П`ятниця, 19.01.2018, 00:00 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 9
Гостей: 8
Користувачів: 1
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2014 » Липень » 15 » Люстрація !?
Вівторок, 15.07.2014, 13:28
Люстрація !?

   17 та 20 червня активісти Майдану провели «візити ввічливості» до деяких керівників установ та управлінь. Метою візитів було вручення вимоги про звільнення займаної посади. 

Admin
Категорія: Єврореволюція | Переглядів: 1562 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 48
0   Спам
1-й коментар від ,,,,,,,,, , написано 15.07.2014 о 14:08
Здаєтся до когось все таки ми не заходмо, все таки нічого не змінюєтся.....в сраку така ваша люстрація, з такими темпами на природу краще б зганяли
0  
2-й коментар від Ser_Gabriel, написано 15.07.2014 о 15:42
И к кому мы по вашему мнению не зашли?
+2   Спам
3-й коментар від Гонгадзе , написано 15.07.2014 о 18:49
В лікарні санітарок та медсестер заставляють ставити підписи під звірненням до голови районної ради,щоб лишили на посаді ,,гарного гсподарника ,, Крупка.
+4   Спам
4-й коментар від Дунаєвчанин , написано 16.07.2014 о 01:48
Переглянув відео.
Люстраційний комітет виглядає смішно.
Перш ніж іти з вимогами "написати заяву", потрібно вивчити всі "за" і "проти" керівника якого хочете люструвати.
А то, досить бездарно виглядає "люстраційний комітет" проти Мельника, проти Михальської і т.д. Єдиний Паштепа, з переляку, написав заяву. Але має повне право її відкликати.
Вивчіть спочатку закони, а потім виставляйте претензії !!!
Ніколи ви не докажете Козирській, що вона СВОЛОЧ. Немає у вас доказів. А вона, СВОЛОЧ і залишиться. А БИДЛО, яке її оточує і підтримує, завжди буде вилизувати їй с,,,ну., заради своєї вигоди,
Здивував Володимир Колісник. Було враження порядного чиновника. Але після його виступу, порядність зникла.
Від Миколи Гелярдовича чекати порядності годі. Він стільки змінив партій, що дехто менше змінив шкарпеток.
+1   Спам
5-й коментар від ,,,,,,,,,, , написано 16.07.2014 о 02:13
Люструвати взагалі потрібно починати з себе...викиньте все лайно з голови, а не зайшли....зайдіть в суд попробуйте його люструвати, зайдіть в соц відділ, який в свій доречі час рвався на антимайдан(я про начальника) давайте...а походу страшно,значить комусь вони все таки вигідні....
0   Спам
6-й коментар від рибак , написано 16.07.2014 о 06:46
Дунаєвчанин, якщо Ви все життя носите одні шкарпетки, то це Ваше право, носіть далі, а Микола Гелярдович 12 років був членом лише однієї партії з якої вийшов у 2012 році, після чого не вступав в жодну партію. Тож і Ви вивчайте всі “за” та “проти”…
+1  
7-й коментар від Ser_Gabriel, написано 16.07.2014 о 11:18
Диванная сотня не перестает меня радовать:) Куда не глянь одни юристы, аналитики, политологи и профи.... откуда вы такие резко взялись.
зы. и по факту надоело уже.
Дунаєвчанин, вы решили примерить на себя мантию критика? хотя мне лично это все напоминает "Недогода нашій бабці ні на пічці, ні на лавці". Кто бы что бы не делал вам все не так и не туда. Выйдите и сделайте лучше и правильнее. Хотя боюсь - вы еще тот "регионал" что вас в лучшем случае слушать не будут.
А по сабжу. Люди тратят свое время и силы что бы что то изменить, а противники изменений, те кто все так же сидят у корыта, те кто понимают что и до них доберутся пишут провокационные посты и критикуют любые попытки сломать систему.
+1   Спам
8-й коментар від Валерий Петрович , написано 16.07.2014 о 11:49
Дебіляція а не люстрація... в відео керівник Майдану говорить я виконую волю народу і громади. Якої громади? 20-ти чоловік... ви зберіть із 60тис населення району хоча б четверту частину і розказуйте про громаду, понаплоджувалось люстраторів різних, громад, організацій, які один одного попризначали і по вибирали, а насправді ви просто проводите свою політику і такі ж самі як і партія регіонів тільки зі своєю пулею в голові. Немають ні законних підстав ні чого і проводять люстрацію. Це пародія. Треба розумно пдходити до цього питання...а не прийшли покричали і весе. Придумали одне розумне слово люстація і все. Треба тих хто нормальний лишити і контролювати, а всіх інших на звільнення....
0   Спам
9-й коментар від Гриць , написано 16.07.2014 о 13:04
Бляха муха у відео сказав керівник Майдану що у державних службовців невиправдана запробітня плата. це просто піз**ц.. я вже 3 роки працюю за 1000 гривень (і то прийшов на 949грн.), а він думає шо ми по 10000 получаємо чи як... став би сам і попрацював коли відповідальність кримінальна за роботу, треба буває залишатись і після роботи і виходити у вихідні, а заробітня плата як у прибиральниці, хоча ми всі із вищою освітою, а не з улиці прийшли...в нас ні пермії ні надбаовок нічого..ні брешу є в мене надбавка за ранг 4.7грн. ото я розгулявся прям олігарх. Люстратор хренов...зводить особисті рахунки з Мельником і розказує про совість. Хоча б посоромився таке казати, що в державного службовця невиправдана заробітня плата
+2   Спам
10-й коментар від lukovoy, написано 16.07.2014 о 13:25
При всій повазі, вважаю позиція ради майдану неадекватна. Поясню чому:
- Особисто не знаю Паштепу (переглядав з ним відео). Але дуже багато чув добрих відгуків про нього, його роботу.
- Належність до ПР не означає погодження з позицією і політикою ПР. Адже при правлінні ПР бюджетників "заставляли" вступати до лав ПР. Щоб зберегти роботу люди йшли на ці кроки
- Потрібно оцінювати роль кожного представника влади. Якщо були чіткі факти, то потрібно проводити розлідування і по кожному факту давати оцінку. Говорити загальними фразами на кшталт "Ви допустили кровопролиття..." В мене питання: а як простий керівник клубу міг завадити кровопролиттю?" Варто адекватно оцінювати дії людей.
- Звучала думка, що громадскість уповноважила раду майдану. Декілька чоловік - це не всі жителі міста Дунаївці. Хто їх уповноважив? Чому вони виступають від імені всього міста? Хіба відбулись вибори, прийняті закони або рішення міста, що ці люди можуть приймати подібні рішення?
- Просто знести всіх - багато розуму не потрібно. Питання: кого ви прпонуєте взамін? Де гарантії, що люди, які прийдуть до влади, кращими будуть за тих, кого сьогодні змушують писати заяви? Де гарантії, що дії членів ради майдану не направлені на те, щоб самим посісти ці владні місця?
Не хочу нікого образити. Але не потрібно всіх гребти під одну гребінку і перетягувати на себе повноваження, яких місто не надавало.
+2   Спам
11-й коментар від Sik, написано 16.07.2014 о 14:46
При всій моїй повазі до Вас, пане Луковий
1.А хто сказав, що люди з люстраційного списку – погані? Я скажу Вам більше того, для багатьох людей Кучерявий, Панасевич, – це справжні лідери. Нині люди жалкують, що не «при ділах» Сковер, Яковенко… Не кажучи вже про те, що Янукович і його почет досі має своїх прихильників, бо «була стабільність».
2.Так, пане Луковий, належність не означає згоду. А хто не давав їм права висловити незгоду? Ну чому не вийшла, наприклад, та ж пані Поліщук і сказала щось типу: «Знаєте, мені імпонувала робота в одній команді, ми розвивали освіту, але оці дії партії мене шокували і обурили». Чому зараз, коли партія відійшла в минуле, жоден з них не каже про те, що його змусили вступити в партію, що він заради окрайця хліба пішов в синьо-білі? Тому що вони до останнього вірили, що їхній «шеф» все порішає і вони пальцями тицятимуть на Майдан і сміятимуться з дурних.
3.Так, особисто ( ні Паштепа, ні Мельник та ін.) ніхто з них не давав наказу вбивати людей, тобто, крові на їхніх руках немає. Але давайте глянемо з іншого боку. В нашому місті люди теж приходили на мирний протест до пам’ятника Шевченка, то може хтось з регіоналів приходив, чи може на молебні? Якби хоч хтось з них був – люди б це підтвердили, але їх ніде не було чутно. Якщо простий керівник клубу брав участь в акції на підтримку партії регіонів, то чому це й же простий керівник не міг прийти і пом’янути загиблих?
4.На Вашу думку, варто було б зібрати підписи «Чи можна, щоб Хіхловський представляв інтереси громади?» ? Оце «Декілька чоловік - це не всі жителі міста Дунаївці» - ми вже чули і на останніх спічах Кучерявого, і Панасевич. І Ви – туди ж. А коли наші антимайданівці стояли там з табличкою «Хмельниччина» в Києві, ви розумієте, що тим самим, вибачте за парадокс, «Луковий з нами, хоча й вдома просто». Хто їм давав право?
5.А чому пропонувати мають вони? Можливо, це шанс, як в Європі, коли оцінюючи власні можливості, людина може запропонувати себе як фахівця, а не шукати «свата-родича», через якого влаштується на посаду. А де гарантії, що при Порошенкові ми будем жити краще, ніж при Януковичу? А де гарантія, що через тиждень нас не завоює, наприклад, Китай? Хто взагалі може дати сьогодні якісь гарантії? Я думаю, навіть, Ви, як служитель Церкви, не будете цього робити.
6.У пункті 6 мене дуже цікавить як ви бачите надання повноважень містом, а краще, усім районом.
0   Спам
12-й коментар від lukovoy, написано 16.07.2014 о 15:40
Шановна пані Sik
Багато в чому я з вами можу погодитись. Зверніть увагу, я не сказав, що люди в "люстраційному комітеті" погані. Я погоджуюсь з тим, що багато хто з керівників має нести відповідальність за дії, які вчиняли. Мають нести відповідальність ті, хто фальсифікував вибори, хто використовував адмін.ресурс для тиску на підлеглих, хто організовував поїздки на антимайдан, хто купував голоси і хто продавав голоси, хто займається корупційною діяльністю використовуючи службове положення. Так. Ці люди не мають права займати керівні посади. Але. Якщо ми говоримо про європейські цінності (і саме за них помирали наші герої на майдані і помирають сьогодні на сході), тоді потрібно впершу чергу самим виявляти ці принципи. Не можна допустити, щоб революція гідності перетворилась в революцію 1917 року, коли прості невчені люди почали змітати все на своєму шляху і привели до влади таких кровожерів як Ленін, Сталін і т.д. Якщо ми говоримо про європейський підхід, тоді:
- потрібно діяти в межах законодавства, а не так, як "спрацював" люстраційний комітет
- звинувачення мають бути обгрунтованими. Інакше, згідно з європейских принципів, будь хто з керівників за необгрунтоване звинувачення може подати в суд стосовно приниження гідності. В Європі не дозволяють собі голословних звинувачень, так як знають, що це може дуже дорого коштувати.
- формат, як спрацював "люстраційний комітет" дискредитував себе, оскільки не має абсолютно ніякої правової бази. І самі ж представники ради майдану з цим погоджуються. Навіть, виходячи з реалій сучасності, виглядало набагато б солідніше, якби була проведена робота з колективами, зібрані підписи від жителів міста та району. Тоді можна було б виставити вимогу стосовно звільнення тих чи інших керівників. А так... Виглядає дуже сумно.

Люстрація однозначно потрібна. Враховуючи всі події, які переживає наша країна, КПУ і ПР мають бути заборонені як деструктивні. Алея також вважаю, що ми, як народ, як країна, змінились. Тому люстрацію потрібно починати з себе: має бути табу надавання чи браття хабарів (а якщо є прецедент, підключати громадскість), перестати давати хабарі ДАІ, податковій, суддям і т.д. Ми як народ, зрозуміли, що ми можемо відстоювати свої права. Але для цього потрібні ГО, які б могли допомагати людям юридично захищати себе.

Але, з іншої сторони, не зважаючи на критику, хотів би виразити подяку активу ГО Майдан, що вони виявляють активну громадську позицію.
0  
14-й коментар від Admin, написано 17.07.2014 о 15:14
Пам'ятається, в розпал київського Майдану попередні керманичі району мали намір зібрати представників місцевих конфесій і легенько так вкласти їм чопики в одне місце за підтримку протестних акцій, адже все що говорилось на проповідях одразу доносилось. Правда, зібрати не встигли. Це так, до слова про європейські принципи і правову базу smile
0   Спам
16-й коментар від lukovoy, написано 19.07.2014 о 11:04
То чим ми кращі, якщо також хочемо працювати поза правовим полем?
0  
18-й коментар від Admin, написано 22.07.2014 о 09:38
Ну давайте ще пограємось в "толєрантність" пів року, подивимось що з того вийде smile
0   Спам
13-й коментар від lukovoy, написано 16.07.2014 о 15:51
Знаєте. Сьогодні, в період війни з російським окупантом на сході і відбудови країни після тотального розкрадання, варто тратити час не на чвари, а не те, щоб і контролювати, і допомагати новопризначенній владі виконати покладені на них зобов'язання. Для цього потрібна і мудрість, і відповідальність, і добрі порадники. Було б не погано, щоб нова влада мала зустрічі з активістами міста, священослужителями церков, громадськими організаціями, обговорюючи свої кроки в покращенні життя району.
Ви ж розумієте, що новопризначені голови РДА - призначені на дуже короткий строк (причому не залежно, чи будуть перевибори, чи реформа місцевого самоврядування). І саме тому я був один з тих священослужителів (мало бути більше, а в силу об'єктивних причин не всім вдалось приїхати) хто прийшов, щоб побажати новопризначеному голові мудрості і благословіння і молитись, щоб він був добрим керівником району.
Стосовно того, який вклад він вніс в майдан? Думаю, буде не гарно, якщо він почне цим нахвалятись. Але я чув свідчення про його активну допомогу майдану. Думаю варто говорити по факту, а не основуючись на якихось здогадках.
0  
15-й коментар від Admin, написано 17.07.2014 о 15:38
Не будьте такими наївними. Поки йде війна з окупантом, а сердобольні співчуваючі жують під телевізором, ставленики регіонів сидять по кабінетах і готують реванш.
"Було б не погано, щоб нова влада мала зустрічі з активістами міста, священослужителями церков, громадськими організаціями, обговорюючи свої кроки в покращенні життя району" - геніально! А хто їм не дає зустрічатись?
І під діями голови РДА як майданівця, певно, мались на увазі теперішні дії, а його вклад в Майдан ніхто і не заперечує.
+1   Спам
17-й коментар від lukovoy, написано 19.07.2014 о 12:02
Все таки, має бути порядок у всьому.
1. Є новопризначена влада. Значить потрібно дати можливість працювати новопризначеній владі. Звичайно, ми, як громада, можемо давати свої пропозиції. Якщо влада буде не на місці, значить тоді буде підніматись питання про відставку. Але вже будуть основи для цього
2. Про "старі кадри". Ті, хто хотів пресанути конфесії, сьогодні не при владі. Щоб було справедливо, оцінку роботи керівників мають дати в першу чергу колективи, потім громадскість. А так... Можна будь кого в будь-чому звинуватити. Сьогодні маємо єднатись, а не розколювати громадскість.
І не потрібно говорити тим, хто не погодується зі способами діяльності "люстраційного комітету", що вони підтримують ПР.
0  
19-й коментар від Admin, написано 22.07.2014 о 10:08
Якби у всьому був порядок - не виник би Майдан. А для того щоб він був - потрібно діяти, а не гратись у "толєрантність".
1.
а) Новопризначеній владі ніхто не заважає працювати.
б) Ви, як громада, хоч одну пропозицію подали?
в) Які критерії визначення що "влада не на місці"?
2.
а) Помиляєтесь. Ті хто доносив на конфесії так само це робили з умислом про "прес", а вони якраз ще при владі.
б) Ви справді вірите у таку демократію, де колектив, наприклад, педагогів відкрито дасть справедливу оцінку керівнику, який зараз при владі, знаючи що від нього залежить їх робота?
в) У даному випадку на кожне звинувачення є підстави.
г) Єднатись з ким? З тими хто ділив людей на члена ПР і всіх інших? Ні, вибачте, дякую, такого єднання не буде.
0  
20-й коментар від Admin, написано 22.07.2014 о 10:14
+2   Спам
21-й коментар від star, написано 22.07.2014 о 18:46
Колян,а мама у Оли такая-же жизнерадостная? smile
0   Спам
26-й коментар від Броня, написано 23.07.2014 о 14:41
Ми всі, у кого діти 9-11 класів,дуже хіхітливі cry smile
0   Спам
22-й коментар від sova , написано 23.07.2014 о 12:31
Шановна редакціє ! Вже немає сили дивитися і терпіти цих людей, які називають себе *активістами*, революціонерами і т.д. А хто вони? Гандзюк вже *розкрився*, як ревоціонер. Чули і бачили. За що ця людина утримує сім*ю? Вже стільки часу ніде не працює, але він знає, хто і за що йому платить. Пан Ганзюк, займіться сім*єю, вихованням дітей. Болить серце після перегляду відео в кабінеті Драпатого В.В. Я його особисто не знаю, але з першого погляду видно, що людина поміркована, виважена. Хто дав Вам право, пане Юрію Володимировичу, так нікчемно поводитись , вимагати негайно хоч кого небудь звільнити з посади. Шановний, ви мабуть найменше маєте права виставляти такі вимоги. бо Ви, ой, як причетний до ПР і вся ваша родина. А всім відомий *оратор* пан Саніцький може все - криком, погрозами (тільки за гроші) влаштувати на роботу, облити людину багном, добитись задуманого будь-яко. ціною. Він зі своїм другом гучномовцем, а зараз саме час його наживи, добре заробив за своє мовчання, звичайно за винагороду. Натомість того, хто не заплатить - обливає брудом, поширює всілякі плітки та наклепи серед населення. Хто ж він такий? Де взяв пенсію державного службовця? Чому тільки він має право на лікування в госпіталі по два рази на рік? За що йому такі пільги? А все за його *красномовність* Так, він дитина війни, він хворіє. Та тепер дуже багато хворих людей в т.ч. і онкохворих, які потребують лікування і роками чекають своєї черги, щоб потрапити на лікування в Хмельницький госпіталь. Чому так, хотілось би запитати в Пекарського. Невже також боїться лихослів*я Саніцького.? Але, шановний,, до порядних людей цей бруд не долетить, а в того, хто його виливає - руки залишаються брудними назавжди. Пан, Саніцький, досить нацьковувати людей, особливо молодь, одне на одного. В цьому житті вертається все бумерангом. І ще - ці *терористи* забули, або не знали, або ж їм проплатили, що в місті існує штаб ПР, керівником, якого Гаврішко Руслан, на його посаду не претендують, хоч саме зі штабу виходили всі вказівки. Хтось дуже зацікавлений посісти місце гол. лікаря ЦРЛ. Пройшла революція ГІДНОСТІ. Наш край багатий гідними, авторитетними, знатними людьми, які дуже багато користі принесли суспільству і ми всі разом не дамо цьому угрупуванню людей , які не склалися, як особистості, не самоствердились в житті і тим, хто за ними стоїть, діяти в подальшому. ГЕТЬ З ДОРОГИ.
0  
23-й коментар від Admin, написано 23.07.2014 о 13:08
sova, Ви пишете "ми всі разом не дамо", я вибачаюсь, а ми - це хто?
-1   Спам
24-й коментар від sova , написано 23.07.2014 о 14:00
А ми - це освічені люди Дунаєвеччини.І глибоко ви помилились,коли подумали,що ми - це тільки ви,шановний Admin,зі своїми недалекоглядними думками,зі своєю злобою в душі.А,може,і ви змінити посаду?Вам би підійшла роль старости класу.
0  
25-й коментар від Admin, написано 23.07.2014 о 14:19
sova, те що Ви вчителька видно по Вашому першому коментарю, слова написано правильно, але думки викладені сумбурно. Далекоглядність моїх думок покаже час.
Ваше "Ми" ви вже показали на площі, коли прийшло троє базарних крикунів, а де ж ті "тисячі" за які мовила Козирська? smile
+2  
27-й коментар від Admin, написано 23.07.2014 о 15:03
Передвиборча агітка Франі Петрівни з архіву Василя Гандзюка.

0   Спам
28-й коментар від mart68, написано 23.07.2014 о 18:07
sovi, будете "красномовні" як тепер,і Вам нададуть путівку в санаторій, як місцевій , в Скарженці .Дякувати не потрібно.
+1   Спам
29-й коментар від Леонід, написано 24.07.2014 о 08:32
Аргументи на кшталт "спочатку у війні переможемо, а потім займемось налагодженням мирного життя" давно вже віддають лицемірством. Адже очевидно, що військовий конфлікт може затягтися й перерости у фазу тривалого протистояння. Але подібні лозунги підніматимуть на прапор чиновники-корупціонери, яким у хаосі війни й тривоги простіше продовжувати вимивати гроші з бюджету чи провертати старі схеми отримання вигоди чи впливу.
0   Спам
30-й коментар від sova , написано 24.07.2014 о 22:15
Шановний mart68,ви тільки що звідти повернулися?
+1   Спам
31-й коментар від mart68, написано 25.07.2014 о 00:51
так, можете сміло їхати,Вам там сподобається. biggrin
-1   Спам
32-й коментар від За справедливість , написано 29.07.2014 о 16:17
Алло! Люстранти, а чому Кріль Раїса здає податковий звіт за Білого Олега? Вона вже посадова особа і прийняла присягу, це ж корупційні дії. Люстранти Ви де?
+1   Спам
40-й коментар від Капітошка, написано 02.08.2014 о 22:17
Конретно докучає вам Кріль Раїса раз ви вже в третій темі не приший звєздє рукав натякаєте на її інтєрєсную связь з Білим . А як же Космос , Пчьола , Філ? Вона тоже з банди Бєлого ? Спрведлівий открой лічіко , ти з якої банди ? Фані Каплан ? cool
-1   Спам
33-й коментар від star, написано 29.07.2014 о 18:59
Справедливый Вы наш!Ша-а-а,зачем шумим?Где люстранты?Все ОК,все здоровы,все на месте и Криль вместе с ними biggrin
0   Спам
34-й коментар від Гість , написано 29.07.2014 о 21:38
34-й коментар від Толян, то було 25.07.2014 о 11:08
А чого стільки шуму навколо люстраціі? Всі державні службовці в хмельницькому написали заяви і звільнилися. А тут прикіпіли до крісел не відірвеш. Якщо це була РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ, то де гідність Козирськоі? Стільки людей освітян висловились про іі трудові подвиги, ,можна вже згоріти з сорому, а іі по хир метелики. А як вчителі можуть з нею спілкуватися. який в неі рейтинг? А чому не приймаються міри., на носі новий навчальний рік. вона сама повина задуматись. Але при іі наглості до неі не дійде.

35-й коментар від АНЮТА, то було 25.07.2014 о 11:23
А чого стільки шуму навколо люстраціі? Всі державні службовці в хмельницькому написали заяви і звільнилися. А тут прикіпіли до крісел не відірвеш. Якщо це була РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ, то де гідність Козирськоі? Стільки людей освітян висловились про іі трудові подвиги, ,можна вже згоріти з сорому, а іі по хир метелики. А як вчителі можуть з нею спілкуватися. який в неі рейтинг? А чому не приймаються міри., на носі новий навчальний рік. вона сама повина задуматись. Але при іі наглості до неі не дійде.

Ну, дуже цікаві коментарі, висновки приходять самі: ви хоч би так не палились, кинули однаковісінькі кометарі, але одне від Толяна, а друге від Анюти, а насправді одна особа, яка хоче позбутись Козирської, дуже їй Козирська мішає. Тут ще треба подумати в кого насправді гідності немає??????????
+1   Спам
35-й коментар від star, написано 29.07.2014 о 22:00
Уважаемый и внимательный Гость,Вы забыли девиз педагогов.Повторение-мать учения! smile
+1  
36-й коментар від відвідувач , написано 30.07.2014 о 11:49
Хто тут бідкався, що нема як законно позвільняти всю педагогічну продажну нечисть ? Ось трохи копіпасту :

Ураховуючи складну суспільно-політичну ситуацію у країні, спричинену агресією Росії, Міністр освіти і науки України Сергій Квіт звернув увагу працівників освіти на відповідальність педагогічних та науково-педагогічних працівників за виховання високих моральних якостей, формування громадян, здатних до свідомого суспільного вибору, збагачення на цій основі інтелектуального, творчого, культурного потенціалу народу (лист МОН від 29.07.2014 № 1/9-382).

«Недотримання або порушення законодавства педагогічними та науково-педагогічними працівниками, участь у антидержавній діяльності повинно тягнути за собою правові наслідки, що визначені законодавством України, в тому числі, Кодексом законів про працю України», - наголосив Міністр Сергій Квіт у листі до місцевих органів управлінь освітою та керівників навчальних закладів.

У листі зазначається, що крім загальних підстав розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу, статтею 41 Кодексу, для певних категорій працівників визначені додаткові підстави, за якими вони можуть бути звільнені з роботи.

Підвищена відповідальність працівників обумовлена тим, що вони перебувають в особливому правовому становищі та виконують специфічні функції, не властиві іншим категоріям працівників. Дії чи бездіяльність таких працівників можуть призвести до порушення конституційних прав та свобод громадян, завдати значної шкоди суспільним відносинам та авторитету як самої держави, так і суб'єктів господарювання.

-------- Ось тут уважніше читаємо --------------
Так, відповідно до пункту 3 статті 41 Кодексу підставою для звільнення особи з ініціативи власника або уповноваженого ним органу є вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи. (Антимайдани, примушення на мітинги за ПР та примусовий вступ до ПР та ін.)

Перелік суб'єктів, які можуть бути звільненими за зазначеною підставою, наведений у статті 50 Закону України «Про освіту», а також в абзаці третьому пункту 28 постанови Пленуму Верховного Суду України від 6 листопада 1992 року № 9 «Про практику розгляду судами трудових спорів». Це можуть бути керівні, педагогічні, наукові, науково-педагогічні працівники, спеціалісти, вихователі, вчителі, викладачі, практичні психологи, соціальні педагоги, майстри виробничого навчання, методисти, педагогічні працівники позашкільних закладів.

Звільнення на підставі зазначених вище правових норм допускається як за вчинення аморального проступку при виконанні трудових обов'язків, так і не пов'язаного з ними (вчинення такого проступку в громадських місцях або в побуті).

У зв’язку з цим, Міністр освіти і науки України Сергій Квіт доручив місцевим органам управлінь освітою та керівникам навчальних закладів при комплектуванні кадрів педагогічних та науково-педагогічних працівників, укладанні та переукладанні контрактів взяти до уваги зазначені вище обставини та забезпечити, щоб навчально-виховний процес в системі освіти України забезпечували особи, що не заплямували себе в терористичних організаціях чи посібництвом їм. Зі свого боку Міністерство освіти і науки та Державна інспекція навчальних закладів України вживатимуть спеціальних заходів стосовно моніторингу вирішення зазначених питань.

(Ось тільки у останньму абзаці неувязочка - це наші шановні керівники освіти виходить мають вирішувати хто є "ху". Може спочатку їхнє керівництво - райрада та РДА скажуть своє фе, призначать нормальних, морально чистих і не зганьблених співробітництвом з ПР керівників, а ті вже вирішуватимуть далі по вертикалі)
0  
37-й коментар від Ser_Gabriel, написано 30.07.2014 о 16:20
Оригинал листа тут
Он адресован Місцевим органам управління освітою и в нем нет ни слова о Антимайдане и ПР.
так что не надо тут играть Шуберта:)
0   Спам
38-й коментар від відвідувач , написано 30.07.2014 о 16:48
для головного "искуствоведа" по шубертознавству
Міністр освіти акцентує увагу на законних підставах, а в дужках то мої коментарі до того копіпасту, але якщо на погляд великого люстратора
------ цитата !!!---
підставою для звільнення особи з ініціативи власника або уповноваженого ним органу є вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку
-------- кінець цитати ---

антимайдани і примус до вступу в ПР є цілком моральним, то тади да, продовжйте носити свої бамажки і кричати, що народ (всі троє) вимагає ... і т.д.
0  
39-й коментар від Ser_Gabriel, написано 30.07.2014 о 17:51
1.Ну определение аморальности поступка нет ни в одном законодательном акте. Поэтому выходит что для одного аморально то для другого вполне нормально.
2. В тексте письма речь идет о тех кто:
Цитата
незначна частина осіб з їх числа, брали участь в організації так званих «референдумів» у Донецькій та Луганській областях чи навіть стали безпосередніми учасниками терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР».

так что Антимайдан и пр тут ну никак не прикрутить.
3. Те кто описаны в цитате сверху в целом подпадают под криминальную ответственность за сепаратизм при наличии доказательной базы и следственно можно полагать что это письмо имеет рекомендательный характер.

Но если вы таки нашли лазейку тогда милости просим вас не нести бумажки, а пойти к Драпатому с разъяснительной беседой. Я даже готов вам организовать доступ. Т.к. Драпатый четко сказал - "то что кто то был на антимайдане или пр не является поводом для увольнения". И мы шубертознавцы и люстраторы не планируем ходить и по 5 раз говорить одно и тоже заведомо зная ответ.
И по сабжу - наша основная беда в том что многие в слове "Вечность" очень часто находят совершенно другие буквы.
0   Спам
41-й коментар від Лєра, написано 07.08.2014 о 13:00
Всіх регіоналів треба звільняти cry cry cry
0   Спам
42-й коментар від Лєра, написано 07.08.2014 о 13:51
Шановний КРУПКО-ви не думайте,що ми про вас забули.А то вже пальці веєром і хвіст підняв.Ця людина підтримувала ПР,чия політика призвела до війни в нашій краіні.Він змушував лікарів іхати на АНТИмайдан.Він не має морального права обіймати цю посаду.Те ,що ви висиджуєте по 3год.кожного дня в адміністраціі вам не допоможе.Ганьба вам....СЛАВА УКРАІНІ.
0   Спам
43-й коментар від star, написано 07.08.2014 о 21:41
Лєра,Ви така кумедна biggrin
0  
44-й коментар від Admin, написано 10.08.2014 о 00:37
0   Спам
45-й коментар від Леонід, написано 11.09.2014 о 20:28
ВІД"ЇЗД ДО КИЄВА БУСОМ ( спрінтер 18 місць) 16.09.2014 р.,
в 2.00 год.( ночі). БІЛЬШ ДЕТАЛЬНА ІНФ - ІЯ ЗА № 068 044 73 15.
ПОВЕРНЕННЯ ТОГО Ж ДНЯ.
0   Спам
46-й коментар від Леонід, написано 11.09.2014 о 20:50
0   Спам
47-й коментар від Леонід, написано 18.09.2014 о 07:14
Роблю висновки : в решті - решт за підтримки не байдужих до подальшої долі нашої БАТЬКІВЩИНИ людей,які дійсно бажають кращої долі для своїх нащадків, вдалося досягнути прийняття таких важливих законів. Власне для мене не стало несподіванкою пасивність моїх "землячків", з моменту висвітлення інф - ії про проведення акції біля ВР, охочих підтримати своєю присутністю дорівнювала - НУЛЬ. Бити по клавіатурі, не відриваючи задницю від стільця - це ми робимо з "високими показниками" Г А Н Ь Б А !!! Свого часу я пропонував відкритий діалог для спілкування, відсьогодні я цього робити не буду. Під ніком так і залишиться НІКому не потрібна "особистість"
0   Спам
48-й коментар від Леонід, написано 19.12.2015 о 17:57
Закон України, Додаток №1 www.facebook.com/groups
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018