Субота, 20.01.2018, 07:03 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2136191 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 9
Гостей: 8
Користувачів: 1
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2013 » Серпень » 5 » Засідала громадська рада
Понеділок, 05.08.2013, 15:23
Засідала громадська рада

   19 липня відбулось чергове засідання громадської ради при дунаєвецькій РДА. На засідання були запрошені голова РДА Юрій Кучерявий, міський голова Станіслав Небельський, малопобіянський сільський голова Михайло Павлюкевич та начальник управління держкомзему Антон Лабунько. На порядок денний було винесено такі питання:
- про участь голови громадської ради у розширеному засіданні громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації,
- про підготовку листа – звернення до Кабінету Міністрів щодо діяльності ТОВ «Центр інноваційно-будівельних технологій»,
- про організаційні заходи з нагоди відзначення річниці Дунаєвецького району та міста Дунаївці,
- про проблемні питання мешканців села Притулівка,
- про відведення земельних ділянок для розширення території міських кладовищ,
- різне.

   Напередодні, 18 липня, голова громадської ради Анатолій Антонюк та секретар Світлана Карвацька взяли участь у розширеному засіданні громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації. Анатолій Романович коротко охарактеризував питання, які піднімались на засіданні та свої враження від роботи обласної громадської ради.

   Значно цікавішим було обговорення листа – звернення по цеху з виробництва теплоізоляційних плит. Юрій Кучерявий поділився своїми враженнями від візиту парламентського комітету з питань екології 11 липня та акції ВО «Свобода» під стінами РДА та на території Сільгосптехніки. Голова РДА наголосив, що наразі ведеться кримінальне провадження проти керівника підприємства. За словами Юрія Володимировича під час зустрічі із працівниками цеху він пропонував їм призупинити роботу до повного оформлення усіх документів на виробництво, але це не дало ніякого результату. Підприємство продовжує працювати попри заборону суду. Також було наголошено на проведенні незалежної екологічної експертизи для виявлення або реальної шкідливості виробництва або її відсутності. Крім того підприємство зареєстроване у Києві, відповідно наше місто та район не отримують жодних внесків від його роботи. Однією із умов подальшої роботи підприємства крім оформлення усіх належних документів є перереєстрація його у дунаєвецький район. Також голова РДА наголосив, що виключно разом з громадою можна добитись якогось результату, оскільки у нього особисто наразі немає законних важелів впливу для припинення діяльності цеху. В свою чергу Василь Гандзюк зауважив, що для вирішення питання необхідне пряме втручання президента, оскільки паперова тяганина, що вже триває роками на всіх рівнях не приносить бажаного результату. Завершуючи полеміку, Юрій Даньков наголосив на тому, що паралельно з листом-зверненням від громадської ради мають піти листи від депутатів районної та міської рад з особистими підписами депутатів. Наостанок Юрій Володимирович зауважив, що правоохоронні органи мають більш прискіпливо ставитись до фактів незаконної роботи цеху.

   По питанню організаційних заходів з нагоди відзначення річниці Дунаєвецького району та міста Дунаївці вступним словом голова громадської ради Анатолій Антонюк зауважив, що «свято наближається, а хата не підметена», та звернувся до міського голови Станіслава Небельського з питанням благоустрою міста, зокрема звернув увагу на водовідведення з обочин старої об’їзної, благоустрій вулиці Дмитра Жлоби на участку від стадіону до вулиці Гагаріна, створення карманів для автобусних зупинок та інші місця. Вікторія Романюк запропонувала провести до свята конкурс молодих фотографів із влаштуванням виставки кращих робіт. Голова районної спілки ветеранів Афганістану Сергій Гуцол проінформував, що за фінансової підтримки Олександра Бернашевського планується встановити пам’ятник воїнам афганістану на території меморіалу загиблим воїнам. В свою чергу голова РДА зауважив, що працює організаційний комітет, за його ініціативи готується традиційна фото книга про дунаєвеччину та науково-практична конференція, виготовлено ювілейні медалі з посвідченнями, запроваджується звання «Почесний громадянин Дунаєвеччини» з відповідним почесним знаком та посвідченням. За словами Юрія Володимировича зараз докладається максимум зусиль для здачі палатного корпусу лікарні, залучаються кошти для ремонту РАГСу та будівлі військкомату, найближчим часом розпочнеться ремонт проблемного участку вулиці Шевченка біля РАГСу. Також голова РДА наполегливо порадив міському голові максимально залучати підприємців до облаштування прилеглої території, навівши для прикладу роботу Юрія Киселюка, власника кафе «Преміум».

   На проблемних питаннях мешканців села Притулівка зосередив увагу Василь Гандзюк. Основними з них було названо відсутність магазину, зламаний міст, торгівля самогоном. Вислухавши Василя Петровича голова РДА прийняв рішення 24 листопада здійснити робочу поїздку у Малу Побіянку на засідання виконкому сільської ради, аби на місці розібратись з проблемами.

   Останнім питанням порядку денного було відведення земельних ділянок для розширення міських кладовищ. За словами міського голови вже існує проект відведення земель для розширення міських кладовищ і найближчим часом ним будуть займатись. В свою чергу Юрій Даньков звернув увагу міського голови на санітарний стан кладовищ. Зокрема людина, котра прибирає кладовище на Островського отримує лише 200 гривень на місяць та не забезпечена  жодним інвентарем.

   На останок Вікентій Саніцький підняв питання ремонту кінотеатру, зокрема запропонував огородити приміщення через високий рівень його аварійності. Крім того Вікентій Сигізмундович наголосив, що придбана для прокурора квартира має обов’язково перейти у комунальну власність як службове житло. Озвучив також і питання по резервному водогону, який будувався від Демянковець до майбутнього молокопереробного комбінату. За словами Вікентія Сигізмундовича із припиненням будівництва комбінату було припинено і будівництво водогону, а велика кількість чавунних труб було вкрадено, проте винних досі не знайдено. Наостанок було звернуто увагу на катування в міліції.

   У підсумку, засідання тривало майже три години, було успішно розглянуто усі питання порядку денного та паралельно обговорено кілька додаткових.

Admin
Категорія: Новини Гром. ради при РДА | Переглядів: 835 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 5
0   Спам
1-й коментар від тарас , написано 06.08.2013 о 04:01
....а давайте скинемося усім містом та облаштуєм дороги, тротуари, туалети,зелені насадження, а місцеві Памятники(КУЧЕРЯВИЙ ТА НЕБЕЛЬСЬКИЙ) ,получать медальки,та звання «Почесний громадянин Дунаєвеччини» ,скільки можна знущатися з місцевих підприємців, яких "наполегливо" та "максимально" залучають до облаштування території, можливо пора розігнати "бідних"чиновників міської ради ,а їхні функції передати раді підприємців,ЯКІ багато роблять для благоустрію міста., щодо ТОВ «Центр інноваційно-будівельних технологій», який КРИШУЮТЬ ЦІ САМІ ПАМЯТНИКИ,тов він стояв,стоїть,та буде стояти,поки керівництво ТОВ ,буде памятати табличку ДІЛЕННЯ., для прикладу:
якби місцевий підприємець не платив налоги, порушував "все що можна і не можна"......,його б закрили б в три міга,і без тої купи судових рішень, та прокурорських втручань, проте маємо ,те що маємо, і якщо ,ці "керівники" находяться на своєму місці,то їхньої влади хватило б по вуха,щоб закрити ТОВ «Центр інноваційно-будівельних технологій».
0   Спам
2-й коментар від Admin, написано 06.08.2013 о 13:11
1. Опишіть Ваше бачення процедури розгону чиновників міської ради.
2. Кого з ради підприємців Ви бачите на ключових постах мерії?
3. Уявіть, що Ви мер Дунаєвець або голова РДА, які Ви маєте повноваження для закриття цеху ЦІБТ, якщо його покровителем є пташка набагато вищого польоту?
+1   Спам
3-й коментар від Чупарыло , написано 07.08.2013 о 12:42
Правельно придумали: каждый жлоб-предприниматель должен помагать городу!!!
И бабла побольше должны скидать в общак, а то зажрались: таких высоких цен как в Дунаевцах нужно еще поискать в Украине!
Пусть жлобье-предпринематели и бабло скидают, и порядок наводят!!! А если по второму пункту они не согласны,то пусть платят уборщикам или наемным работникам!
+1   Спам
4-й коментар від тарас , написано 21.08.2013 о 09:21
..Чупарылу, чого ж таким розумним рилом та в калачний ряд не пускають? напевне бюджетник, ЯКИЙ ПРИВЧЕНИЙ ЗАРОБІТНЮ плату получати, а своїми руцями та мозгами ніц робити не може, та місцевим підприємцям потрібно руки цілувати, що містечко не перетворюється в пустелю.,до речі, це одна одиниця міста, яку районна рада успішно вела до банкрутства (центральна районна аптека № 19), перейшла у руки підприємців, ще одна "свиноматка"з якої місцева влада буде СОСОТИ гроші в СВОЇ кармани.
+1   Спам
5-й коментар від Місцевий , написано 21.08.2013 о 13:02
Пропоную, звання «Почесний громадянин Дунаєвеччини», присвоювати після смерті номінанта. А то ті, що при владі найдуть можливість (і прихлєбатєлів) для отримання цього почесного звання
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2018