П`ятниця, 19.01.2018, 00:01 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 10
Гостей: 9
Користувачів: 1
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2014 » Липень » 16 » Ветерани проти люстрації?
Середа, 16.07.2014, 22:03
Ветерани проти люстрації?

   Написати листа в газету  змусило те, що нині турбує не лише мене, а й чимало ветеранів: питання захисту нашої країни.

   Ми, люди похилого віку,  добре знаємо, що таке війна бо багато з нас на власні очі бачили її жахіття.  І серце обливається кров’ю, коли чуємо, що в мирний час гинуть наші діти - цвіт нашої нації. Думали, оберемо Президента і все закінчиться. Але не так-то все сталося,  як гадалося. Всі мирні ініціативи Глави дердави наражаються на різні перешкоди. Хочу сказати: хлопці, спиніться уже! Бо далеко зайдемо і далі все, що відбувається  на Сході,  може перекинутися до нас. От взяти, до прикладу те, що нині відбувається у районі.  Так, відбулася Революція гідності, пройшли вибори Президента, а наші місцеві революціонери ще й досі не можуть втихомиритися. 17 червня у нас в районі представники об’єднання “Майдан”, громадської організації “Контроль громади”, партії «Удар» та «Батьківщина» висунули вимогу,  адресовану керівникам державних структур звільнити займані посади. Дану вимогу вони вважають обов’язковою до виконання. На нашу думку, на ці  посади мітять вони самі, їхні родичі, діти та онуки. Скажіть мені,  люди добрі,  до чого ми йдемо? Закону про люстрацію ще не прийняли. А тут з’явилися громадські діячі, із яких необхідно починати люстрацію в першу чергу. Бо як говорить народна мудрість: “ламати  - не будувати”,  і якщо вони не вгомоняться,  то війна розпочнеться і в нас. Куди дивляться наші правоохоронні органи? Куди дивляться їхні керівники? А наш Президент говорить, що уже прийшов час будувати нову країну. Чи може повернемося до сталінських репресій і будемо заради своєї вигоди гризти один одному горло? Якщо хочете,  хлопці,  воювати - то маєте можливість проявити себе на Донбасі, у Луганську, Маріуполі.

   І на закінчення хочу нам всім побажати мудрості та виваженості в прийнятті рішень. Слава Україні!

Від імені ветеранів району Петро Батюкевич, голова ради ветеранів смт.Смотрич
Газета "Дунаєвецький вісник" від 10 липня 2014 року.


   Відповідь Петру Батюкевичу, голові ради ветеранів смт.Смотрич

   Вами, шановний, сказане від імені ветеранів району, змушує мене дати Вам відповідь: так, відбулася Революція Гідності, це Ви визнаєте, але чи Ви визнаєте, що саме спонукало більшість патріотично налаштованих українців на цей крок? Чи могли ми терпіти те свавілля, беззаконня, корупцію, що пронизала всі гілки влади, на всіх рівнях? Ні, не могли. А чи розумієте Ви, пане Петре, що і наші чиновники-регіонали районного «пошиву» теж причетні до системного розвалу нашої державності. Ми, активісти Майдану, маємо велику кількість доказів підтримки нашою «чиновницькою елітою» бандитського режиму Януковича, а саме організовані поїздки на «Антимайдан» з використанням адмінресурсу, корупційні схеми, організовані нашими «вельмишановними очільниками» влади, хабарі, потурання конституційних наших з Вами прав. Підтвердження  тому – прийняття законів 16 січня і «гідна» підтримка, організована очільниками нашого району під музику на київському «Антимайдані»  на чолі з головою районної ради пані Панасевич Т.В. .

   Анексований Крим, війна на Сході нашої країни, Ви, шановний ветеране, мабуть що розумієте, що все це наслідки бездарного правління банди Януковича і його посіпак.

   Так, загинули хлопці на Майдані, здійнявшись Небесною Сотнею в небо, гинуть люди на Сході за єдину Україну. Саме пам'ять про них не дає нам право зупинитись на півдорозі – не здійснивши нами разом задумане і омріяне, а саме, відкрити нову сторінку нової сучасної України.

   Чомусь в той час  буремний та холодний, який бере початок з 1 грудня 2013 р., ми не чули і, тим паче, не читали в «Дунаєвецькому віснику» голосу підтримки від Вашої, нами шанованої, ветеранської організації.

   Вибачте, але ми були маленькою часткою мільйонного Майдану, тому маємо повне право вимагати від тих, кого Ви, шановний, взялися захищати, звільнення. На нашу думку, всі ті, до кого ми звернулись з Вимогою, не мають морального права обіймати високі посади і бути керівниками громад, колективів і називати себе народними депутатами.

   А на рахунок того, щоб повоювати на Донбасі, то майже всі активісти з Майдану в числі перших звернулись до військкомату, а серед нас, шановний пане Петре, є й такі, кому за 50 та більше. А Вашу пропозицію повоювати ми обов’язково переадресуємо таким молодим і енергійним перевіреним активістам ПР як Гаврішко, Чекман, Пихалський та ін.. Тому ми хочемо відірвати їх з теперішніх крісел і тоді вони матимуть беззаперечну  можливість проявити свою відданість та патріотизм саме в бойових діях, відстоюючи інтереси нашої неньки України.

   І ще: з активістів Майдану, окрім В.В. Драпатого, теперішнього голови РДА та його заступників (активістів Євромайдану), посад собі, дітям, онукам ще жоден з нас не прибрав до рук. А на рахунок програми дій Президента, ми, шановний пане Петре, ретельно вивчаємо і керуємося. А щодо люстрації, то так, закону немає, але і в «поперєдніків» не було законів на знищення України, але вони її знищували, і це беззаперечний факт.

   Здається, я відповів на всі Ваші запитання.

З великою повагою до Вашої ветеранської організації голова ГО «Майдан» Леонід Хіхловський.

P.S. На стоп-кадрі за трибуною Петро Батюкевич. Відео можна переглянути тут: http://dun.at.ua/news/2013-10-04-1561

Категорія: Єврореволюція | Переглядів: 1113 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 14
-1   Спам
1-й коментар від kers , написано 17.07.2014 о 18:08
Неправда,пане Хіхловський,бо саме майданівці зайняті особливо зараз розподілом місць при "кормушці",а війну ведуть ті,кому вона зовсім не потрібна.Вони не знають, кого і що захищають.Ведеться перерозподіл України між кланами,а ви говорите про патріотизм.
+1   Спам
9-й коментар від Леонід, написано 19.07.2014 о 15:31
А ви шановна до якого клану хочете примкнути ??? Де Вас тільки не носили революційні хвилі, можливо якимось віт-
ром Вас в решті-решт приб"є до якогось берега.
0   Спам
2-й коментар від mart68, написано 17.07.2014 о 18:14
ще треба розібратися,де, цей "голова ради ветеранів " воював, і скільки йому було років, на момент призову.
-1   Спам
3-й коментар від kers , написано 17.07.2014 о 18:14
У такого батька-потріота син не особливо поспішає захищати неньку-Україну, та й родичі всі дома.От як добре бачиться чуже,а своє ж ближче....
0   Спам
8-й коментар від Леонід, написано 19.07.2014 о 15:21
" У такого батька -патріота " син служить в збройних Силах -
неньки України. Родич пройшов Афган ! Оленко ще на які пи-
тання дати відповідь? А от Ви, шановна, в збройних силах дуже
би згодились: своєю яддю потравили б усіх ворогів.
0   Спам
4-й коментар від mart68, написано 17.07.2014 о 20:58
шо правда очі коле, по морді видно, що 1941 року народження , тож 1945 році, тільки свою пуцьку,на сіновалі міг тримати і цицьку ссати.,гнида риговська.
0   Спам
5-й коментар від АНЮТА , написано 18.07.2014 о 19:01
Леонід Хіхловський патріоту-ветирану відповів дуже м`яко. Де був той ветиран, коли оті самі: Гавришко, Чекман, Пихальські, Свистяк гарцювали на антимайдані. Чому небуло тоді, коли відправлялися буси до Києва?. Лише один Гандзюк намагався їм перешкодити! А за-те отримував погрози від Гавришка, та Баранюка.
0   Спам
6-й коментар від Dream, написано 18.07.2014 о 21:36
АНЮТА...Ветерани!!!!!
0  
7-й коментар від Ser_Gabriel, написано 18.07.2014 о 23:11
Соберу ответы Анюте и mart68 в одно посте.
mart68
Батюкевич Петро Володимирович 14.02.1941р.н. (такой себе Св.Валентин)
Ветеран труда.

АНЮТА, новость на сайте РДА за 04/09/12
Цитата

У фестивалі прийняло участь близько 20 ветеранських аматорських колективів з різних районів Хмельниччини загальною чисельністю понад 500 чоловік, серед яких Смотрицький хор ветеранів війни та праці Смотрицької селищної ради Дунаєвецького району (керівник Петро Батюкевич).


Источник
Как видим ветеран пел.
+2   Спам
10-й коментар від АНЮТА , написано 19.07.2014 о 17:58
ХАЙ ПРОДОВЖУЄ СПІВАТИ НА ЗДОРОВЯ, А НЕ ЛІЗЕ НЕ В СВОЄ ДІЛО! ТУТ ВІН ЗАСПІВАВ ПІД ЧУЖУ ДУДКУ.. ТА ДУДКА НА ФОТО У НЬОГО ЗА СПИНОЮ. ЛЮБУЙТЕСЯ К Ю В !
0   Спам
11-й коментар від Леонід, написано 20.07.2014 о 07:17
"авганцю" здається,що потрібно спочатку знати як правильно написати ...,цим все сказано.....
+1   Спам
12-й коментар від mart68, написано 20.07.2014 о 09:03
точно така відмазка,як в хутіна про збитий боінг,якщо нічого сказати,шукаєм чужі помилки. wink
-2   Спам
13-й коментар від zero , написано 20.07.2014 о 21:17
Мені також не подобається люстрація такими методами, самих люстрантів необхідно люструвати, невже всі такі пухнасті та чесні?
+1   Спам
14-й коментар від Сергій, написано 23.07.2014 о 08:34
Ми вже слухали стрих пердунів.. Хватить, дорогу молодим...
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018