментар від 1 , написано 21.10.2015 о 16:26
І що ж має помінятися- нових людей немає
+6   Спам
3-й коментар від !!! , написано 21.10.2015 о 16:29
Нічого не поміняється!ПРОСТО НЕ ПОТРІБНО ЗА НИХ ГОЛОСУВАТИ!!!
+7   Спам
4-й коментар від Гість , написано 21.10.2015 о 18:14
голосувати потрібно за ті партії де не має бувших депутатів ригів та володарів серпа та молота
+2   Спам
5-й коментар від Гість , написано 21.10.2015 о 18:17
пане Адмін ви забули про нинішнього заступника районної ради пана Поліщука Михайла Андрійовича Регіонала
+3   Спам
6-й коментар від !!! , написано 22.10.2015 о 00:27
Ну правильно! Поліщукові на пенсію не захотілось: коли був в РЕМі начальником - то вже накрав своє, а зараз є можливість з герегою йти (бо вже ж немає партії регіонів), ну то він собі використвує момент і помогає всюди за ті кошти які він разом з герегою в нас покрав.
+3   Спам
7-й коментар від agent_0072405, написано 22.10.2015 о 10:13
Нові люди є. Ви придивіться до списків партій. Просто вони не стоять перші по списку. Я наприклад голосую за БАТЬКІВЩИНУ.
+7   Спам
8-й коментар від !!! , написано 22.10.2015 о 10:35
Таке можливо лише в Україні!На сільгосптехніці був вчора Бернашевський,агітував за партію Порошенка.Обіцяв що пінопласт не закриють.Гарантував!Герега казав те саме.Вишневська кричала,що закриють.Люди довкола добиваються щоб закрити.Люди ВИ можете хоч пояснити що небуть?
+1   Спам
9-й коментар від mart68, написано 22.10.2015 о 12:24
другий злодій в Дунаївцях.ЩЕ недавно,на Січенцях підстанція горіла,бо не бачила ремонту,це з часів Хрущова,а"чесний"поліщук,(начальник РЕСУ),набивши кармани баблом,втік на нову посаду,набивати баблом свої кармани дальше.
+2   Спам
10-й коментар від толік , написано 22.10.2015 о 16:41
в Дунаївцях закрили майже всі підприємства-фабрику.арматурний.рем-механічний .меблеву.хлібзавод. діспансери.дит.садок і т.д. і т.п. а відкрили лише пінопласт.хай люди працюють а не бігають як підорвані по мітингах.P.Sдо пінопласту відношення не маю.
0   Спам
11-й коментар від !!! , написано 22.10.2015 о 18:54
Спеціально всі закрили,а відкрили одне таке,щоб від його викидів скоро з міста став другий Чорнобиль.
0   Спам
12-й коментар від АНЮТА , написано 22.10.2015 о 19:58
МАЛО ТОГО ,ПИШАЮТЬСЯ ТИМ, ЩО СТВОРИЛИ РОБОЧІ МІСЦЯ , ВЧОРА НА ЗУСТРІЧІ В ВІЙСЬКОВОму містечку .ОСТРОВСЬКИЙ ДОКАЗУВАВ, ЩО ЗАКРИТИ , ЗНАЧИТЬ 200 ЧОЛОВІК ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗ РОБОТИ !!!!
+1   Спам
13-й коментар від Наталя , написано 22.10.2015 о 20:07
А коли закривали фабрику,арматурний,ремзавод,хлібзавод хтось подумав скільки людей стали безробітними.Когось голова боліла за них?А там не 200 людей працювало.
0   Спам
14-й коментар від Володимир , написано 23.10.2015 о 08:38
В "Батьківщині" не має регіоналів
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс