Неділя, 22.09.2019, 01:02 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2014 » Вересень » 17 » Клас професійного ризику: деякі моменти
Середа, 17.09.2014, 13:11
Клас професійного ризику: деякі моменти

   Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Дунаєвецькому районі інформує, що згідно зі статтею 241 Закону України “Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” за Фондом зберігається право відносити страхувальника до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду його економічної діяльності.

   Відповідно до класу професійного ризику встановлюється розмір єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування Пунктом 4 Постанови КМУ №237 від 08.02.2012 "Про затвердження Порядку визначення класу професійного ризику виробництва за видами економічної діяльності"основний вид економічної діяльності (ОВЕД) визначається за найбільшою питомою вагою обсягу реалізованої продукції та/або чисельністю зайнятих осіб за минулий календарний рік.

   Основним критерієм для визначення робочими органами виконавчої дирекції Фонду ОВЕД страхувальника слід вважати чисельність зайнятих осіб. При цьому вид економічної діяльності, на який припадає найбільша чисельність зайнятих осіб за минулий календарний рік вважається основним, а у разі коли види економічної діяльності мають однакову питому вагу чисельності зайнятих осіб, перевага надається тому виду економічної діяльності, який має більшу питому вагу в обсязі реалізованої продукції за минулий календарний рік. У разі зміни виду економічної діяльності підприємства Фонд змінює належність цього підприємства до класу професійного ризику виробництва. Зміна класу професійного ризику здійснюється один раз на рік за результатами роботи страхувальника за минулий календарний рік. Новий клас професійного ризику встановлюється з початку поточного року.

   Згідно з чинними нормативно-правовими актами робочі органи виконавчої дирекції Фонду можуть змінювати страхувальнику клас професійного ризику виробництва у таких випадках: звернення страхувальника до робочого органу виконавчої дирекції Фонду з заявою про перегляд установленого класу професійного ризику виробництва; зміни основного виду економічної діяльності за даними відомості розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності; зміни основного виду економічної діяльності на підставі акта перевірки достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний) підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання для віднесення страхувальника до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду його економічної діяльності.

   Після прийняття рішення про віднесення страхувальника до нового класу професійного ризику виробництва робочий орган виконавчої дирекції Фонду з метою своєчасного інформування страхувальника про зміну класу професійного ризику виробництва та/або основного виду економічної діяльності для своєчасної та повної сплати ним єдиного внеску у встановленому Законом про єдиний внесок надають страхувальнику повідомлення про зміну класу професійного ризику виробництва на паперовому носії. Тому при зміні основного виду діяльності страхувальникам необхідно звернутися до відділення Фонду для отримання повідомлення про зміну класу професійного ризику.

   Новоствореним юридичним особам та фізичним особам, клас професійного ризику зазначається у виписці ЄДР, яка видається Державним реєстратором.

Головний спеціаліст відділення ВД ФССНВ у Дунаєвецькому районі Лілія Медведюк
Категорія: Новини Соціальних служб | Переглядів: 839 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс