Неділя, 22.09.2019, 00:24 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2014 » Вересень » 17 » Турбуючись про потерпілих на виробництві
Середа, 17.09.2014, 13:36
Турбуючись про потерпілих на виробництві

   Основним завданням Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України є відшкодування шкоди потерпілим на виробництві та створення нормальних умов для самореалізації людей з обмеженими фізичними можливостями.

   Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України намагається створити умови,за яких кожен інвалід міг би відчути себе повноцінним членом суспільства. Потерпілі від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання отримують від Фонду різні види виплат та медико-соціальних послуг.

   Так, за 8 місяців 2014 року проведено виплати потерпілим на виробництві на загальну суму 1140745,79 грн. в тому числі: - виплати в зв»язку з тимчасовою непрацездатністю - 2583,60грн.; -щомісячні виплати по втраті професійної працездатності- 953188,09грн.; -одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності- 9937,15грн.; -щомісячні виплати в разі втрати годувальника-78270,31грн.; - витрати на медичну та соціальну допомогу-90764,79 грн.; - витрати на доставку-6001,85грн. Крім того, зазначу, що Фонд ретельно виконує свої зобов'язання щодо відновлення здоров'я потерпілих на виробництві, надання їм комплексу послуг з медичної та соціальної реабілітації, створення умов для усунення обмежень життєдіяльності, повернення до побутової, професійної, суспільної діяльності.

   Усі потерпілі Дунаєвецького району в повному обсязі та своєчасно забезпечуються відповідно до висновків МСЕК протезно-ортопедичними виробами, безкоштовними медикаментами, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, путівками для санаторно-курортного лікування (інваліди І групи - щорічно, інваліди ІІ групи – один раз на два роки, інваліди ІІІ групи - один раз на три роки), а також лікуванням у лікувально-профілактичних закладах.

   Для призначення страхових виплат відповідно до ст.35 Закону України «Про загальнообов»язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» та Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат, затвердженого Постановою правління Фонду №24 від 27.04.2007 року потерпілі для призначення страхових виплат в обов»язковому порядку повинні надати Фонду акти за формами Н-1, Н-5 або П-4, висновок МСЕК, заяву за встановленою формою та інші необхідні документи. Так,відділенням ВД ФССНВ у Дунаєвецькому районі за цей рік трьом інвалідам трудового каліцтва відшкодовано 28536,00 грн. вартості придбання путівок на санаторно-курортне лікування, вісім інвалідів трудового каліцтва направлено з гарантійними листами про оплату Фондом вартості протезування на Хмельницьке протезно-ортопедичне підприємство для отримання протезно-ортопедичних виробів.

   Таким чином, Фонд упевнено, стабільно і послідовно продовжує свою роботу щодо покращення соціального захисту потерпілих на виробництві та членів їх сімей, і така робота надалі буде лише вдосконалюватись.

Головний спеціаліст відділення ВД ФССНВ у Дунаєвецькому районі Аліна Бевзюк
Категорія: Новини Соціальних служб | Переглядів: 536 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс