Понеділок, 19.08.2019, 04:40 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Виконавчої служби
Новини Держпродспоживслужби
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2013 » Березень » 26 » Малий бізнес Хмельниччини вдвічі збільшив добровільну сплату податків
Вівторок, 26.03.2013, 15:56
Малий бізнес Хмельниччини вдвічі збільшив добровільну сплату податків

    З початку року спрощенці регіону сплатили до місцевих скарбниць краю понад 25 мільйони гривень єдиного податку, перевершивши власні минулорічні досягнення більш ніж на 12 мільйонів.

   В управлінні оподаткування фізичних осіб ДПС у Хмельницькій області нагадують, що платники єдиного податку самостійно визначають розмір своїх зобов’язань перед бюджетом. Перевірити правильність нарахованих сум податківці зможуть лише після опрацювання декларацій. Однак, на думку аналітиків регіональної податкової служби, сума навряд чи значно зміниться, оскільки «спрощенці» Хмельниччини практично завжди дотримуються законодавчих правил та не зацікавлені у наявності боргів перед бюджетом. Зрештою це й не дивно, адже Поділля по-праву вважають колискою малого бізнесу та спрощеної системи оподаткування.

   Наразі у регіоні єдиний податок сплачують майже 40 тисяч приватних підприємців, а це на 2 тисячі чоловік більше ніж у січні-лютому торік. Власне, такі результати й засвідчують життєздатність реформованої спрощеної системи, переконані у відомстві.

   Як і раніше, найпопулярнішою серед «єдинщиків» Поділля залишається друга група єдиного податку. На ній працюють 20 тисяч осіб. Ще 13 тисяч подолян ведуть власну справу на першій групі. На п’ятій групі на часі вже працює 4 краянина. Решта обрали для себе 3 групу.

   Нагадаємо, задля спрощення умов ведення бізнесу та поліпшення інвестиційного клімату в державі цьогоріч для 5-ої групи зменшено ставки єдиного податку з 10% та 7% в залежності від сплати ПДВ до 7% та 5% відповідно.  «Спрощенці» ж 2-ої групи відтепер звітують лише раз на рік, замість чотирьох.

   Також «єдинщики» сьогодні вже мають можливість подавати заяви про перехід на спрощену систему в електронному вигляді та за власним рішенням протягом року вільно змінювати групу або ставку податку.

   «Державна податкова служба і надалі наполегливо працюватиме над покращенням якості податкового сервісу для малого бізнесу. Сьогодні у регіоні вже 10 відсотків господарників, що сплачують єдиний податок, оцінили переваги дистанційного звітування через мережу Інтернет. Наступними кроком на зустріч підприємцям стануть цифрові книги обліку доходів та витрат. Маючи електронний ключ, «спрощенці» зможуть автоматично заповнювати на підставі даних книги звітність та направляти її в режимі он-лайн до податкової. Переконаний, саме така IT-новація на ділі сприятиме реалізації стратегії податкової служби: «максимум комфорту – мінімум обтяжень». Адже вона не лише значно скоротить витрати робочого часу на складання та подання звітності, а й усуне «людський фактор» у стосунках з легальним бізнесом», – підсумовує головний податківець області Ігор Сінгаєвський

Категорія: Новини Податкової | Переглядів: 639 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2019

Веснянка
Вікно Плюс