Субота, 20.01.2018, 07:04 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 7
Гостей: 6
Користувачів: 1
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2014 » Березень » 23 » Засідання громадської ради 7 березня
Субота, 22.03.2014, 23:09
Засідання громадської ради 7 березня

   Чергове засідання громадської ради при Дунаєвецькій РДА замість звичного приміщення громадської приймальні перемістилось у великий зал засідань через велику кількість гостей - у переважній більшості працівників підприємств розташованих на території «Сільгосптехніки».

   Розпочали засідання з вшанування загиблих Майданівців хвилиною мовчання. Щоб не затримувати гостей, питання «Сільгосптехніки» розглядалось першим. Вступне слово взяв Василь Гандзюк, наголосивши, що існує рішення Верховного суду про заборону виробництва та три тисячі підписів мешканців з вимогою винести виробництво за межі міста. Згодом Василь Петрович розповів чому люди 24 березня пройшли на територію виробництва відкривши практично усі склади та приміщення, аргументувавши це бажанням громади пересвідчитись у тому, що підприємство не працює.
Працівники підприємства одразу задали питання хто дав дозвіл входу на територію – «Я» - гордо заявив Василь Петрович, оскільки ніхто з охорони проходу людей не перечив. Люди одразу висловили своє невдоволення вибитими дверима, зірваними замками та наголосили на пропажі майна. Далі діалог перейшов у шквал словесної перепалки та взаємних звинувачень.
Голова громадської ради Анатолій Антонюк запевнив, що наразі не йде мова про закриття виробництва, чого так побоюються працівники, а лише про винесення його за межі міста, адже навіть в межах району можна знайти велику кількість промислових об’єктів, котрі на сьогодні не використовуються.
Питання заборгованості по заробітній платі прокурор Дунаєвецького району Віталій Довгань порадив вирішувати в установленому законом порядку, почавши із заяви на його імя, але через довгий термін такого шляху вирішення питання працівників така пропозиція не влаштувала.
Підтвердив шкідливість виробництва і лікар Дунаєвецької районної лікарні Юрій Даньков, особливо наголосивши на шкоді викидів подібних виробництв в період утробного розвитку дитини.
Наостанок працівники подали звернення, котре голова громадської ради прийняв на розгляд. Не надто задоволені засіданням та не бажаючи бути присутніми при розгляді наступних питань – колектив «Сільгосптехніки» покинув зал.

   Колективне звернення. Трудовий колектив ПАТ «Дунаєвецьке підприємство Сільгосптехніка» м.Дунаївці, вул. Шевченка, 115 та трудовий колектив цеху по виготовленню будівельного утеплювача ТОВ «Центр інноваційно-будівельних технологій», що знаходиться в орендованому цеху №2 і належить ПАТ «Дунаєвецьке підприємство «Сільгосптехніка», занепокоєні протиправними діями голови ГО «Контроль громади» Гандзюка Василя Петровича, кількох місцевих мешканців м.Дунаївці та невідомих осіб які представляються активістами «Самооборони м.Дунаївці», щодо рейдерського захоплення наших підприємств.
   Так, 24.02.2014 року приблизно о 12.00 годині за ініціативою Гандзюка В.П., при його безпосередній участі і керівництві, група жителів м.Дунаївці та не встановленні молоді особи, використовуючи символіку партії «Свобода», одягнені у маски та шоломи і озброєні дерев'яними та гумовими кийками, підійшовши до прохідної підприємства ПАТ «Дунаєвецьке підприємство «Сільгосптехніка» і почувши від сторожів підприємства, що воно не працює і зачинене, самовільно проникли на територію підприємства. Вході подальших дій та за безпосереднім керівництвом Гандзюка В.П. невстановленими особами Були зламані замки у приміщеннях орендованого цеху та цехів ПАТ «Дунаєвецьке підприємство «Сільгосптехніка» у які вони самовільно проникли. Крім того, невстановленими особами та за безпосереднім керівництвом Гандзюка В.П. Були зламані двері та пошкодженні замки у приймальній голови правління ПАТ «Дунаєвецьке підприємство «Сільгосптехніка» та приміщенні архіву. Після вищезгаданих подій, беззаконних на то підстав, усі приміщення цехів підприємства та адміністративного корпусу підприємства були опечатані та передані під охорону двом невстановленим молодим особам озброєним дерев'яними та гумовими кийками. Вищезгадані дії відбувались у присутності та при повній бездіяльності керівництва Дунаєвецького РВ УМВС України в Хмельницькій області і прокурора Дунаєвецького району, які пояснили свою бездіяльність революційну ситуацію у Державі. Крім того, опечатування приміщень здійснювали працівники міліції Дунаєвецького РВ УМВС України в Хмельницькій області беззаконних на то підстав, а саме виконання вмотивованої постанови та складання відповідного протоколу.
   25.02.2014 року, Гандзюк В.П. продовжуючи свою протиправну діяльність, незаконно проникнувши на територію ПАТ «Дунаєвецьке підприємство «Сільгосптехніка» та встановивши, що двері які були опечатані, працівниками підприємства відкриті, так-як опечатувати їх законних підстав не має, розпочав погрожувати голові правління ПАТ «Дунаєвецьке підприємство «Сільгосптехніка» Кузьмінському Леоніду Леонідовичу та працівникам підприємства фізичною розправою, повідомляючи, що підприємство і майно ПАТ «Дунаєвецьке підприємство «Сільгосптехніка» та ТОВ «Центр інноваційно-будівельних технологій» належить громаді міста Дунаївці та оголошуючи себе майбутнім керівником ПАТ «Дунаєвецьке підприємство «Сільгосптехніка». В подальшому відбулось повторне опечатування підприємства та встановлення чергування на території підприємства беззаконних на то підстав представників міліції, представників Міністерства надзвичайних ситуацій та активіста «Самооборони м.Дунаївці».
   Враховуючи те, що трудові колективи підприємств незаконно усуненні від роботи, вищезгадані дії перешкоджають нормальній роботі підприємств, так-як доступ до них припинений беззаконних на то підстав, вирішуємо створити самооборону підприємств ПАТ «Дунаєвецьке підприємство «Сільгосптехніка» та ТОВ «Центр інноваційно-будівельних технологій», з метою відновлення їх роботи та охорони від протиправних дій, а також збереження цілісності майна, яке належить підприємствам. Про прийняте рішення повідомляємо керівництво правоохоронних органів та уповноважених осіб ГО «Самооборона» у Хмельницькій області. А також, звертаємось до уповноважених осіб ГО «Самооборона» у Хмельницькій області за наданням допомоги у здійсненні такої самооборони, щодо протидії рейдерському захопленню наших підприємств.
   З повагою трудовий колектив ПАТ «Дунаєвецьке підприємство «Сільгосптехніка» та ТОВ «Центр інноваційно-будівельних технологій».
   Друге питання порядку денного стосувалось суспільно - політичного стану в районі, зокрема члени ради мали на меті заслухати керівника районного осередку ВО «Свобода» Володимира Ганчарука, котрий 24 лютого разом із невідомими людьми в масках влаштував захоплення будівлі райдержадміністрації та змусив увесь керівний склад району «добровільно» написати заяви на звільнення та проголосив себе керівником району. Зіславшись на те, що того дня Володимир Гончарук був присутній на похоронах одного із загиблих активістів – на засідання громадської ради він так і не з’явився.
   Голова громадської ради Анатолій Антонюк наголосив, що усю «писанину» в місті потрібно прибрати. «Давайте ви відчистите, коли це все пройде, тоді відчистите» - заявив Віталій Кукурудза. Дивно, але чомусь саме представників і прихильників «Свободи» глибоко обурювали слова про те, що написи на стінах потрібно прибрати. Особливо неповажливо поводив себе Віталій Кукурудза, всіх перебиваючи та закричуючи. «Ми зберемо гроші, відчистимо місто, але тільки після того як в країні буде лад, але поки стоїть Майдан, поки вбивають людей і не знати що ще робиться в Криму і буде надалі – нехай ці написи будуть, там написано все правильно» - запевнив Віталій Кукурудза.


   Третім питанням порядку денного засідання громадської ради було заслуховування кандидатів на посаду голови районної ради. Кожен з кандидатів коротко доповів свою біографію, розповів про трудову діяльність, окреслив своє бачення роботи на посаді голови райради та відповів на питання присутніх.
   Заключним стало питання підготовки до відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, зокрема обговорення необхідності прибрати лампадки та фото загиблих активістів з підніжжя пам’ятника Шевченку. В ході обговорення було вирішено виготовити тимчасовий меморіал пам’яті Героїв «Небесної сотні» та розташувати його обабіч підніжжя пам’ятника. Також керівник громадської приймальні Народного депутата Олександра Гереги Веліна Заяць запевнила, що найближчим часом на орендованих Епіцентром рекламних білбордах з’являться плакати зі славою «Небесній сотні».
Admin
Категорія: Новини Гром. ради при РДА | Переглядів: 656 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
-5   Спам
1-й коментар від ГІСТЬ , написано 23.03.2014 о 22:07
(Текст коментаря частково приховано через високий негативний рейтинг)
Шановний АДМІНЕ!
Чомусь мені здається, що ти ДУЖЕ проросійсько налаштований!,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,??????
+1   Спам
2-й коментар від star, написано 23.03.2014 о 22:29
Поздний гость-хуже татарина(поговорка,Гугл) smile
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018